Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 306

Temat: III Turniej PvP Devos | 65lv +

  1. #151
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Mam nadzieję że tym razem terminów nie wydłużysz.
    20 lipca o której godzinie stop walk?
    jak będzie potrzebne to wydłużę. wstępnie oczywiście 20:00

  2. #152
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Dorek jak ja odpadłem z 4 pkt ( wygrana i przegrana) to jakim cudem esq (2x przegrana) wychodzi z grupy i tak samo quesso (2x przegrana). Wszyscy byliśmy w 3 w grupach po 3 graczy. Oni maja 2 pkt ja 4 pkt. Oni wychodzą z 3 miejsca a ja już nie. Szkoda, że na Euro nie brano pod uwagę daty rozegrania meczu bo Portugalia by nie wyszła z grupy.

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post

    Zamiast Grupy F wychodzą dalej Esq na 1 i Quesso na 2 ponieważ najszybciej stoczyli swoje walki ( liczenie miksów było by głupie ponieważ grupa a i b miała więcej walk ) w grupie H był remis policzyłem użyte miksy i wyszło iż
    -Belnel 14
    -Głośopt 12
    -Hiter 10
    więc z grupy wychodzi dalej belnel oraz głośopt.


    Przypominam że teraz Walczymy do 2 zwycięstw!
    Pozwoliłem sobie policzyc miksy i wszyło mi:
    Belnel 25 (18)
    Głoś 23 (19)
    Hiter 21 (17)

    Chyba liczyliśmy podobnie bo wyszły nam te same różnice o 2.
    Ja zużyłem najmniej potek podczas dwóch walk czyli jestem najsłabszy? No napisz na KG, że wygra osoba która w każdej walce zużyje wszystkie potki xDD


    4.5 Jeśli wszystko pójdzie sprawnie może tomi da jakiś bonus! to tylko od was zależy

    Ciekawe czy Tomi doda bonus za taki super sprawny turniej
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 19-07-2016 o 13:59

  3. #153
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Teraz pójdzie sprawnie, bo już odpadłeś. Pozdrawiam

  4. #154
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Dorek jak ja odpadłem z 4 pkt ( wygrana i przegrana) to jakim cudem esq (2x przegrana) wychodzi z grupy i tak samo quesso (2x przegrana). Wszyscy byliśmy w 3 w grupach po 3 graczy. Oni maja 2 pkt ja 4 pkt. Oni wychodzą z 3 miejsca a ja już nie. Szkoda, że na Euro nie brano pod uwagę daty rozegrania meczu bo Portugalia by nie wyszła z grupy.
    ta gra to nie euro.

  5. #155
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    A to że z grupy wyszły osoby które zużyły najwiecej potek a powinny te które zużyły najmniej, jak to nazwiesz?

    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Teraz pójdzie sprawnie, bo już odpadłeś. Pozdrawiam
    Odpadłem ? hahah jeśli odpadnę to nie dlatego, że przegrałem z kimś walkę tylko, że turniej był ustawiony a skoro można takie turnieje robić to chyba trzeba bedzie robic co tydzien bo mi sie MF za free przydadzą.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 19-07-2016 o 17:37

  6. #156
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    A to że z grupy wyszły osoby które zużyły najwiecej potek a powinny te które zużyły najmniej, jak to nazwiesz?
    Możesz w końcu przestać? Jest to żałosne,ciągle się do kogoś przywalasz.Kiedyś mówiłeś że na dobry turniej dasz nagrodę nawet 100kk.
    Zatem mam inny pomysł,rusz swoje dupsko i zorganizuj sam turniej pvp,jestem ciekaw jak sobie poradzisz.Masz ból dupska za to że odpadłeś.
    Dorek tak zdecydował to tak jest,milcz bo tylko innym w tej chwili "zabierasz" nagrody. Tak przy okazji.. nie zmienia się tematu w środku rozmowy.

    Jestem niedo*ebem bo nie umiem liczyć... ciekawe <-- KLIK.

    Pozostałe screnny gdzie mnie wyzywasz już sobie daruję, radzę go wywalić z turnieju (nawet w przypadku pomyłki z tymi miksami) ze względu na
    to jakie problemy przez niego powstają,nie zdziwiłbym się jak by te nagrody były odwołane.

  7. #157
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Możesz w końcu przestać? Jest to żałosne,ciągle się do kogoś przywalasz.Kiedyś mówiłeś że na dobry turniej dasz nagrodę nawet 100kk.
    Zatem mam inny pomysł,rusz swoje dupsko i zorganizuj sam turniej pvp,jestem ciekaw jak sobie poradzisz.Masz ból dupska za to że odpadłeś.
    Dorek tak zdecydował to tak jest,milcz bo tylko innym w tej chwili "zabierasz" nagrody. Tak przy okazji.. nie zmienia się tematu w środku rozmowy.

    Jestem niedo*ebem bo nie umiem liczyć... ciekawe <-- KLIK.

    Pozostałe screnny gdzie mnie wyzywasz już sobie daruję, radzę go wywalić z turnieju (nawet w przypadku pomyłki z tymi miksami) ze względu na
    to jakie problemy przez niego powstają,nie zdziwiłbym się jak by te nagrody były odwołane.
    Napisałem Ci prawde na priv tutaj nie mogę bo dostane bana za obrazę. Dlaczego nie dałeś dalej rozmowy ? Bo napisałeś : Ja bym się nie odzywał nawet jakbym niesłusznie odpadł dla dobra turnieju. Za co stwierdziłem, że brak Ci "czegoś miedzy nogami". Nie zacytuję bo nie chce bana.

    A co do organizacji turnieju jeśli można robić takie jaja podczas organizacji i nagrodą jest 50/30/10MF to będę robić ich bardzo duzo.

    Cytując organizatora:

    policzyłem użyte miksy i wyszło iż
    -Belnel 14
    -Głośopt 12
    -Hiter 10

    Lepszymi graczami są Ci co podczas pvp zużyli mniej mikstur ....
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 19-07-2016 o 17:45

  8. #158
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jeśli moglibyście przestać spamić w tym temacie bym był wdzięczny
    Co do ciebie hiter po prostu odpadłeś i nie umiesz się z tym pogodzić

  9. #159
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Jeśli moglibyście przestać spamić w tym temacie bym był wdzięczny
    Co do ciebie hiter po prostu odpadłeś i nie umiesz się z tym pogodzić
    Dlaczego odpadłem ? Bo żużyłem mniej potek w pvp ? Człowieku sam to policzyłeś
    Czyli jeśli na poczatku walki z głośem bym wywalił full potki na full mp to bym wyszedł z grupy ponieważ uzyłem wiecej potek ?

  10. #160
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Dlaczego odpadłem ? Bo żużyłem mniej potek w pvp ? Człowieku sam to policzyłeś
    Czyli jeśli na poczatku walki z głośem bym wywalił full potki na full mp to bym wyszedł z grupy ponieważ uzyłem wiecej potek ?
    potki na mane nie brałem pod uwagę.

  11. #161
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    potki na mane nie brałem pod uwagę.
    Ale powinien z grupy wyjść ten kto zużył MNIEJ, nie WIĘCEJ mikstur życia, inaczej to bezsens XD

  12. #162
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    potki na mane nie brałem pod uwagę.
    No nie brałeś i wyszło ci:
    1.Hiter 10
    2.Głoś 12
    3.Belnel 14
    Ty napisales ze kto wiecej tym lepiej xd

    A moje wyliczenia też nie uznawały potek na mane, liczyłem Leczenie 3, Leczenie 2, Odnowienia 1, Odnowienia 2, Odnowienia 3, Potka Lv4 , Potka Lv3 , Potka Lv 2, Potka lv1. Potki lv 1/2 są raczej malo wazne dlatego w nawiasie podałem zuzyte potki bez lv1 i 2

    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Ale powinien z grupy wyjść ten kto zużył MNIEJ, nie WIĘCEJ mikstur życia, inaczej to bezsens XD

    Dokladnie
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 19-07-2016 o 17:57

  13. #163
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Decyzja została podjęta więc obojętnie co napiszesz i tak decyzji nie zmienie.
    Wszystko dobrze policzyłem i wszystko dobrze się zgadza skoro odpadłeś ten temat już cie nie dotyczy więc prosiłbym tu już nie spamić z góry dziękuje.

  14. #164
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Dorek dobrze policzyłeś:
    Hiter 10, Głoś 12, Belnel 14

    Ale dlatego liczy się potki:
    Cytat Napisał Domagedon Zobacz post
    Ale powinien z grupy wyjść ten kto zużył MNIEJ, nie WIĘCEJ mikstur życia, inaczej to bezsens XD

  15. #165
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Moją 1 propozycją jest policzenie mikstur osoby które zachowały ich najwięcej przejdą dalej

    No właśnie tu napisałeś "zachowały" a nie "zużyły" więc swój regulamin łamiesz w pewnym sensie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •