Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 306

Temat: III Turniej PvP Devos | 65lv +

  1. #226
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Powie mi ktoś czemu osoba powyżej nadal nie ma bana za spam w tym temacie ?
    Tym bardziej same używanie "xD" w wielu ilościach mówi mi wszystko co do tej osoby.
    Co do samego turnieju uważam że Musaraj jest bardziej odpowiednią osobą ode mnie dlatego poprowadzi to lepiej.
    W takim razie prośba ode mnie dajcie mu to dokończyć w spokoju i przestańcie ból dupić szczególnie hiter.
    Człowieku nie ogarniałeś turnieju, ja nie spamuje tylko odnoszę sie do tematu i do postów w których ludzie o mnie piszą.
    A co do banów za spam powinien go mieć każdy to się nie odnosi do tematu a spamuje czyli w tym przypadku ty za tą wypowiedź którą widzisz wyżej.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 21-07-2016 o 13:06

  2. #227
    musaraj
    Konto usunięte
    Magician wypisał się z turnieju - Lose awansuje bez walki do 1/8.
    Przypominam wszystkim graczom mającym do rozegrania walki w 1/16 o tym, że termin rozegrania walk upływa jutro o godz. 21.00.

    Gracze mający przeciwnika w 1/8 mogą już walczyć - czas do niedzieli, 15.00
    Tabelki
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 22-07-2016 o 14:26

  3. #228
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Proszę o wykreślenie mnie z nagrody, turniej miał być prowadzony przez Dariusza, i spam/trollowanie powinno być nagradzane banami. Temat i turniej się posypał, nie dziwie się założycielowi turnieju, że zrezygnował. Miał inicjatywę, chęć, poświęcił czas na zrobienie turnieju. Nie pasuję? To do widzenia.
    Podkreślę, nie przekaże kasy winnerowi.

  4. #229
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Na tak niedopieszczone bachory ,które tylko zniszczyły ten turniej - brak słów.

    Gościu wyszedł z inicjatywą i dobrymi chęciami ,żeby cokolwiek działo się w tej grze ,nie dziwie mu się ,że zrezygnował...

    Co do regulaminów ,najlepsze rozwiązanie to po prostu zamknięty temat ,z samą tabelką ,listą kto ma z kim walczyć (ew link do losowania grup) i jakimś sędzią (najlepiej dwoma ,trzema) ,wpisać najbardziej potrzebne co do turnieju podpunkty i ustalić np.termin walk grupowych - czas 5 dni ,kolejna runda - czas 3-4 dni itd.
    W ostatnim dniu skontaktować się z nieaktywnymi graczami ,bądź tymi ,którzy nie stoczyli walk i rozstrzygnąć co dalej.

    Turniej PvP - w tym chodzi chyba o to ,żeby walczyć ,a nie jak w tym ,od początku stwarzać problemy.

    Nie pozdrawiam.

  5. #230
    Nie mogę trafić na mojego przeciwnika online "Ucicha Rikudou". Dnia 20.07.2015 proponowałem mu walkę turniejową ale odmówił z powodu braku czasu.

  6. #231
    musaraj
    Konto usunięte
    W pozostałych spotkaniach 1/16 finału padły 2 walkowery - na korzyść Dertasa (brak reakcji ze strony damianxp) oraz Spectatora (Baldurs nie reaguje + ma jakąś przerwę do połowy sierpnia?).
    W efekcie padł rekord walkowerów w jednej rundzie - 10. Na szczęście będzie już tylko lepiej, w następnej rundzie może się ich zdarzyć co najwyżej 8.
    Przypominam - koniec 1/8 finału w niedzielę o godzinie 15.00
    Tabelki

  7. #232
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Spectator sie skasował, więc 1 walkower już jest

  8. #233
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Spectator sie skasował, więc 1 walkower już jest
    Nadal może anulować kasację i wrócić, ma jeszcze trochę czasu.

  9. #234
    Użytkownik Avatar Markusek
    Dołączył
    13-10-2014
    Postów
    109
    https://scr.hu/0qxb1/maxk1


    gracz DziadekSamoZuo 2 dzień unika walk choć wie, że dzisiaj jestem tylko do 14:30 a jutro może mnie nie być, a jego powód:"Nie chce mi się". W takim wypadku co mam zrobić? on mówi, że czeka do jutra na walkę -_-

  10. #235
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Markusek Zobacz post
    https://scr.hu/0qxb1/maxk1


    gracz DziadekSamoZuo 2 dzień unika walk choć wie, że dzisiaj jestem tylko do 14:30 a jutro może mnie nie być, a jego powód:"Nie chce mi się". W takim wypadku co mam zrobić? on mówi, że czeka do jutra na walkę -_-
    Powód jego nie jest "nie chce mi się" tylko nie ma eq, ma je wspólnie z Tiriumasem, bądź Ickiem (Już w końcu nie wiem,bo różnie mówią).
    Po prostu czeka aż kolega odda mu eq i wtedy chętnie zawalczy, nie wiem po co te oszustwa ze strony Dziadka.

  11. #236
    Użytkownik Avatar Markusek
    Dołączył
    13-10-2014
    Postów
    109
    tak czy siak ucieka od walki już 2 dzień. mi się czas już kończy mam 35 min i muszę wychodzić i nie wiem czy jutro będę mógł wejść, a to, że nie ma eq to już nie moja wina.

  12. #237
    Po 1 mam swoje eq tylko nie mam ochoty walczyć.

  13. #238
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    https://gyazo.com/7dc2f2b06938ed63b342f1de603c4ce5

    Gracz Baldurs chyba nie ogarnął że już nie prowadzę tego turnieju ale tak czy siak wstawię

  14. #239
    musaraj
    Konto usunięte
    Najpierw ważna informacja - walki od teraz toczą się do jednego zwycięstwa.
    A przynajmniej nigdzie w regulaminie nie jest powiedziane, że do dwóch, a nawet - w pkt. 3.11
    3.11 Po wyjściu z grupy gracze będą walczyć w systemie pucharowym stosowanym między innym w piłce nożnej np : 1Avs2H 2Bvs1G itd.
    raczej jest wskazanie na to, że toczy się jedną walkę. W 1/16 nic nie mogłem zmieniać, bo to był ustalenia ówczesnego sędziego.

    Teraz w sprawach bieżących:
    Cytat Napisał Markusek Zobacz post
    https://scr.hu/0qxb1/maxk1


    gracz DziadekSamoZuo 2 dzień unika walk choć wie, że dzisiaj jestem tylko do 14:30 a jutro może mnie nie być, a jego powód:"Nie chce mi się". W takim wypadku co mam zrobić? on mówi, że czeka do jutra na walkę -_-
    Cytat Napisał DziadekSamoZuo Zobacz post
    Po 1 mam swoje eq tylko nie mam ochoty walczyć.
    To niestety nie jest wymówka uzasadniająca możliwość opóźnienia walki. Fakt, że ta ma podany termin o danej godzinie nie oznacza, że można ją odkładać do ostatniej chwili, w szczególności jeżeli jeden gracz z góry wie, że może się do tego czasu nie pojawić. W takiej sytuacji jeżeli nie dojdzie do walki jestem bardziej skłonny do dania walkowera na korzyść Zony.

    Jestem jednak gorącym zwolennikiem tego, aby walczyć, dlatego:
    Przesuwam ostateczny termin walk na godz. 22.00 dnia jutrzejszego. Jeżeli ktoś o tej porze z przyczyn niezależnych nie będzie mógł stoczyć walki, powinien to zgłosić z odpowiednim wyprzedzeniem do mnie na PW w grze lub na forum.
    Mile widziane jest rozgrywanie walk PRZED terminem ostatecznym.

    Aktualnie rozegrano... jedną walkę 1/8 finału:


    Tabelki

  15. #240
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Teraz w sprawach bieżących:



    To niestety nie jest wymówka uzasadniająca możliwość opóźnienia walki. Fakt, że ta ma podany termin o danej godzinie nie oznacza, że można ją odkładać do ostatniej chwili, w szczególności jeżeli jeden gracz z góry wie, że może się do tego czasu nie pojawić. W takiej sytuacji jeżeli nie dojdzie do walki jestem bardziej skłonny do dania walkowera na korzyść Zony.

    W takim razie mam podobną sytuację z Farbenem,był wczoraj i mówił "Nie mam czasu" - w niedzielę, a w ogóle nie brał pod uwagę tego że w niedzielę może
    mnie nie być.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •