Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Zwiększenie/wyrównanie poleceń w skrypcie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669

    Zwiększenie/wyrównanie poleceń w skrypcie

    Uznałem, że zrobię luźny temat ponieważ od jakiegoś czasu, a w zasadzie to od zmiany różdżki pośpiechu powrócił model ogromnego speeda. Pojawia się przez to trochę problem dla wojowników oraz magów, którzy nie dysponują bardzo dużym speedem i muszą często leczyć się przez ewentualnymi dublami, jednakże w obecnej formie brakuje na to poleceń przez co często po którymś z kolei dublu praktycznie giną. Dlatego moim zdaniem, możnaby było zrównać liczbę poleceń dla maga i wojownika czyli wojownikowi dorzucić dwa polecenia a magowi jedno. Uważam ze mag wcale nie musi mieć więcej poleceń niż wojownik bo 90% magów posiada przewagę szybkości zatem woj i tak zmarnuje to "wolne polecenie" na leczenie przed ew. dublem. Nie wliczając w to jakiejś taktyki, na której możliwość się kończy z braku poleceń. To tyle ode mnie. Zapraszam do dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez Atronis ; 26-10-2016 o 00:41

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Patrząc na tą przewagę speeda to chyba zapomniałeś o włóczni pośpiechu, która daje jeszcze więcej dubli niż normalna przewaga speeda.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Ale te duble można pominąc ubierając coś w lucka będąc magiem

  4. #4
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Ale te duble można pominąc ubierając coś w lucka będąc magiem
    Tak samo woj może pominąć duble maga ubierając więcej speeda(np. zakładając astralne eq).
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Widzę, że z Wami dwoma znawcami nie da się dyskutować, sam MoP mówił, że liczba poleceń powinna być równa, a ja jedynie piszę, że możnaby dodać po dwa tak by można było albo lekać się przed dublami albo mieć pole do popisu w innej taktyce. Skoro jesteście top1 i top2 auto to nie powinno Was to aż tak boleć, bo może mielibyście przeciwników a nie kisili punkciki ; )

  6. #6
    Mag walcząc czasem z tankowatym przeciwnikiem mając rózgę z niskimMp (np. Czarcia różdżka) potrafi zużyć w walce ponad 6 mikstur many, co wymaga dodatkowego polecenia na potki many innego lvlu, przy czym wojowi starcza zawsze jedno polecenie na potki many.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    A czy woj ma w skrypcie 2 lub 3 polecenia na mane ?? chyba tylko 1 bo wiecej mu nie trzeba, a mag musi conajmniej miec na mana3 i mana4. A skoro teraz Ci brakuje polecen to widocznie masz tam za duzo smieci, bo ja mam na mane i na unikanie dubli jakos mi starcza, gdzie w normalnym skrypcie unikowym nie ma sie speeda. Ale jak sie nie potrafi pomyslec to lepiej isc na latwizne i dodawac polecenia.

  8. #8
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    W skrypcie powinno być ze 100 poleceń, to by było fajnie, nie trzeba byłoby walczyć manualnie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    W skrypcie powinno być ze 100 poleceń, to by było fajnie, nie trzeba byłoby walczyć manualnie.
    To wtedy upada sens podziału walk na manualne i automatyczne. Dodanie 2 poleceń wojownikowi i 1 magowi też jest zbędne. System skryptu jest dobry. Najważniejsze, jest aby tam często zaglądać ponieważ pojawiają się drobne zmiany beż żadnego info.
    Pomysł na nie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •