Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Temat: Rekrutacja na sędziów turniejów PvP

  1. #46
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Deevaon Zobacz post
    Kim Chi ogar bo sam byś chciał zostać wybrany.
    Kim Chi dobrze gada więc o co ci chodzi ?

  2. #47
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    rumpel został wybrany po znajomości z soadami. tutaj nic nie jest uczciwe i nigdy nie będzie.
    + jeszcze dodam że skoro gracz wybiera sobie pozostałych sędziów to też kiepsko.
    Hmm, ująłbym to inaczej, ja nikogo nie wybierałem, tylko podałem moje typy na pozostałych sędziów.

  3. #48
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Hmmm, ująłbym to jeszcze inaczej - to ty podawałeś osoby na sędziów, potem zostały one zaaprobowane.

  4. #49
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    rumpel został wybrany po znajomości z soadami. tutaj nic nie jest uczciwe i nigdy nie będzie.
    + jeszcze dodam że skoro gracz wybiera sobie pozostałych sędziów to też kiepsko.
    Sędzia główny nie był wybierany "po znajomości z soadami" - głupota
    Sędzia główny został wybrany po konsultacji MoPa z Tomim. Najwyraźniej oboje stwierdzili że Rumpel najlepiej się nadaje do pełnienia tej funkcji może z powodu posiadanego doświadczenia w walkach pvp + po prostu jest czysty i nie ma na swoim koncie żadnych wykroczeń.

  5. #50
    Rumpelstiltskin został wybrany osobą odpowiadającą za organizacje. Czemu? Nienaganna przeszłość, staż w PvP oraz zaufanie do niego były decydujące.

    W jego woli jest dobranie współpracowników, osób z którymi będzie mógł się dogadać.
    Zaproponował 3 osoby, zgodziłem się z tym wyborem, ponieważ on sam wie z kim najlepiej będzie mu się współpracować.
    Czas zweryfikuje czy to był dobry wybór

  6. #51
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    a co z turniejami dla 65 ? bo masz napisane tylko dla 30-50
    Chodzi mi bardziej w takim sensie czy nadal "zwykły" gracz będzie mógł zrobić taki turniej
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 24-06-2016 o 16:14

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Aha, sam mi pisałeś kiedyś w grze, że masz podejrzenie autyzmu.


    Skoro taki gracz został wybrany na sędziego no to pozdro.

    Dla tego gracza poproszę bana bo mnie wyzywa atakuje innych . I i neka moich kolegów . Leonardo te z bił mojego kolege szarego

  8. #53
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Dla tego gracza poproszę bana bo mnie wyzywa atakuje innych . I i neka moich kolegów . Leonardo te z bił mojego kolege szarego
    Jakim cudem zostałeś wybrany na sędziego jak ty chcesz by zbanowali kogoś za atak na twojego kolege żałość.....

  9. #54
    zamykam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •