Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 81

Temat: Król Góry: Dziś 18(18.06.2016 sobota)

  1. #1

    Król Góry: Dziś 18(18.06.2016 sobota)

    Planowany start na godzinę 19. Zapisy od godziny 18 do 18:50. Więc będzie około godziny na ogarnięcie wszystkiego.

    Szczegóły:
    - GDZIE rozpocząć event - Dowolny Mistrz Areny
    Czas walki 10min, później auto.
    Czas na ruch 10sec.
    Runda co 15min.
    3min na podjęcie walki od początku rundy.
    Od początku rundy każdy ma minutę na wejście na arenę.
    Każdy z graczy ma 2 życia. (może przegrać 1 walkę i nie odpaść, wyjątek finał, tam odpada się niezależnie od sytuacji)
    Gdy jest nierówna ilośc graczy pojawia się NPC do walki, po 30 swoich ruchach poświęca się, więc trzeba ustać.

    Co jest do testowania/sprawdzenia/zgłaszania?
    - Balans ofert jakie są nam proponowane za żetony(Szczególnie zdolki specjalne)
    - Mechanizm działania KG, czy wyrzuca nas wtedy kiedy trzeba, czy nie wyrzuca nas w momencie w którym nie powinno, wszystkie te rzeczy powinny być mniej więcej jasne, po zaznajomieniu się z NPC i innymi opisami.
    - Szeroko rozumiane bugi.

    UWAGA!
    Jeżeli będziecie używali kowala lub jubilera gold jest pobierany normalnie

    W wypadku niejasności prosze pisać w tym temacie lub do graczy:
    - Systemofadown
    - Pirrat
    - esq
    - Soshy
    - Jeahok
    - Mówca Umarłych
    - aich

    - - - - - - - - - -

    up
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 18-06-2016 o 15:38

  2. #2
    Obczajcie dobrze info o działaniu króla i jak coś nie jasne piszcie do wskazanych osób, żeby w trakcie nie było problemów

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Niestety nie bd mógł przetestować tego króla góry

  4. #4
    a i warto chyba zaznaczyć, że nasz gold pozostaje po wejściu na króla góry, zakupy robimy nieswoimi żetonami, więc można trwonić, ale np. przy łączeniu uzbrojenia u kowala(albo właściwie tylko tu) może pojawić się potrzeba wydania złota, a to już obciąża nasz portfel(chociaż są to chyba małe kwoty)

    mam nadzieje, że nie gadam bzdur

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Najlepiej ogólnie jak każdy zapisze sobie stan żetonów i ogólnie plecaka, a po KG zobaczy, czy czegoś nie przybyło/ubyło.
    Wiadomo, że jak przybędzie to ciężko o zgłoszenie tego, ale tak czy siak będzie to jakiś wyznacznik czy system działa dobrze.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Chociaż raz administracja daje coś do sprawdzenia graczom, dzięki czemu będzie mniej tworzonych tematów. Postaram się uczestniczyć, tylko czy mogę na 64 poziomie?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a i warto chyba zaznaczyć, że nasz gold pozostaje po wejściu na króla góry, zakupy robimy nieswoimi żetonami, więc można trwonić, ale np. przy łączeniu uzbrojenia u kowala(albo właściwie tylko tu) może pojawić się potrzeba wydania złota, a to już obciąża nasz portfel(chociaż są to chyba małe kwoty)

    mam nadzieje, że nie gadam bzdur
    Tak, podczas Króla Góry wszystko oprócz stanu złota jest tymczasowe tj. uzbrojenie, gemy, zdolności, zaklęcia, itemy (w tym żetony).

    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Chociaż raz administracja daje coś do sprawdzenia graczom, dzięki czemu będzie mniej tworzonych tematów. Postaram się uczestniczyć, tylko czy mogę na 64 poziomie?
    tylko 65+, w przyszłości być może będą inne przedziały.

    U Mistrza Areny można już poczytać co nieco odnośnie Króla Góry.

  8. #8
    Nie wspomnialem o wpisowym - 30k

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Ja się pytam kto zyska te 30k?

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Deevaon Zobacz post
    Ja się pytam kto zyska te 30k?
    3 najwyższe miejsca w całym cyklu oraz zwycięstwo w pojedynczym evencie premiowane są punktami MF. Dodatkowo zwycięzca pojedynczego eventu otrzymuje nagrodę w postaci złota, które stanowi 50% pobranego wpisowego od wszystkich uczestników.
    Nagrody za 1-3 miejsce w cyklu należy odebrać po jego zakończeniu u Mistrza Areny. Należy to uczynić koniecznie przed rozpoczęciem kolejnego eventu.


    PS.
    To mniej więcej ile warto posiadać złota na postaci zaczynając event ? ze 100 000 ?

  11. #11
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    PS.
    To mniej więcej ile warto posiadać złota na postaci zaczynając event ? ze 100 000 ?
    30k obowiązkowo, a jak ktoś chce łączyć(co ogółem do pominięcia) to kilkadziesiąt tys. może doliczyć

  12. #12
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    I rozumiem, że tylko 1 postać z konta może wziąć udział (było to sprawdzane? :P ). Co jak się lognie do panelu?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    I rozumiem, że tylko 1 postać z konta może wziąć udział (było to sprawdzane? :P ). Co jak się lognie do panelu?

    Jak się zapisać?
    Zapisy są prowadzone u mnie, bezpośrednio przed startem walk, od 18:00:00 do 18:50:00. Obecnie event jest przeznaczony dla graczy o minimum 65 poziomie. Do eventu zostanie dopuszczona tylko jedna postać w ramach konta użytkownika. Po dokonaniu zapisu, postać zostaje przeniesiona do specjalnego pokoju zwanego "poczekalnią". W tym momencie postać traci dostęp do swojego ekwipunku, wróci on dopiero po opuszczeniu eventu

  14. #14
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    pisze też że trzeba z poczekalni wejść do areny, ktoś wie jak to będzie wyglądało? ;p

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    pisze też że trzeba z poczekalni wejść do areny, ktoś wie jak to będzie wyglądało? ;p
    po prostu jak się ograniesz już [ i będziesz gotowy do walk ] wyjdziesz przez drzwi i będzie taka blokada jak na IŚ i gdy nadejdzie czas zostanie zwolniona i do boju

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •