Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: O niesprawiedliwości elity mfo3 dotyczącej postaci

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2016
    Postów
    1

    O niesprawiedliwości elity mfo3 dotyczącej postaci

    DEWASTATOR Leon Full protestuje od dawna przeciwko temu i jestem z nim , gdy dowiedziałemm się od niego że postacie założone od 2015 października gracze mogą zrobic tylko 3 postacie.Żeby mieć więcej postaci gracze muszą kupić 400MF by odblokować te funkcje.A gracze którzy założyli konto wcześniej niż październik 2015 mogą mieć aż 5 postaci.Ten temat kieruje głównie do administratorów.Wiem że dostane bana ale weźcie pod uwage ten temat.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2016
    Postów
    3
    Elity zapewne nie ma, ale nie mam dowodów na nie istnienie jej i popieram ten temat, powinno być tak jak wcześniej.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Każdy, kto użyje słowo 'elita' na forum, powinien zostawać z miejsca banowany. Takie posty/tematy to zwykły spam.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    jak zwykle, admin sb coś postanowił i leon wymyśla, że to wina elity -_-
    też jestem za tym, by było jak wcześniej, ale admini chcą kasy :v

    Cytat Napisał Keriehyl Zobacz post
    Popieram temat Verduma, już ja z 2 osobami ja, Dewastator oraz PiotrMonka poparły, jeśli elita zamknie temat to przyzna teraz że elita istnieje, że się poddaje elita, że 100% rzeczy, które mówi Dewastator to prawda i że przysięgają na 99999kk że to nie trolling, lecz na 99999k to prawda.
    a keriehyl jak zwykle spamuje, jak tylko usłyszy słowo "elita"
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 28-05-2016 o 20:39

  5. #5
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Jeśli chodzi o treść tematu,to również uważam,że to odrobinę niesprawiedliwe lecz podsumowując jak dla mnie z góry poleci do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 29-05-2016 o 23:56

  6. #6
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Popieram temat Verduma, już ja z 2 osobami ja, Dewastator oraz PiotrMonka poparły, jeśli elita zamknie temat to przyzna teraz że elita istnieje, że się poddaje elita, że 100% rzeczy, które mówi Dewastator to prawda i że przysięgają na 99999kk że to nie trolling, lecz na 99999k to prawda.

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Dajcie sobie spokój już z tym.
    Elita mi każe zamknąć ten temat :]

    PS: Zapytaj w dziale pytania, może będzie odpowiedź dlaczego zmniejszono możliwość tworzenia postaci
    PSS: Za każdy następny temat o elicie będą leciały ostr/bany
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 28-05-2016 o 21:26 Powód: dodałem edit

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •