Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Zacinają się animacje

  1. #1
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605

    Zacinają się animacje

    Od jakiś 2 tyg podczas walki zacinają się animacje np. ataku. Po prostu jest lag gry, jednak wszystkie zakładki jak i czat działają.
    To raczej nie wina mojego internetu, ponieważ nie tylko ja mam ten błąd

  2. #2
    Potwierdzam, również u mnie występuje ten błąd. Animacja "zamarza" i wymagane jest odświeżenie gry.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 30-04-2016 o 15:36

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Chodzi o to, ze tak jakby widać krawędzie np. Wiatru? Mi tez takie animacje jakby lagują, a potem odtwarzane po chwili uwidaczniają krawędzie prostokątne.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Nie chodzi o żadne krawędzie, animacja najzwyczajniej "zamarza" jak to lilanna określiła.
    By pokazać dokładniej o co chodzi posłużę się screenem raportu, ale błąd występuje podczas walki manu.
    Nazwa:  bond, james bond.png
Wyświetleń: 456
Rozmiar:  274.8 KB
    Jest taka sytuacja, tylko ekran walki nie reaguje. Wszystkie zakładki jak uzbrojenie itp. jak i czat działają dobrze, jednak sama walka "zamarzła". Oczywiście f5 pomaga, jednak wcześniej tego nie było

  5. #5
    Zainteresuje się tym ktoś? Bo na chwilę obecną nie da się walczyć manualnie.

    - - - - - - - - - -

    Błąd występuje tylko na chromie, nie zdziwie się jeśli akurat tylko na wersji androidowej.

  6. #6
    Podbijam. Błąd tylko dotyczący Chrome (nie dogadaliście się, panowie). Wersja najnowsza. Na dłuższą metę nie da się grać.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Poszły poprawki, ale trochę "na ślepo" także proszę o info czy coś się poprawiło?

  8. #8
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Poszły poprawki, ale trochę "na ślepo" także proszę o info czy coś się poprawiło?
    Powiem tak, stoczyłam walkę z syrenami, żeby sprawdzić czy błąd nadal występuje. O ile przez cały czas atakowania nic się nie działo, tak użycie leczenia spowodowało zacięcie się walki. Reszta działała, czyli nie wina internetu. Protestuje jeszcze na laptopie, i dam znać jak to wszystko się sprawowało.

  9. #9
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Dalej jest błąd na komputerze.
    Win 7 home premium, najnowszy chrome.
    Na 100% nie wina internetu, czat jak i wszystkie zakładki działały

  10. #10
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Dziwne, ja gram na chromych i nic mi się nie zacina ;p

  11. #11
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    ja gram na chromie to mi w czasie walki (np 3 vs 3) jak chce sie uleczyc to co jakis czas znikaja mi wszystkie zakladki i musze odswiezyc strone

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Aktualizowalem dziś w nocy Google chrome teraz mi całkowicie zawiesza animację nawet wirowanje portalu necrona.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    hmm, a jaki system operacyjny macie?

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    A ja korzystam z chrome i mi wszystko działa

  15. #15
    Otóż, po 2 godzinnym maratonie na komputerze, grając w emefo nie doświadczyłam tego błędu. Natomiast po wejściu na tabka już w pierwszej walce na niego napotkałam. Nie wiem już, co jest jego powodem. Poddaję się, może da się z tym żyć?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •