Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Prezentacja Gracza OneShot

  1. #1
    HakerBonzo
    Konto usunięte

    Prezentacja Gracza OneShot

    Witam. Moja konfidencka natura skłoniła mnie, bym napisał temat o prezentacji gracza "OneShot". Widać tam odsłonięty biust pewnej pani, co nie jest odpowiednie dla pewnej części graczy. Gdyby ktoś nie wierzył, wstawiam linka, jednak nie jest to zbyt dobry widok dla młodszych osób.

    https://zapodaj.net/ad043d79ee352.png.html
    Ostatnio edytowane przez HakerBonzo ; 18-04-2016 o 13:18

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    To Tiffany Thompson jakby ktoś pytał

  3. #3
    Cytat Napisał HakerBonzo Zobacz post
    Witam. Moja konfidencka natura skłoniła mnie, bym napisał temat o prezentacji gracza "OneShot". Widać tam odsłonięty biust pewnej pani, co nie jest odpowiednie dla pewnej części graczy. Gdyby ktoś nie wierzył, wstawiam linka, jednak nie jest to zbyt dobry widok dla młodszych osób.

    https://zapodaj.net/ad043d79ee352.png.html
    Ty się lepiej tłumacz z " 20 najlepszych piekielnych..."

  4. #4
    HakerBonzo
    Konto usunięte
    Ciii... Nudziło mi się bo eny nie miałem. A pozatym to piekielne historie a nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  5. #5
    HakerBonzo
    Konto usunięte
    Czyli mogę ustawić sobie napis "nie lubię tych zuych adminów" ale bardziej wulgarnie? ;3

  6. #6
    HakerBonzo
    Konto usunięte
    Nie ma to jak łamanie regulaminu i brak kary, spox

    - - - - - - - - - -

    Ale dzięki za rade ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Cytat Napisał HakerBonzo Zobacz post
    Witam. Moja konfidencka natura skłoniła mnie, bym napisał temat o prezentacji gracza "OneShot". Widać tam odsłonięty biust pewnej pani, co nie jest odpowiednie dla pewnej części graczy. Gdyby ktoś nie wierzył, wstawiam linka, jednak nie jest to zbyt dobry widok dla młodszych osób.

    https://zapodaj.net/ad043d79ee352.png.html
    I co ci dało konfienie?

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Baldurs Zobacz post
    I co ci dało konfienie?
    Namiary na aktorkę

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Cycki to nie grzech.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Potem się dziwią, że mnóstwo graczy ma takie prezentacje. Każdy myśli, że tak można.
    Tutaj również grają młodzi gracze - taki przykład daje gra.
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 18-04-2016 o 22:29

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Nie obchodzą mnie "młodzi" gracze.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Nom ok, nie obchodzą cię młodsi gracze Stunt ale sam fakt że gdy młodsi ludzie chcą zagrać w tą grę bo im się podoba ale jak zobaczą te prezentacje to się przestraszą i nie będą grać w Mfo3 bo pomyślą że każdy prawie ma taką prezentację.

  13. #13
    Hous
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hubert M Zobacz post
    Nom ok, nie obchodzą cię młodsi gracze Stunt ale sam fakt że gdy młodsi ludzie chcą zagrać w tą grę bo im się podoba ale jak zobaczą te prezentacje to się przestraszą i nie będą grać w Mfo3 bo pomyślą że każdy prawie ma taką prezentację.
    Racja

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Hubert M Zobacz post
    Nom ok, nie obchodzą cię młodsi gracze Stunt ale sam fakt że gdy młodsi ludzie chcą zagrać w tą grę bo im się podoba ale jak zobaczą te prezentacje to się przestraszą i nie będą grać w Mfo3 bo pomyślą że każdy prawie ma taką prezentację.
    Nie zgodzę się z tym, ponieważ teraz dzieci i tak już oglądali takie rzeczy, bo w internecie duzo tego jest. Teraz kazdy dzieciak widzial cos takiego.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Nom dobra, możesz się ze mną nie zgadzać ale sam fakt że przez tych graczy niektórzy ludzie mogą sie zgorszyć prze mfo.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •