Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Mało płynny ruch

  1. #1
    Paxson
    Konto usunięte

    Mało płynny ruch

    Podczas gry gdy idę postacią ta w pewnym momencie się zatrzymuje. Co prawda po sekundzie, lub dwóch rusza, lecz mimo to jest to irytujące. Ponadto w znacznej większości gier po zdobytym lvl'u poziom hp i mp znowu wraca do max. W tej grze tego nie ma co utrudnia grę, gdyż musimy sami się leczyć miksturami (jest to szczególnie irytujące gdy gracz tak jak ja nie jest do tego przyzwyczajony).

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Co do lagów, musisz zwiększyc limit połączeń (nie pamietam jak to się robiło)
    Co do tego hp i mp, to ja po wbiciu 2lv moglem sie leczyc w fontannie, na 3 lv mialem wystarczjaco HP i MP.
    HP i Mp to nei problem, to jest strata co anjwyzej ok. 30 G na początkowych lvlach, czyli walka z jednym potworem. to nie strata

  3. #3
    Pacio
    Konto usunięte
    No właśnie w to się grac nie da idziesz a nagle stanie w miejscu i idzie w miejscu. Nie da się tak grac;/

  4. #4
    Ja też mam takie lagi , ale tylko na świecie 2.

    Grałeś na innych ...?

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Na serwerze, nie swiecie.
    Gdyby było kilka światów...

  6. #6
    Pacio
    Konto usunięte
    ale mi się już nie chce zmieniać servera:/

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    To nie jest trudne.
    logujesz się, w pasku adresu masz s1 lub s2.
    Chcąc zmienic serwer, zmieniasz w pasku adresu 1 na 2 lub odwrotnie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    u mnie działa normalnie, proponuje polepszyć sprzęt lub kupić lepszego neta ;>

  9. #9
    Pacio
    Konto usunięte
    Nie działa cały czas takie same lagi to jest problem gry. I jej twórców nigdy nie bedzie ona tak popularna jak Margonem czy cos tam przynajmniej jet wszystko dopracowane. Wale ide grać w margonem bo ta to dopiero sie gra

  10. #10
    Napisz jakiej używasz przeglądarki , parametry komputera i łącza internetowego.

  11. #11
    Pacio
    Konto usunięte
    Oj nie ma sensu Pregladarka Mozilla a dalej nie chce mi sie szukac

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •