Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Nagroda za igrzyska.

  1. #1

    Nagroda za igrzyska.

    Proponuje wycofać MFy, bądź ograniczyć je do 20, z nagrody za wygranie IŚ.

    Powody? Nadużycia, promowanie nolifów, powtarzający się zwycięzcy, często nawet kupowanie wygranej.

    Powinno być to zmienione już po aktualizacji, ewentualnie zmienić ich format, bo po ponad kilku miesiącach jak była parodia, tak jest nadal.

    Oczywiście myślę to o innych graczach, bo ja tam już nie mam zamiaru w to grać.

    - - - - - - - - - -

    Dobra, mam inny pomysł. Obok pucharu zwycięzca powinien dostać medal z czekolady.

    - - - - - - - - - -

    Nawet posta nad postem nie można napisać. Co się dzieje z tym światem.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    na nie . nara

  3. #3
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Sranie a nie kupowanie. Nie umiesz wygrać? To próbuj w nieskończoność aż Ci się uda. Igrzyska polegają na walkach drużynowych więc zgraj się tak,żeby wygrać. A zwycięzcy przecież się nie powtarzają ciągle Nie ma sytuacji gdy 3 razy z rzędu wygrywa ta sama osoba. A jak nie grasz,to nie graj i przestań płakać.
    W skrócie: "siarczyste NIE"
    i
    dobranoc.

  4. #4
    Cytat Napisał Astaroth Zobacz post
    Sranie a nie kupowanie. Nie umiesz wygrać? To próbuj w nieskończoność aż Ci się uda. Igrzyska polegają na walkach drużynowych więc zgraj się tak,żeby wygrać. A zwycięzcy przecież się nie powtarzają ciągle Nie ma sytuacji gdy 3 razy z rzędu wygrywa ta sama osoba. A jak nie grasz,to nie graj i przestań płakać.
    W skrócie: "siarczyste NIE"
    i
    dobranoc.
    Wygrywają te same osoby, jakoś od upka urkaden, przynajmniej od wtedy ja pamiętam. To, że walki są sprzedawane to tajemnica poliszynela. Wygrywa osoba, która ma wygrać, czasem zdarza się, że ta osoba weźmie udział w AŻ jednej uczciwej walce na całe igrzyska, ale rzadko (koloryzuję, ale to i tak paraolimpiada). Nie mniej, wątpię że coś zostanie zrobione w tej sprawie, trwa to już "dość" długo, było wiele tematów dotyczących tego problemu, nic. Z drugiej strony osobiście nie mam pomysłu jak poradzić sobie z nadużyciami na IŚ, wątpię że się da. Gdyby było to zuo drastycznie wpływające na klimat gry, pewnie ktoś z góry by się zainteresował. Na nie, ta propozycja nic nie zmieni, medal z czekolady to zapewne równowartość obecnej nagrody.

  5. #5
    Cytat Napisał Astaroth Zobacz post
    Sranie a nie kupowanie. Nie umiesz wygrać? To próbuj w nieskończoność aż Ci się uda. Igrzyska polegają na walkach drużynowych więc zgraj się tak,żeby wygrać. A zwycięzcy przecież się nie powtarzają ciągle Nie ma sytuacji gdy 3 razy z rzędu wygrywa ta sama osoba. A jak nie grasz,to nie graj i przestań płakać.
    W skrócie: "siarczyste NIE"
    i
    dobranoc.
    Raz wygrałam i mi starczy. W mojej wypowiedzi nie widzę żadnego płaczu, ale to może już przyzwyczajenie z zawodu. Nagrodę trzeba ograniczyć a zbiorowisko dzikusów można zostawić.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 14-02-2016 o 21:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •