Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Pogadajmy o walkach automatycznych :D

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489

    Pogadajmy o walkach automatycznych :D

    Walczyliście już trochę?
    Póki co prowadzi ice walcząc z anana (anana bez broni i eq) i innymi swoimi kolegami kilka lvl'i mniejszymi jeszcze go dogonimy ;]

    może coś poradzicie odnoście skryptów? jakieś sztuczki

    i taki mały pomysł, może zrobimy sobie zlot na arenie np. jutro (wtorek) lub pojutrze (środa) o 21
    wbijemy na arene w kilkanaście osób i sprawdzimy swoje umiejetności z losowymi przeciwnikami w ustawieniach klikniemy tylko ranking i przedział poziomowy (obowiązkowy swój lvl w przedziale), może jeszcze czy z wojem czy magiem chcemy sie bić (niektórzy mają oddzielne skrypty na profesje przeciwnika). Co wy na to?
    albo ustalimy sobie takie spędy co tygodniowe w soboty na 21



    podoba sie teamat i pomysł na spotkanie przy arenie? daj reputa, gwiazdka na dole postu po lewej nie gryzie :P

  2. #2
    Crypton
    Konto usunięte
    cośtam powalczyłem i póki co jeszcze nie przegrałem żadnej walki.
    Ice Axe robił takie numery także ze zwykłym rankingiem, może kiedyś
    za to odbeknie .. co do zlotów na arenie, to cynk musiałby polecieć
    na szerszą skalę, a przede wszystkim arena powinna zostać dopracowana,
    żeby zachęcić graczy do walki na niej

  3. #3
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Icek jak zawsze zlewa sobie pvp z multi kont ;/

    Ps. Kiedy wreszcie będzie ten panel?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Tez jestem bardzo ciekawy kiedy bedzie panel.

    Ja natomiast chcialbym zadac pytanie o walki automatyczne. Czy jest tak jak z rankingiem pvp? Jezeli nie walczysz przez jakis okres czasu o ranking tez znikasz z listy rankingowej?

  5. #5
    Jacek
    Konto usunięte
    Tak, też znikasz z listy.

  6. #6
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Mam blad... zawalczylem 2 walki, pierwsza za 6 pkt, druga za 5 pkt... ranking mi przyszedl tylko za ta walke za 5 pkt... czy bede mial zwrot tych 6 pkt rankingowych? dowod - https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=15557&vtid=0

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=15557&vtid=0


    W jednej i drugiej walce jak widac zdobywam ranking... niestety tylko z drugiej punkty wlecialy na postac...

    Prosilbym administracje o reakcje.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 13-06-2011 o 23:18

  7. #7
    Jacek
    Konto usunięte
    Poprawiłem błąd, zwróciłem Ci punkty.

  8. #8
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Dzieki wielkie.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Jacek, dało by się zrobić jakis co tygodniowy event na arenie?
    np. 1,5ranq by płynęło z wygranej przez 1-2h w soboty od 20?
    albo rozreklamować w aktualnościach lub wysyłając PW z systemu do wszystkich graczy że o xx:xx jakiegoś dnia zapraszamy na arene na walki automatyczne o ranking? wysyłałbyś takie PW z krótkim objaśnieniem zasad (wzór PW byśmy ci przygotowali jakis ładny), a czas takiego zebrania byśmy ustalili na forum w te kilka zainteresowanych osób... Na forum jak na razie prawie sami wyjadacze się udzielają więc moglibyśmy coś zorganizować z lekką pomoca administracji przy reklamie

  10. #10
    Jacek
    Konto usunięte
    Arena będzie wkrótce przerobiona i wtedy można by zrobić coś takiego. Na razie nie.

  11. #11
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Kolejny blad... po walce automatycznej (przegranej) stracilem punkty ze zwyklego rankingu... nie 42, ale 7... czyli tyle ile powinienem stracic z walki automatyczej... generalnie stracilem 7 punktow z rankingu automatycznego i zwyklego, a powinienem tylko z auto...

    Tutaj jest screen z mojego profilu - https://imageshack.us/photo/my-image...aaaaaaabr.png/

    Widac, ze stracilem punkty, a walki o ranking nie przegralem, jedynie auto. Czy bede mial zwrocone punkty normalnego rankingu pvp?

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2011
    Postów
    25
    mam ten sam problem co kolega wyżej, tylko ja straciłem jakies 60pkt z rankingu zwykłego a walczyłem tylko auto;/

  13. #13
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Zostanie co z tym zrobione? Bede mial zwrocone 7 punktow z walk manualnych?

    PS. popelnilem blad... 7 punktow z walki automatycznej powinienem stracic, a nie stracilem. Majac 423 pkt z walk manualnych stracilem 7 pkt (tyle ile powinienem za przegrana walke auto) czyli jednym slowem stracilem nie ten ranking co trzeba.
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 14-06-2011 o 16:11

  14. #14
    Crypton
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Suzu Kitamura Zobacz post
    Zostanie co z tym zrobione? Bede mial zwrocone 7 punktow z walk manualnych?

    PS. popelnilem blad... 7 punktow z walki automatycznej powinienem stracic, a nie stracilem. Majac 423 pkt z walk manualnych stracilem 7 pkt (tyle ile powinienem za przegrana walke auto) czyli jednym slowem stracilem nie ten ranking co trzeba.

    Mam ten sam przypadek, ubyło mi 12 oczek od rankingu manualnego za
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=3734&vtid=0

  15. #15
    Coni
    Konto usunięte
    Ja mam inny problem. Wygrałem 2 razy walkę o rank, ale dostałem tylko ranka z jednej. Powinienem mieć 60 pkt rankingowych, a mam 55.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •