Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Be Quiet - 99% posiada stos multi

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381

    Be Quiet - 99% posiada stos multi

    Pisałem już to w oszustach ale osobny tema trzeba założyć bo to jest troche przeginka
    ostatnie dni np medale zdobywaja sami nowi gracze ciekawe jakim sposobem:

    ================================================


    Dobra wrzuce to tu bo aż to smieszne juz :
    gracz ---> Be Quiet


    17:49
    Nocny Lowca czyje multi ?
    17:50
    Be Quiet Nikogo !
    17:50
    Nocny Lowca grales wczesniej w to ?
    17:50
    Be Quiet Nie.
    17:51
    Nocny Lowca no to pewne mulit nowy gracz nie jest w stanie wszystkiego tak opanowac na raz
    17:52
    Be Quiet Człowiek po studniach informatycznych gra troche inaczej.
    17:52
    Nocny Lowca gram w to za dlugo by sie nabrac na cos takiego ze w chwile ogrnoles caly schemat i zdolnosci i wszystko
    17:52
    Nocny Lowca ale dobra baw sie


    Scrin nie potrzebny wystarczy sprawdzic jego profil gra chwile ma nawalone rankingi masakrycznie
    i same raporty kazda walka z niewiadomym graczem i z kazdym po minimum 3 :P
    ladnie z kims tam dziala do nabbijania



    Ogolnie gracze :
    Be Quiet
    PerfectChaos
    Luzowa
    I see ghosts
    Arh magic
    WojowniczkaMroku

    i pelno innych jeszcze by wypisac wszystko :
    wszystkie postacie maja prawie identyczny czas gry wszystkie postacie maja podobne lv i wszystkie walcza miedy soba

    ==========================================

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C3%B3w!/page99 <--- link do tego w zakładce oszusci

  2. #2
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    17:50
    Nocny Lowca grales wczesniej w to ?
    17:50
    Be Quiet Nie.
    Zawsze mógł kłamać.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Koleś większość walk wygrał przez poddanie się przeciwnika w 1 turze. Niech zaczną banować tych pseudo graczy, bo śmietnik się tylko robi.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Kliknijcie sobie zakładke walki pvp 24h i zrobcie wczorajszy dzien kilka z tych wypisanych graczy tam jest ciekawe jakim sposobem ....

  5. #5
    About
    Konto usunięte
    Nieźle, gościu zasługuje na bana.




    Hm, czyżby administracja zrobiła coś w tej sprawie? Czekam na odpowiedź

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Spokojnie, admini mają też swoje życie, nikt przecież nie siedzi tutaj 24h i czeka na info o multi
    Ale fakt, aż reputa dam za spostrzegawczość

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Spokojnie, admini mają też swoje życie, nikt przecież nie siedzi tutaj 24h i czeka na info o multi
    Ale fakt, aż reputa dam za spostrzegawczość
    No kurde ktorys dzien z kolei se sprawdzam kto tam ma medal a tu ciagle jakies male lv i co nawet dnia nie grali i tak se kliklem jedno drugie i kurde to ciagle musi byc jeden koles

  8. #8
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Poniekąd masz rację. W grze jest bardzo dużo multikont, ale administracja robi z tym tyle co kiedyś z przelewaniem rankingu ( https://forum.mfo3.pl/showthread.php...u-Platynowy-za w pamięci! ).

    PS: Polecam napisać pw do tomiego na forum, to chociaż zobaczysz jego opinię. Nie ma on zwyczaju wypowiadać się na forum, chyba że ma dobry humor xd
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 31-01-2016 o 00:20

  9. #9
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Poniekąd masz rację. W grze jest bardzo dużo multikont, ale administracja robi z tym tyle co kiedyś z przelewaniem rankingu ( https://forum.mfo3.pl/showthread.php...u-Platynowy-za w pamięci! ).

    PS: Polecam napisać pw do tomiego na forum, to chociaż zobaczysz jego opinię. Nie ma on zwyczaju wypowiadać się na forum, chyba że ma dobry humor xd
    Wiesz przypuszczam że tam ma ładny spam u siebie już.
    A tu temat zostanie i powinien to zobaczyć bo przegląda jednak czasem forum.
    Nawet nie musi się rozpisywać tu wystarczy by sprawdził i stwierdził czy ma czy nie ma multi

  10. #10
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Być może grał na sieci publicznej gdzie jest rozmieszczony stos komputerów i na tym samym ip.

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Wiesz przypuszczam że tam ma ładny spam u siebie już.
    A tu temat zostanie i powinien to zobaczyć bo przegląda jednak czasem forum.
    Nawet nie musi się rozpisywać tu wystarczy by sprawdził i stwierdził czy ma czy nie ma multi
    Pewnie nikt do niego w tej sprawie nawet nie napisał.

  12. #12
    Mysterious Stranger
    Konto usunięte
    Hmm widzę, że administracja was zawiodła usunęli mi jedynie 1% moich kont słabo.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    To jest prawda, że postacie 5-15 level mają medale za pvp w 24h, nie ma w tym nic dziwnego jeśli wchodzę w statystki i widzę inną postać 65lv, gorzej ma się sprawa jeśli to konto założone tego samego dnia. Taka osoba nawet jeśli grała to ma eq +0 i jest bez gemów, zaś sytuacja wygląda tak, że mają eq +2/3 i gemy wyexpione czyli prawie 100% multi.

    Ilość multi aktualnie w mfo jest bardzo duża. Ten temat jest mi bardzo blisko bo sam 9 dni spędziłem na banie za multi który został mi anulowany, nie rozumiem tego dlaczego gracze którzy grają z kolegami są od razu podejrzanymi dla tych którzy grają od lat ( słowa assasynka ze mam multi), zaś gracze nieco słabsi mogą grać na multi bezkarnie.

  14. #14
    Mysterious Stranger
    Konto usunięte
    Brawo nie mogę grać teraz 2 miechy. Ciekawe ile jeszcze macie tych stopni bo zaraz do roku dojdzie myślicie, że jesteście aż tak sprytni zobaczymy czy wyłapiecie mnie na innym ip i necie pozdrawiam.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Mysterious Stranger Zobacz post
    Brawo nie mogę grać teraz 2 miechy. Ciekawe ile jeszcze macie tych stopni bo zaraz do roku dojdzie myślicie, że jesteście aż tak sprytni zobaczymy czy wyłapiecie mnie na innym ip i necie pozdrawiam.
    No teraz to już chyba jasna informacja dla administracji by w końcu się tym zająć do końca

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •