Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Błąd czy taki zabieg?

  1. #1

    Błąd czy taki zabieg?

    Witam.
    Nie wiem czy to należy zaliczyć do bugów, czy to jest aspekt techniczny/zależny od czegoś (jakiegoś questa) - nie wiem, lecz mam następujący problem.
    Otóż na nowej postaci (exp) chciałem nabijać zdolności wraz z rozwojem i oto co się wydarzyło. Aktywowałem naukę zdolek oraz możliwość ich rozwoju, a więc: Lodowy, Ognisty, Skalny i Wietrzny Atak - zdolki na 10 lvl.
    Expiłem na obecnym lvl na potworkach, sprawdzam i nie ma punktów AP nabijanych na zdolkę jak w przypadku Drenażu.
    Idę na Smoka, z pomocą go pokonuję, sprawdzam: Ilość AP - 4/500. Cały czas miałem aktywną zdolkę, którą chciałem nabić (np. Wietrzny Atak).
    Sprawdzam raporty i po ilości osądzam, że punkty AP dodały się tylko wtedy, gdy manualnie zbiłem szkielety, by się dostać do smoka.

    Z tego jest teraz pytanie - czy wystąpił jakiś błąd, że AP można zdobyć tylko manualnie bijąc stworki czy to taki celowy zabieg? Co prawda, takie bicie może nie jest jednak jakieś uciążliwe, ale jednak trochę bardziej czasochłonne i upierdliwe .
    Dołączam obraz:
    https://www.tinypic.pl/eqsqcan05zon
    Liczba pkt AP jest tylko z 2 walk manualnych z 2 grupami szkieletów, przez walki automatyczne AP się nie nabijało.

    Czekam na odp.
    Wesołych Świąt.
    Pozdrawiam,
    ShadEX.

    - - - - - - - - - -

    Wygląda, że wszystko w porządku już.
    Temat do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez Shadow EX ; 23-12-2015 o 22:04 Powód: Prośba o usunięcie tematu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •