Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Zlot

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Po co, przyjechać mogą tylko Ci co blisko mieszkają. Jak ja będę mieszkał daleko od danej miejscowości to będę płacił 500zł na dojazd żeby takiego dzieciaka jak Lew spotkać?. Zresztą nawet jak by to było w Wawie to by mi było szkoda podeszwy brudzić żeby przyjść w dane miejsce

  2. #17
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Po co, przyjechać mogą tylko Ci co blisko mieszkają. Jak ja będę mieszkał daleko od danej miejscowości to będę płacił 500zł na dojazd żeby takiego dzieciaka jak Lew spotkać?. Zresztą nawet jak by to było w Wawie to by mi było szkoda podeszwy brudzić żeby przyjść w dane miejsce
    Nikt Ci nie każe.
    500 zł realy ?

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Gdańsk Główny niskobudżetowy zlot proponuję bez specjalnych atrakcji tylko spotkanie po prostu. Wszystko zorganizować mielibyśmy my, wy tylko miejsca siedzące, jedzenie i przyjazd. Najlepiej na Dworcu PKP. Plan zakładałby

    Dzień 1:
    14:00 - spotkanie i pogaduszki
    15:00 - idziemy do galerii Manhattan we Wrzeszczu
    15:15 - filmik z protestu przeciwko elicie na żywo
    15:30 - do kawiarenki internetowej (darmowej) by wyexpić enę i załatwić sprawy do końca dnia na necie
    16:30 - koniec czasu, idziemy do jakiegoś KFC kupić sobie żarcie (na swój koszt)
    17:00 - GŁOS LUDU, czyli przez kilka godzin gracze wymyślają różne atrakcje dla całej grupy(w granicach rozsądku rzecz jasna)
    20:00 - rozmowa na temat gry, gracze doradzają sobie wiele pomysłów do gry na które sami wpadli.
    21:00 - koniec zlotu. ja wracam do domu, a wy robicie co tam chcecie.

    30 osób chętnych i w ferie jestem do waszej dyspozycji. Obecna forma zlotu może się nie podobać, bo krótko itp., ale takie coś byłoby fajne. Ja daleko jechać nie mogę, ale w Gdańsku w obecnej formie biorę organizację nawet jak przyjedzie jakiś dres z elity 2,10 140kg mięśni i będzie mi groził.

    _____________________

    Tak, wkurzyłem się. Nikt nie chce zorganizować zlotu, a ja mimo małego budżetu i ograniczonego czasu mam na niego plan.
    To nie lepiej spotkać się we Wrzeszczu nie trzeba będzie jeździć. To zorganizuje ktoś... ?

    A może pojedziemy do Krakowa :O

  4. #19
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    To nie lepiej spotkać się we Wrzeszczu nie trzeba będzie jeździć. To zorganizuje ktoś... ?

    A może pojedziemy do Krakowa :O
    Wszystko jest kwestią rozmiarów ewentualnego "zlotu". Kilkuosobowe grono można łatwo obsłużyć nawet mieszkaniem. Takie kilkuosobowe zloty zresztą w wielu wypadkach odbywały się nawet codziennie (ot, grupa znajomych).
    Spotkania "w plenerze" oczywiście wchodzą w grę dopiero na wiosnę.

    Jeśli chodzi o Margo Camp, to to była impreza masowa w grze, która jest masowa. Tutaj mamy do 300 osób online, więc nie można mówić o tysiącach graczy.

    Ogólnie w większych grach takie spotkania się odbywają - https://forum.plemiona.pl/forumdispl...?394-Spotkania to np. w plemionach; zresztą w takiej formie *mogło by* być i tutaj? Ciężko stwierdzić.


    Ps. gdyby było zainteresowanie, to w Krakowie mógłbym zorganizować jakieś drobne spotkanie

  5. #20
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Ja w sumie mogłabym z ciekawości przyjść, ale musiałaby być poprzeczka postawiona odnośnie wieku. Nie mam ochoty rozmawiać z 13-16 latkami.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rosalyn Zobacz post
    Ja w sumie mogłabym z ciekawości przyjść, ale musiałaby być poprzeczka postawiona odnośnie wieku. Nie mam ochoty rozmawiać z 13-16 latkami.
    18+

    -------
    Poza tym przyjedzie więcej osób, jak będą ciekawsze atrakcje. Będą ciekawsze atrakcje, jak będzie to organizował podmiot gospodarczy lub instytucjonalny, nie osoba prywatna. Więc wydaje mi się, że tak - "niech ktoś".
    Święte słowa

  7. #22
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Jak Olcia będzie to ja też.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Myśle że 16+ styknie.

  9. #24
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Zły dział.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Proponował bym wtedy zorganizować turniej pvp na żywo ,może wtedy pokonał bym jakiegoś "Diamenta" ;D

  11. #26
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Chłodny pomysł, przyjacielu!

  12. #27
    Użytkownik Avatar Markusek
    Dołączył
    13-10-2014
    Postów
    109
    Jestem za! oczywiście za Kaczora pomysłem

  13. #28
    Mnie cechuje spory speed, zwinny ruch i dynamika sa moim atutem. Luck nie jest moja mocna strona. Bije pałą

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Mnie cechuje spory speed, zwinny ruch i dynamika sa moim atutem. Luck nie jest moja mocna strona. Bije pałą
    Będę reprezentował Kraków używając
    Powinniśmy spotkać się na jakimś neutralnym terenie

  15. #30
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    ja umiem dobrze szczypać i kopać z narządy męskie, w końcu te wszystkie mocne gęby w internetach dostaną za swoje ^_^

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •