Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Zlot

  1. #1
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59

    Zlot

    Wiatam, mam nadzieje ,ze nikt już o tym nie pisał.
    W Mfo3 poznaliśmy dużo dobrych znajomych i żałujemy ze nie możemy się z nimi spotykać w prawdziwym życiu. Dlatego proponuje aby ktoś zorganizował coś w stylu zlotu fanów i graczy Mfo3 jak ,np.Margonem Camp. Co wy o tym myślicie

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To sobie ustal zlot z tymi poznanymi osobami prywatnie w grze. Połowy i tak rodzice nie puszczą dalej niż na podwórko przed domem

  3. #3
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Baldurs Zobacz post
    Wiatam, mam nadzieje ,ze nikt już o tym nie pisał.
    W Mfo3 poznaliśmy dużo dobrych znajomych i żałujemy ze nie możemy się z nimi spotykać w prawdziwym życiu. Dlatego proponuje aby ktoś zorganizował coś w stylu zlotu fanów i graczy Mfo3 jak ,np.Margonem Camp. Co wy o tym myślicie
    Sądzisz że przyjdzie więcej niż 10 osób?

  4. #4
    Gdańsk Główny niskobudżetowy zlot proponuję bez specjalnych atrakcji tylko spotkanie po prostu. Wszystko zorganizować mielibyśmy my, wy tylko miejsca siedzące, jedzenie i przyjazd. Najlepiej na Dworcu PKP. Plan zakładałby

    Dzień 1:
    14:00 - spotkanie i pogaduszki
    15:00 - idziemy do galerii Manhattan we Wrzeszczu
    15:15 - filmik z protestu przeciwko elicie na żywo
    15:30 - do kawiarenki internetowej (darmowej) by wyexpić enę i załatwić sprawy do końca dnia na necie
    16:30 - koniec czasu, idziemy do jakiegoś KFC kupić sobie żarcie (na swój koszt)
    17:00 - GŁOS LUDU, czyli przez kilka godzin gracze wymyślają różne atrakcje dla całej grupy(w granicach rozsądku rzecz jasna)
    20:00 - rozmowa na temat gry, gracze doradzają sobie wiele pomysłów do gry na które sami wpadli.
    21:00 - koniec zlotu. ja wracam do domu, a wy robicie co tam chcecie.

    30 osób chętnych i w ferie jestem do waszej dyspozycji. Obecna forma zlotu może się nie podobać, bo krótko itp., ale takie coś byłoby fajne. Ja daleko jechać nie mogę, ale w Gdańsku w obecnej formie biorę organizację nawet jak przyjedzie jakiś dres z elity 2,10 140kg mięśni i będzie mi groził.

    _____________________

    Tak, wkurzyłem się. Nikt nie chce zorganizować zlotu, a ja mimo małego budżetu i ograniczonego czasu mam na niego plan.

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    gdańsk główny niskobudżetowy zlot proponuję bez specjalnych atrakcji tylko spotkanie po prostu. Wszystko zorganizować mielibyśmy my, wy tylko miejsca siedzące, jedzenie i przyjazd. Najlepiej na dworcu pkp. Plan zakładałby

    dzień 1:
    14:00 - spotkanie i pogaduszki
    15:00 - idziemy do galerii manhattan we wrzeszczu
    15:15 - filmik z protestu przeciwko elicie na żywo
    15:30 - do kawiarenki internetowej (darmowej) by wyexpić enę i załatwić sprawy do końca dnia na necie
    16:30 - koniec czasu, idziemy do jakiegoś kfc kupić sobie żarcie (na swój koszt)
    17:00 - głos ludu, czyli przez kilka godzin gracze wymyślają różne atrakcje dla całej grupy(w granicach rozsądku rzecz jasna)
    20:00 - rozmowa na temat gry, gracze doradzają sobie wiele pomysłów do gry na które sami wpadli.
    21:00 - koniec zlotu. Ja wracam do domu, a wy robicie co tam chcecie.

    30 osób chętnych i w ferie jestem do waszej dyspozycji. Obecna forma zlotu może się nie podobać, bo krótko itp., ale takie coś byłoby fajne. Ja daleko jechać nie mogę, ale w gdańsku w obecnej formie biorę organizację nawet jak przyjedzie jakiś dres z elity 2,10 140kg mięśni i będzie mi groził.

    _____________________

    tak, wkurzyłem się. Nikt nie chce zorganizować zlotu, a ja mimo małego budżetu i ograniczonego czasu mam na niego plan.
    fascynujące :d

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Dobra, to z organizuj. Ja z Samaelem będę na 100%. :3

  7. #7
    About
    Konto usunięte
    Aha, myślisz, że jak ktoś ma dużo nauki albo pracuje to będzie jechał na jakiś zlot? ;d Jest ogromna różnica wiekowa, Niektórzy gracze maja po 13 lat a niektórzy 20. I nie każdy ma fundusze lub nie każdemu rodzice pozwolili by jechać. Poprawka większość nie ma funduszy i nie pozwolili by im rodzice.
    Ostatnio edytowane przez About ; 06-12-2015 o 09:21

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Pomysł jest super. Ja osobiście spotkamy się z ludźmi z jednej gry i korzystamy z polskiego busa czy autami jak blisko. Jest jeden problem, wiek. Jak by każdy miał te 18-25 lat jest fajno. W mfo3 większość osób ma po 12-16 latek, już to widzę jak rodzice im pozwalają jechać przez pół polski na weekend aby się nawalić jak świnie

  9. #9
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    To nie musi być kosztowne. Chodzi o to żeby się spotkać i pogadać. Margonem Camp kosztował 30-45 zł + dojazd. To nie jest jakoś bardzo wygórowana cena. Z wiekiem może być problem ale nawet jakby pojechało tak ze 100 osób było by nieźle.

  10. #10
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    100 osób było by nieźle.
    100 osób hahahahahhahahaha xd Chyba max 10 xd

  11. #11
    Użytkownik Avatar Baldurs
    Dołączył
    26-03-2015
    Postów
    59
    Xd

    - - - - - - - - - -

    10 osób zawsze coś

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    35
    Ja z ickiem czegoś takiego nie przepuścimy haha

  13. #13
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Wiele osób takie coś już kiedyś ogranizowało i z tego co pamiętam to nigdy z tego nic nie wyszło.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2013
    Postów
    14
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    To sobie ustal zlot z tymi poznanymi osobami prywatnie w grze. Połowy i tak rodzice nie puszczą dalej niż na podwórko przed domem
    Cytat Napisał Harutotte Zobacz post
    Sądzisz że przyjdzie więcej niż 10 osób?
    Na <cenzura_nazwy_konkurencyjnej_gry> Camp przyjechali ludzie ze Szczecina do Katowic, przyjechały dzieci z rodzicami, itd. itp. Dla zabicia nudy lepiej pooglądać YouTube niż szerzyć defetyzm. Nic konstruktywnego to nie przynosi.

    Ponieważ uważam, że jechanie przez całą Polskę (a nawet tylko przez jej połowę) może być bardzo kłopotliwe i może ta gra (a szkoda) nie ma tak zagorzałych fanów, to ciekawym rozwiązaniem są mini-zloty, jak opisał Dewastator. Jednak zlot zbierający wszystkich graczy to coś dużo fajniejszego.

    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Niech ktoś...
    Zorganizowanie oficjalnego zlotu byłoby w gestii Ekipy tego Serwisu.
    Poza tym przyjedzie więcej osób, jak będą ciekawsze atrakcje. Będą ciekawsze atrakcje, jak będzie to organizował podmiot gospodarczy lub instytucjonalny, nie osoba prywatna. Więc wydaje mi się, że tak - "niech ktoś".

  15. #15
    Proponuję formę kilku, jednoosobowych zlotów u siebie w domu przed kompem, połączonych dzięki serwisom takim jak skype, czy ts. Jest to jedyna forma, która może w jakiś sposób wypalić \

    Lew mieszka tak blisko ;-;
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 06-12-2015 o 19:35 Powód: smutny edit

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •