Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 91

Temat: Igrzyska Śmierci ( większa ilość )

  1. #61
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Taa, tylko wtedy problemy z nagrodami itp. Nie są one systematyczne, i nagrody w mfach to rzadkość. W takim razie to samo można powiedzieć o iś - możecie go sb zorganizować na kobrze albo innym miejscu bójkowym.
    Kiedyś próbowałem - NIC Z TEGO NIE WYJDZIE. A jeśli uważasz, że wyjdzie, to proszę, zorganizuj. A urocza żyła rok temu, teraz nikogo tam nie ma.

  2. #62
    About
    Konto usunięte
    Przydałby się jakiś turniej tvt, można by było coś zorganizować ale sam chyba nie dam rady XD

  3. #63
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Kiedyś próbowałem - NIC Z TEGO NIE WYJDZIE. A jeśli uważasz, że wyjdzie, to proszę, zorganizuj. A urocza żyła rok temu, teraz nikogo tam nie ma.
    No bywa... nie interesują mnie iś, więc sam sb organizuj. Dorek jakoś potrafił zrobić turniej pvp, może poproś jego, skoro sam nie masz zdolności logicznego myślenia i planowania.
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 25-10-2015 o 22:55

  4. #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    To wy chcecie od administracji super hiper turniejów, a sami nie potraficie nic zorganizować?
    Zamknijcie ten temat, plz.

  5. #65
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Bogdan, nie wysilaj się tak bo na zawał odjedziesz, ta propozycja nie ma sensu. Jakieś 90% graczy to będą już 65 lvl te 10% to jakieś randomy. Random gówno wygra bo NIE ÓBRAŁ ORZYWIENIA. Jeszcze te nagrody, iś wygrywa zawsze zespół jak nie masz ekipy nie wygrasz. Co tydzien wygrywały by te same osoby/teamy/zgrupowania/sojusznicy co w niedziele, mf byłoby gówno warte + Ci co by wygrywali siedzieli by na kasie. JESTEM NA NIE

  6. #66
    Cytat Napisał Xardassos Zobacz post
    Bogdan, nie wysilaj się tak bo na zawał odjedziesz, ta propozycja nie ma sensu. Jakieś 90% graczy to będą już 65 lvl te 10% to jakieś randomy. Random gówno wygra bo NIE ÓBRAŁ ORZYWIENIA. Jeszcze te nagrody, iś wygrywa zawsze zespół jak nie masz ekipy nie wygrasz. Co tydzien wygrywały by te same osoby/teamy/zgrupowania/sojusznicy co w niedziele, mf byłoby gówno warte + Ci co by wygrywali siedzieli by na kasie. JESTEM NA NIE
    Popieram

  7. #67
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    To wy chcecie od administracji super hiper turniejów, a sami nie potraficie nic zorganizować?
    Zamknijcie ten temat, plz.
    Tu nie chodzi o to kto co potrafi, a czego nie. Owszem gracze moga sobie sami zrobic turniej, ale tu chodzi o to czy beda turnieje jako czesc gry, przygotowane przez administracje, z odgornymi zasadami, itd. Porownaj to do ms w pilce noznej, oraz do turnieju zrobionego przez dzieciaki z podworka. Jak z eventem heloim, gracze moga sobie znalezc w internetach fotke dyni i wkleic na prezentacje, ale to nie bedzie to samo co event zrobiony przez administracje. Dlatego w tym przypadku nie zgadzam sie z argumentem "chcecie turniej, to sobie zrobcie".

    Odnosnie tych calych turniejow, nie wazne kiedy mialyby sie one pojawic, uwazam ze powinny byc podobnie do igrzysk przeznaczone dla najwyzszych poziomow. Na tej samej zasadzie, turniej powinien wylonic najlepszego gracza. Dla low lvli sa ligi i mysle ze tyle wystarczy, chociaz to rowniez dziwna kwestia, bo dla nowego gracza wydawac sie moze, ze 20lvl (diament) jest lepszy od 65lvl'a (srebro).

  8. #68
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Tu nie chodzi o to kto co potrafi, a czego nie. Owszem gracze moga sobie sami zrobic turniej, ale tu chodzi o to czy beda turnieje jako czesc gry, przygotowane przez administracje, z odgornymi zasadami, itd. Porownaj to do ms w pilce noznej, oraz do turnieju zrobionego przez dzieciaki z podworka.
    W turnieju zrobionym przez dzieciaki nie weźmie ci udziału topka drużyn, w mfo tak, więc nie lisuj

  9. #69
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    W turnieju zrobionym przez dzieciaki nie weźmie ci udziału topka drużyn, w mfo tak, więc nie lisuj
    w turnieju w mfo zrobionym przez gracza nie weźmie udziału zwykły śmiertelnik, tylko forumowicze, w evencie tak, więc nie soaduj

    @down
    wybacz, to prawie dwa lata temu, za "moich czasów" nie było takiej informacji
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 26-10-2015 o 17:24 Powód: @down

  10. #70
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    @up
    W 'forumowym' turnieju nie walczą tylko forumowicze.
    Nazwa:  ba0fst.jpg
Wyświetleń: 113
Rozmiar:  38.8 KB
    Jak admina grzecznie poprosisz, to jest możliwość zamieszczenia notki o turnieju w Aktualizacjach, dzięki czemu o tym turnieju dowie się masa osób.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-Turniej-PvP-3 <- link do tego turnieju (wypalił)
    Tutaj małe wyjaśnienie dlaczego nie będzie igrzysk na >65 lvl
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 26-10-2015 o 17:09

  11. #71
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    w turnieju w mfo zrobionym przez gracza nie weźmie udziału zwykły śmiertelnik, tylko forumowicze, w evencie tak, więc nie soaduj
    łooo jestem nieśmiertelny!!!


    Kiedyś administracja informowała graczy o takich turniejach, ale ci narzekali, że administracja nic nie robi, a do aktualności dodawane są tylko info o turniejach, więc skończono z tym.


    @edit
    się spóźniłem...

  12. #72
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Już wystarczy, że rankingi pvp zapychają 40 levele. Znowu pvp na najwyższych poziomach wymrze.

  13. #73
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    No bywa... nie interesują mnie iś, więc sam sb organizuj. Dorek jakoś potrafił zrobić turniej pvp, może poproś jego, skoro sam nie masz zdolności logicznego myślenia i planowania.
    turniej pvp jest milion razy prostszy od tvt

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Tu nie chodzi o to kto co potrafi, a czego nie. Owszem gracze moga sobie sami zrobic turniej, ale tu chodzi o to czy beda turnieje jako czesc gry, przygotowane przez administracje, z odgornymi zasadami, itd. Porownaj to do ms w pilce noznej, oraz do turnieju zrobionego przez dzieciaki z podworka. Jak z eventem heloim, gracze moga sobie znalezc w internetach fotke dyni i wkleic na prezentacje, ale to nie bedzie to samo co event zrobiony przez administracje. Dlatego w tym przypadku nie zgadzam sie z argumentem "chcecie turniej, to sobie zrobcie".
    zgadzam się

  14. #74
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    turniej pvp jest milion razy prostszy od tvt
    nie zgodzę się z tobą. jest równo a jeśli chcesz ten turniej tvt to go zrób. jestem ciekaw jak będzie on wyglądać.

  15. #75
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    @up
    W 'forumowym' turnieju nie walczą tylko forumowicze.
    Nazwa:  ba0fst.jpg
Wyświetleń: 113
Rozmiar:  38.8 KB
    Jak admina grzecznie poprosisz, to jest możliwość zamieszczenia notki o turnieju w Aktualizacjach, dzięki czemu o tym turnieju dowie się masa osób.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-Turniej-PvP-3 <- link do tego turnieju (wypalił)
    Tutaj małe wyjaśnienie dlaczego nie będzie igrzysk na >65 lvl
    Aktualnościach *

    A poza tym znów mówisz o turnieju pvp, a zdaje się, że tematem jest turniej tvt.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    nie zgodzę się z tobą. jest równo a jeśli chcesz ten turniej tvt to go zrób. jestem ciekaw jak będzie on wyglądać.
    mogę spróbować nawet kiedyś jak będę miał czas

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •