Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Wczytywanie przy teleporcie

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie chce wam przeszkadzac w kłóceniu, bo widze ze sie ładnie rozpędzacie, ale równiez uważam że poprawa tego wczytywania jest niepotrzebna.
    Shinra, powiem wprost.Jest dobrze tak jak jest. To że niektórzy tak robią, to nie jest nic złego, bo wszyscy mogą tak robić. Jak ci się to nie podoba, że inni tak robią, to sam tak rób
    Nie musisz tez przebywać w miejscach z bójkami.Idź sobie tylko przez fabułę, a nikt ci nic nie zrobi.
    Jest dobrze


    Kłóccie się dalej

  2. #17
    Shinra
    Konto usunięte
    Pokaż mi gdzie kłamałem? Napisałem słowo zapewne, cóż "naucz się czytać ze zrozumieniem" .. i tak ciągle, nie ma co dyskutować. Ty masz swoje racje i myślisz, że tak powinno być, a jak ktoś ma inne zdanie na dany temat od razu próbujesz go obrażać
    Wyjaśniłem już to
    Jeżeli korzystają z "bugów" to nie są chyba głupcy jeżeli jeszcze umieją to wykorzystać. Znów sobie przeczysz.
    No na swój sposób mądrzy, ale w świetle prawa(regulaminu) nie są mądrzy.
    Kolejna obraza? No cóż nie ma co komentować.
    Wniosek po twoim zapale obrony tego by zostało tak jak jest teraz. Nie żadna obraza.
    Nie rozumiem co ma wspólnego przeczekiwanie w teleporcie ze stratą ranku - wiem, wiem zaraz odpiszesz mi "czytaj ze zrozumieniem" hehe ;D
    Czytaj ze zrozumieniem(zgodnie z życzeniem) x). Dużo oj dużo, na wojnie jak bombardują wokół schronu teren to byś wybiegł z bronią i zabijał wrogów oddalonych o 300m?
    Ja tylko skomentowałem, ale ten gracz nie przyjmuje krytyki, więc musi obrażać. Poza tym często widzę w zagajniku jak trolluje i obraża każdego na lewo i prawo, to te obrazy w moim kierunki nie dziwią mnie akurat
    Gdzie cię jasno obraziłem, ty to tak zrozumiałeś.

  3. #18
    Zamykam , bo są nie potrzebne kłótnie , a teleport działa dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 07-06-2011 o 18:29

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •