Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Wczytywanie przy teleporcie

  1. #1
    Shinra
    Konto usunięte

    Smutny Wczytywanie przy teleporcie

    Stoję sobie dzisiaj na ogrze pisząc na handlu... wszystko dobrze nikt nie atakuje bo się boi od razu podejść jak przeteleportuje się lub dojdzie, a większość takich "noobów" za przeproszeniem wykorzystuje wczytywanie przy teleporcie do swoich głupich czynów(korzystając z wczytywania na lajcie zmienia ekwipunek i zdolności dostosowując do klasy postaci jaką ma przeciwnik) Czy waszym zdaniem nie jest to denerwujące...? To jest noobskie korzystanie z buga... można tak nazwać bo skoro chce się teleportować to jakim prawem może grzebać w ekwipunku czy też spoglądać na nicki...
    Ostatnio edytowane przez Shinra ; 06-06-2011 o 19:06

  2. #2
    Frank Lampard
    Konto usunięte
    Popieram.
    Można zrobić że jak wejdziesz na teleport to nie można otworzyć żadnych zakładek.

  3. #3
    Siwy
    Konto usunięte
    Dobrze jest jak jest


    Nie puacz .

  4. #4
    Shinra
    Konto usunięte
    Wybacz, ale ty się nie zgadzasz z tym ponieważ sam używasz takiego sposobu, mógłbyś także rozwijać, uzasadniać swoje wypowiedzi bo takie posty to zwykłe ścierwo za przeproszeniem (zawalczyć 1vs1 to masz problem ze mną...). Nie wiedziałem gdzie do końca temat napisać ;d

  5. #5
    Felix
    Konto usunięte
    Popieram. Nie po to są mapy z potworkami, żeby udostępniały bezpieczne miejsca dla polujących, którzy mogą bez problemu w moment zmienić eq. Jak ktoś ma już walczyć to mniej więcej na równych prawach. Poza tym to ewidentny bug .

  6. #6
    Coni
    Konto usunięte
    To nie bug, nie chciałbym zostać np. zaatakowany podczas używania teleportu.
    Jest dobrze jak jest, nie marudzić, administracja ma naprawdę ciekawsze rzeczy do roboty.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Popieram Coniego.
    Jest dobrze tak jak jest.
    To nie jest żaden bug.
    Wyluzujcie trochę.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    Shinra
    Konto usunięte
    Pospolity tekst: "administracja ma naprawdę ciekawsze rzeczy do roboty." Tu nie chodzi o to żeby nie było wczytywania w ogóle i ktoś może Cię atakować przy teleporcie, ale żeby nie można było grzebać w ekwipunku i najeżdżać myszką na nazwy innych graczy... Teleport ma służyć do skrócenia podróży z punkty A do B, a nie służyć jako miejsce odpoczynku i planowania kogo atakować jak i gdzie...

  9. #9
    Felix
    Konto usunięte
    Dokładnie. Co ma do rzeczy w ogóle atakowanie będąc przy teleporcie? Nie było o tym mowy. Odjeżdżacie trochę od tematu. Przeczytajcie dokładnie to o czym napisał wyżej Shinra.

  10. #10
    Coni
    Konto usunięte
    Teleport ma służyć do skrócenia podróży z punkty A do B, a nie służyć jako miejsce odpoczynku i planowania kogo atakować jak i gdzie...
    A niby czemu? Często odpoczywam zamiast uciekać przed gryfem, a czemu by nie atakować? Jak ktoś będzie chciał zaatakować i tak to zrobi. Bez różnicy czy przebierze się w lokacji czy podczas teleportu czy jeszcze w mieście ..
    Niech zgadnę - zabił cie ktoś i od razu chcesz to zmienić

  11. #11
    Shinra
    Konto usunięte
    Coni:
    po 1. Nie pisz więcej w tym temacie polecam iść na jakieś kursy które pomogą w czytaniu ze zrozumieniem.
    po 2. Może ta osoba która jest tak cwana co się chowa w wczytywaniu teleportu obawia się uczciwej walki...(i to się sprawdza). Dodam jeszcze że ciągle mi chodzi o to żeby nie było można grzebać nic w profilu jak się stoi w teleporcie. Może być też inne rozwiązanie ograniczenie czasowe używania teleportu np. Podchodzi do teleportu i ma 2minuty na przeteleportowanie się i jak w tym czasie nic nie zrobi to blokuje mu korzystanie z teleportu np. na okres 30min
    po 3. Ponawiam prośbę o czytanie ze zrozumieniem...

    Aaa... i wracając do twojego odpoczywania przed gryfem to po co go w ogóle łapiesz skoro chcesz omijać walkę?!?!?!

    Dziękuje i dobranoc Coni, ale nie pisz już tutaj więcej bo swoimi wypowiedziami to się pogrążasz. A innych natomiast proszę o wypowiedzi na ten temat jak na razie wszyscy za.

    Zacznij logicznie myśleć teleport ma służyć do teleportowania a nie jako schron wojenny czy też klasztor lub cuś takiego... Ja po prostu się staram żeby w grze nie było różnych nadużyć czegoś, bo kto wie co z nie których rzeczy może wyniknąć w przyszłości... i jeszcze co do tego czy ktoś mnie zabił, owszem zabił, ale skąd przed zabiciem mogłem wiedzieć że ktoś wykorzystuje takie nędzne "bugi"(niedopracowania w grze).
    Ostatnio edytowane przez Shinra ; 07-06-2011 o 15:00 Powód: wiadomość do Coni'ego

  12. #12
    Coni
    Konto usunięte
    po 1. Nie pisz więcej w tym temacie polecam iść na jakieś kursy które pomogą w czytaniu ze zrozumieniem.
    Bo co? Sam idź jak nie rozumiesz ..
    po 2. Może ta osoba która jest tak cwana co się chowa w wczytywaniu teleportu obawia się uczciwej walki...(i to się sprawdza). Dodam jeszcze że ciągle mi chodzi o to żeby nie było można grzebać nic w profilu jak się stoi w teleporcie.
    Jeżeli zamierza polować to i tak nie będzie uczciwej walki ..
    po 3. Ponawiam prośbę o czytanie ze zrozumieniem...
    Aha
    Aaa... i wracając do twojego odpoczywania przed gryfem to po co go w ogóle łapiesz skoro chcesz omijać walkę?!?!?!
    Czasem się zbiera ekipę, żeby się wymienić. To jest 1 z powodów.

    Dziękuje i dobranoc Coni, ale nie pisz już tutaj więcej bo swoimi wypowiedziami to się pogrążasz.
    No cóż najwyżej się pogrążę, każdy popełnia błędy a do tego nie zależy mi na twoim zdaniu.
    A innych natomiast proszę o wypowiedzi na ten temat jak na razie wszyscy za.
    Wszyscy? 3 na TAK 3 na NIE. W tym 2 na tak to zapewne twoi koledzy ..
    Zacznij logicznie myśleć teleport ma służyć do teleportowania a nie jako schron wojenny czy też klasztor lub cuś takiego... Ja po prostu się staram żeby w grze nie było różnych nadużyć czegoś, bo kto wie co z nie których rzeczy może wyniknąć w przyszłości...
    Wyolbrzymiasz i tyle, porażki nie możesz przeboleć.

    ale skąd przed zabiciem mogłem wiedzieć że ktoś wykorzystuje takie nędzne "bugi"(niedopracowania w grze).
    Lepiej byś się czuł jakby przebrał się w mieście po czym teleportował? Btw to nie jest bug.


    i jeszcze co do tego czy ktoś mnie zabił, owszem zabił,
    "Dziękuje i dobranoc"

  13. #13
    Shinra
    Konto usunięte
    Czasem się zbiera ekipę, żeby się wymienić. To jest 1 z powodów.
    Ponawiam przeczytaj jeszcze raz od początku co napisałem.
    Wszyscy? 3 na TAK 3 na NIE. W tym 2 na tak to zapewne twoi koledzy ..
    Widzisz gdzieś tutaj uzasadnione wypowiedzi tych na NIE niby(akurat tutaj twoi koledzy się wypowiedzieli oraz ci co takiego sposobu używają)? a co do tych na TAK i to nie są żadni moi koledzy tylko normalni ludzie którzy potrafią normalnie czytać ze zrozumieniem.
    Wyolbrzymiasz i tyle, porażki nie możesz przeboleć.
    Nie żadne wyolbrzymiam tylko osoby słabsze, głupsze korzystając z bugów znajdują się w rankingu pewnie ty podobnie wbijałeś, i nie chcesz by ktokolwiek ci sposobu zabrał. Porażkę przeboleć, wybacz ale ja preferuje "lepiej szybciej niż w ogóle..."
    Lepiej byś się czuł jakby przebrał się w mieście po czym teleportował? Btw to nie jest bug.
    Ponawiam czytanie ze zrozumieniem... Myślisz ze przeciętny gracz przejdzie na przeciw potworów magicznych ubranym całkowicie na wojownika, przecież od tego teleportu musi zabić parę potworów.
    Jeżeli zamierza polować to i tak nie będzie uczciwej walki ..
    No tak ale mi chodzi o to żeby nie korzystać z nie przemyślanych rzeczy(niedopracowanych), jakim jest np. obszerny dostęp do zmian w czasie gdy się robi coś całkowicie innego.

    Masz zamiar cytować to naucz się cytować całe zdania... kolejna wada twoja.

    Jesteś bezczelnym kłamcom skąd wniosek:
    W tym 2 na tak to zapewne twoi koledzy ..
    . Dzięki kłamstwu żyjesz i dzięki kłamstwu przeżyjesz widzę...
    Ostatnio edytowane przez Shinra ; 07-06-2011 o 17:58

  14. #14
    Siwy
    Konto usunięte
    Dajcie se już siana

  15. #15
    Coni
    Konto usunięte
    W tym swoim obszernym poście ponawiałeś zdanie "czytaj ze zrozumieniem" w różnych formach. Sam najpierw przeczytaj potem napisz, bo Ty w ciągle piszesz swoje nie zwracając na nic uwagi.

    Jesteś bezczelnym kłamcom skąd wniosek że
    Pokaż mi gdzie kłamałem? Napisałem słowo zapewne, cóż "naucz się czytać ze zrozumieniem" .. i tak ciągle, nie ma co dyskutować. Ty masz swoje racje i myślisz, że tak powinno być, a jak ktoś ma inne zdanie na dany temat od razu próbujesz go obrażać

    Nie żadne wyolbrzymiam tylko osoby słabsze, głupsze korzystając z bugów znajdują się w rankingu
    Jeżeli korzystają z "bugów" to nie są chyba głupcy jeżeli jeszcze umieją to wykorzystać. Znów sobie przeczysz.

    pewnie ty podobnie wbijałeś
    Kolejna obraza? No cóż nie ma co komentować.
    i nie chcesz by ktokolwiek ci sposobu zabrał.
    Nie rozumiem co ma wspólnego przeczekiwanie w teleporcie ze stratą ranku - wiem, wiem zaraz odpiszesz mi "czytaj ze zrozumieniem" hehe ;D
    Dajcie se już siana
    Ja tylko skomentowałem, ale ten gracz nie przyjmuje krytyki, więc musi obrażać. Poza tym często widzę w zagajniku jak trolluje i obraża każdego na lewo i prawo, to te obrazy w moim kierunki nie dziwią mnie akurat

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •