Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: pytanko do magów

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    4

    pytanko do magów

    jak powinny wygladać staty na 20 lvl mniej wiecej ?

    i w co sie ubierać mam z tym problem rozwalają mnie i gracze w pvp i stworki kasa na wszystko jest wiec jakby ktoś miał chwile i pomógł byłbym szczescliwy.

    poszedłem w lód i cienko to sie ma do itemów ...

    Gemy można jakoś robić samemu i uzbrojenie ?

    widziałem 1-2 ródzki na dany lvl nie ma więcej wyborów jakie gemy powinienem wkladac oraz jakie zdolności zakupić ?

    szukałem podpowiedzi ale są tylko bardzo stare i nie wiem czy są aktualne co do rozbudowy statystyk zdania są strasznie podzielone więc nie mam pojęcia

    Proszę mnie tu nie trolować zaznaczam że gram w tą gre 2 dni wiem ze da innych to mogą być smieszne pytania ale ja po prostu nie jestem wstanie pojąc w tym momencie tej gry ;P Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Korus ; 17-10-2015 o 19:44

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Hp powinieneś mieć wg wzoru: najwyższe możliwe leczenie + jakiś zapas - ok. 100, 200 na tym poziomie raczej wystarczy
    Mp tyle, żebyś po dodaniu MP z różdżki mógł się uleczyć + kilka razy zaatakować - czyli z założoną różdżką powinieneś mieć min. 100 HP
    Ataku magicznego mniej-więcej tyle samo, ile szybkości
    To samo obrona i obrona magiczna, z tym, że obrony kilka punktów więcej niż magiczej - 30 magicznej i jakoś 33,34 zwykłej
    Do szczęścia dodajesz tylko, jak wyświetla ci się wykrzyknik obok, tak to pakujesz głównie w atak i szybkość ;p

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał DrDorian Zobacz post
    jak powinny wygladać staty na 20 lvl mniej wiecej ?

    i w co sie ubierać mam z tym problem rozwalają mnie i gracze w pvp i stworki kasa na wszystko jest wiec jakby ktoś miał chwile i pomógł byłbym szczescliwy.

    poszedłem w lód i cienko to sie ma do itemów ...

    Gemy można jakoś robić samemu i uzbrojenie ?

    widziałem 1-2 ródzki na dany lvl nie ma więcej wyborów jakie gemy powinienem wkladac oraz jakie zdolności zakupić ?

    szukałem podpowiedzi ale są tylko bardzo stare i nie wiem czy są aktualne co do rozbudowy statystyk zdania są strasznie podzielone więc nie mam pojęcia

    Proszę mnie tu nie trolować zaznaczam że gram w tą gre 2 dni wiem ze da innych to mogą być smieszne pytania ale ja po prostu nie jestem wstanie pojąc w tym momencie tej gry ;P Pozdrawiam
    1. Na 20 lvlu mamy 800 hp (z najlepszego leczenia), więc proponuje mieć bazowo 1000 życia, to jest 50 HP bazowo. 20 MP zdecydowanie wystarczy, obron po 20-25, szczęscie do limit (jeżeli blokuje inne statystyki, na te chwile nie dodawaj badz dodaj bardzo mało). Reszta w szybkosc i atak magiczny (najlepiej po równo).

    2. Na tym poziomie trzeba miec 2, albo nawet 3, komplety eq - przeciwko magom, wojom i na speeda. Najlepiej zajrzyj tutaj: https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.php?85-Uzbrojenie i dobierz sobie eq na swój poziom.

    3. Gemów sie nie robi, uzbrojenie już tak - są niektóre uzbrojenia dostępne z craftowania, inne można kupić w sklepie. Jednak głównie się je dropi z minibossów i bossów.

    4. Gemy najlepiej dostosowane do eq. Czyli wybierasz te, które dadzą Ci najlepszą skutecznosc %, w wypadku statów z punktu 1. powinny to być gemy ataku magicznego i szybkosci (choć uważam, że na bossy lepiej wrzucać obronę i obronę magiczną).

    5. Zdolnosci do 20 lvla konieczne: Leczenie 1, Drenaż, Ożywienie, Trujący Pocisk, Mega Leczenie 1, Kuracja.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Duzo speeda i ataku mag, malo defow lucka tyle zeby ci nie blokowal innych stat <- to staty do pvp a na bossy duzo defffow i speeda. Eq do pvp na obrone przeciw wojom a na obronw mag przeciw magom. Trujaca rozge wez do pvp a wywerny na bossy.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    4
    bardzo dziekuje wszystkim za dużą rozpiskę brałem automatyczne teraz już zakupiłem mf i zresetowałem statystyki dodałem tak jak napisaliscie ide sprawdzić jak wyjdzię i dzieki za szybkie odpowiedzi bo gra traciła troche sens jak przegrywałem wszystko co się da

  6. #6
    Tenkatte
    Konto usunięte
    A co mi tam pomogę ci. Jestem uczynny człowiek.

    1.Staty lvl 20 srebro:

    HP 38
    MP 25
    Atak magiczny 60
    Obrona 31
    Obrona magiczna 31
    Szczęście 15
    Szybkość 60
    Komentarz: Na mojej postaci używam pierścienia wzmocnienia stąd takie niskie hp (polecam dodatek, ale na niego trzeba się ustawić już od 15 poziomu). Generalnie odpowiednie hp na ten poziom to 1000-1050. Mp polecam mieć na poziomie 4 ataki + 1 leczenie na max. W wypadku 20 lvl jest to wartość 84.

    2. Jako mag musisz mieć więcej jak 1 atak atrybutowy. Polecam ci wybierać po 1 ataku z ogień/lód oraz wiatr/ziemia + pocisk magiczny. Pamiętaj, że w pvp istnieje bardzo groźny dla ciebie item: oszroniona zbroja. Stąd często będziesz zadawał mały dmg.

    3. Z rózg do pvp bezsprzecznie najlepsza jest trująca różdżka, do ekspienia również polecam chociaż wiwerny nie jest taka zła pod warunkiem, że bijesz stwory fizyczne. Na 25 płomienna, bursztynową pomiń. Doradzam też od 25, kiedy wejdą gemy bić również lodem, gdzie płomienna ci wyzeruje atrybut ognia przy walce z magiem, który takiej używa. Opcja bicia ogniem przy 0 atrybucie jest też ciekawa.

    4. Ze zdolności to obowiązkowo drenaż i trujący pocisk. I to by było na tyle, bo ożywienie na pewno masz. Od 25 lvl leczenie 2. Co do gemów to polecam 4 obrony fiz na woja i 4 obrony mag na maga. Jeśli zostaje ci wolny slot na dziurawej (od 25 i tak jest 5 slotów) to polecam szybkość lub atak mag. Tańsza opcja to atak mag+ na obie profesje, ale będziesz kulał w obronie więc moim zdaniem noś tyle obron ile masz nabitych na te 3* a resztę wypełnij atakiem mag +. Potem możesz dokupić gemy obron. Absolutnie nie noś mp + i hp+ .

    5. Eq. Tu sprawa wygląda nie tak jednoznacznie. Na woja sugeruję goblinowy hełm (rapsa ewentualnie tygrysi), goblinową zbroję (dziurawą), anielskie buty (goblinowe), goblinowy pas (magiczny krzyżyk/pierścień wzmocnienia - to są lepsze dodatki, ale trzeba mieć ustawione pod nie statystyki). Na maga pasiasty hełm (kaptur przebiegłości), wężowa kurtka (oszroniona lepsza do pvp, ale ty masz nabity lód więc korzyści ci nie przyniesie), pasiaste buty (anielskie buty), pierścień boskiej chwały (magiczny i wzmocnienia jak wyżej, dodatkowo oszroniony). Do 25 lvl warto zaopatrzyć się w błyszczący hełm i ew. bojowe buty. Natomiast na 25 koszt pełnego ekwipunku to 0,5-1 miliona w zależności od plusów.

    Mam nadzieję, że pomogłem. Jakbyś czegoś chciał pisz na Tenkatte/Rincewind.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •