Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Skrzydlata zeszmacona???

  1. #16
    Faktem jest że mając gryfią nie założyłbym skrzydlatej (a posiadam w plecaku obie).
    Przydałby się inny status, odpycha mnie też mniejsza ilość mp (tak wiem że jest za to więcej ataku).
    Dorzućcie do niej 1-3 sloty wyłącznie na MP plusy i będzie git. Przy okazji rozwiąże się kwestia MP plusów.

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    sloty w różdżce nie są pod gemy to po 1), nie będzie robiony cały mechanizm gemów od nowa, aby zmienić jedną różdżkę to po 2), miała być różdżka o większym ataku mag jako wybór i jest (chyba logiczne jest że okupuje to innymi statami zmniejszonymi) to po 3)
    ok, status może i jest gorszy niz w jastrzębiej , ale statystyki są lepsze. te 2 różdżki miały być zbliżone do siebie, a gryfia nieco lepsza.

    nie będzie zmian w sprawie skrzydlatej, mogę za to osłabić gryfią/jastrzębią i problem zniknie
    albo proponuję zabranie auto-statusu z gryfiej i przełożenie go do skrzydlatej ;]

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Jestem przeciwny osłabianiu. W ostatnim czasie wszystko jest tylko osłabiane, za jakiś czas pewnie limit pokonywania bossów wzrośnie o kilka poziomów, bo dochodzą mnie słuchy, że niektórzy nie mogą pokonać rapsa na 20Lv, co w porównaniu do MFO2 - był to 5 Lv. Czy tzn., że ilość poziomów w MFO3 będzie równa 1200 ?

  4. #19
    The End
    Konto usunięte
    Ten humor...
    Minek... Co mają gemy do slotów w broni?
    " Yyyy czekaj.... yyy.... No gemy wkładamy do broni nie?!"?
    Porażasz... Gemy wkładamy do zbroi. Broń ma miejsce na zdolności.
    Zresztą... Mag by w życiu nie założył 2-3 mp plusów tylko 2-3 gemy szybkości/ataku magicznego. Ewentualnie 3 obrony i 4-5 tych dwóch.
    A jakby go nie było stać to i hp plusy... Taki sposób rozwiązania problemu jest śmieszny.
    Na pewno nikt ci sie nie wkradł na konto? Może ten kot z avka? Albo jakiś bezpański jamnik? Ewentualnie mały kuzyn...
    Sprawdź lepiej rejestry.

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Jestem przeciwny osłabianiu. W ostatnim czasie wszystko jest tylko osłabiane, za jakiś czas pewnie limit pokonywania bossów wzrośnie o kilka poziomów, bo dochodzą mnie słuchy, że niektórzy nie mogą pokonać rapsa na 20Lv, co w porównaniu do MFO2 - był to 5 Lv. Czy tzn., że ilość poziomów w MFO3 będzie równa 1200 ?
    czy Raps jest pierwszym dostępnym bossem w grze tak jak w MF2?
    Polecam sprawdzić jego trudność osobiście.

    PS. Ja nic nie chcę zmieniać, ale skoro temat powstał to proponuję rozwiązanie

  6. #21
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał The End Zobacz post
    Ten humor...
    Minek... Co mają gemy do slotów w broni?
    " Yyyy czekaj.... yyy.... No gemy wkładamy do broni nie?!"?
    Porażasz... Gemy wkładamy do zbroi. Broń ma miejsce na zdolności.
    Zresztą... Mag by w życiu nie założył 2-3 mp plusów tylko 2-3 gemy szybkości/ataku magicznego. Ewentualnie 3 obrony i 4-5 tych dwóch.
    A jakby go nie było stać to i hp plusy... Taki sposób rozwiązania problemu jest śmieszny.
    Na pewno nikt ci sie nie wkradł na konto? Może ten kot z avka? Albo jakiś bezpański jamnik? Ewentualnie mały kuzyn...
    Sprawdź lepiej rejestry.
    FoD, dlaczego zawsze musisz robić jakieś personalne wycieczki?
    Naprawdę nie da się tego wszystkiego inaczej przekazać?
    Masz zazwyczaj cenne uwagi, ale powoli męczy mnie już ten styl.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Tomi niczego nie zmieniaj.
    Fod już wszystko wytłumaczył na poprzedniej stronie.
    Balans jest zachowany.
    Temat do zamknięcia.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #23
    Nic nie zmieniaj tomi , bo wszystko jest dobrze .

    Zamykam

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jedyne możliwe zmiany to przesunięcia pomiędzy różdżkami, aby je nieco wyrównać - więc na pewno nie obeszło by się bez zmian również w gryfiej.

  10. #25
    Cytat Napisał The End Zobacz post
    Ten humor...
    Minek... Co mają gemy do slotów w broni?
    " Yyyy czekaj.... yyy.... No gemy wkładamy do broni nie?!"?
    Porażasz... Gemy wkładamy do zbroi. Broń ma miejsce na zdolności.
    Zresztą... Mag by w życiu nie założył 2-3 mp plusów tylko 2-3 gemy szybkości/ataku magicznego. Ewentualnie 3 obrony i 4-5 tych dwóch.
    A jakby go nie było stać to i hp plusy... Taki sposób rozwiązania problemu jest śmieszny.
    Na pewno nikt ci sie nie wkradł na konto? Może ten kot z avka? Albo jakiś bezpański jamnik? Ewentualnie mały kuzyn...
    Sprawdź lepiej rejestry.
    Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz, nigdzie nie napisałem że gemy wkłada się do broni. Miałem na myśli zrobić osobne sloty do których wkładamy WYŁĄCZNIE gemy MP plus ze względu że są bezużyteczne na dzień dzisiejszy.

    A Twoja marna prowokacja nie robi na mnie wrażenia. Szczerze mówiąc już od kilku dni szukałem sposobu aby nie czytać Twoich wypowiedzi, dziś znalazłem na to sposób i przy okazji upewniłem się w tym przekonaniu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •