Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Gracz/Oszust- Forever You

  1. #16
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Uważam, że osoby wygrywające aukcje i nie kupujące przedmioty powinny mieć bana na forum. Za sam fakt, by takie "żarty" ucinać.
    No właśnie!

  2. #17
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Uważam, że osoby wygrywające aukcje i nie kupujące przedmioty powinny mieć bana na forum. Za sam fakt, by takie "żarty" ucinać.
    Popieram

  3. #18
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Uważam, że osoby wygrywające aukcje i nie kupujące przedmioty powinny mieć bana na forum. Za sam fakt, by takie "żarty" ucinać.
    Ban wyłącznie na dział handel na miesiąc powinien być skuteczniejszy (coś w rodzaju jak przy miesiącu oczekiwania nowego gracza na Hyde-Park).


    + Ktoś kto zajmuje się działem handel, może zająć wyraźne stanowisko, czy takie działanie jest aktualnie legalne ^_^ ?
    O ile dobrze zrozumiałem wypowiedź Fausis, nie ma żadnych konsekwencji takiego postępowania, nawet mimo wyraźnej premedytacji.

  4. #19
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Ban wyłącznie na dział handel na miesiąc powinien być skuteczniejszy (coś w rodzaju jak przy miesiącu oczekiwania nowego gracza na Hyde-Park).


    + Ktoś kto zajmuje się działem handel, może zająć wyraźne stanowisko, czy takie działanie jest aktualnie legalne ^_^ ?
    O ile dobrze zrozumiałem wypowiedź Fausis, nie ma żadnych konsekwencji takiego postępowania, nawet mimo wyraźnej premedytacji.
    Wiadomo, że taka praktyka jest nieuczciwa i godna potępienia. Jednak Regulamin nie reguluje takich sytuacji.
    Pomysł bana na dział Handel podoba mi się, ale nie wiem, jak z jego realizacją, czy vb ma takie możliwości. ;D

  5. #20
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fausis Zobacz post
    Wiadomo, że taka praktyka jest nieuczciwa i godna potępienia. Jednak Regulamin nie reguluje takich sytuacji.
    Pomysł bana na dział Handel podoba mi się, ale nie wiem, jak z jego realizacją, czy vb ma takie możliwości. ;D
    skoro można przez pierwszy miesiąc zablokować działy, to można też tymczasowo, chociażby przez jakąś rangę "oszust", zablokować dany dział.

  6. #21
    No racja, przydalby sie jakis system ograniczajacy "nieuczciwe" zabiegi handlowe na forum. Chociaz sprawa jest trudna, bo o ile w grze mozna karac za "zla" gre, na forum mozna karac za "zle" forumowanie, to jesli chodzi o te sytuacje, w zasadzie nie wiadomo gdzie i za co karac. Przedmiotem sporu jest item z gry, miejscem sporu forum (wiec inna strona)

  7. #22
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Handel w grze=/= handel na forum. To na forum ma miejsce transakcja, w grze handel (zalicytowanie) ma swoje konsekwencje i owe żarty nie są możliwe.
    Bididididid!

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Cytat Napisał ForeverYou Zobacz post
    Xard dawaj jutro ten pierek (10.09) i nie spinaj
    Sprzedany, od moich aukcji daleko. Żadna twoja oferta nie zostanie zaakceptowana

  9. #24
    musaraj
    Konto usunięte
    Z Forevera ogólny śmieszek, teraz też próbował z kimś ubić interes:

    21:10 Curandero To bierzesz te buty i pierścien?
    21:11 Curandero bo jak nie, to zrobie od razu aukcje na forum z eq na 20 lv
    21:11 Hyperactive Musze teraz kupic?

    Nieśmiało proponuję żeby wprowadzić systemowy bank, z pożyczkami, potem by odejmowało golda czy energię :d

  10. #25
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Z Forevera ogólny śmieszek, teraz też próbował z kimś ubić interes:

    21:10 Curandero To bierzesz te buty i pierścien?
    21:11 Curandero bo jak nie, to zrobie od razu aukcje na forum z eq na 20 lv
    21:11 Hyperactive Musze teraz kupic?

    Nieśmiało proponuję żeby wprowadzić systemowy bank, z pożyczkami, potem by odejmowało golda czy energię :d
    O jejku, moje trzecie oko wlasnie zobaczylo te setki multikont farmiacych gold w takich bankach :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •