Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: testerzy

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    to dajcie otwarte testy albo informujcie co testujecie. btw Szukali przed upem można to pewnie sprawdzić jeśli śa zapisywane rozmowy kanału handel

  2. #17
    widać nie czytasz jaka jest propozycja rozwiązania
    Już widzę, jak gracze kasują swoje konta tylko po to, żeby pomóc w testowaniu gry.

    Informacje na temat trwających testów nie będą publikowane - niepotrzebny jest szum informacyjny, zwłaszcza, ze założenia podczas testów potrafią się wielokrotnie zmieniać.

    1 upek był dostepny dla wszystkich dlaczego teraz testy są zamknięte?
    Aktualizacje fabularne pewnie nadal będą testowane w ten sposób. Tam większa ilość testerów jest wskazana, w przypadku zmian w mechanice gry - wręcz przeciwnie. Im mniejsze i bardziej "konkretne" grono testerów, tym testy idą sprawniej.

    Bez względu na to, jak "niesprawiedliwe" wam się to wydaje, nie ma co liczyć, że cokolwiek się w tej materii zmieni. To, że testerzy mają pewnego rodzaju przewagę nad pozostałymi graczami jest zupełnie naturalne i jest nagrodą, za czas poświęcony na pomoc w rozwoju gry. Testerów administracja dobiera sobie sama, według własnych, określonych, niejawnych, kryteriów i to również nie ulegnie zmianie.

    To co, mogę zamknąć?

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Też się zastanawiałem czemu testy nie są otwarte. Po pewnym czasie zacząłem sobie mówić, że to po to, aby nie było przecieków. Stworzyło jednak to, co uważano że stworzą testy przedpremierowe dla graczy z osiągnięciami w MF2 - testerzy byli lepiej przygotowani do gry.Tak jest również teraz, przez co znowu zacząłem się zastanawiać - czemu testy nie są otwarte? Tomi sie zajmuje testami jak coś.

    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    To, że testerzy mają pewnego rodzaju przewagę nad pozostałymi graczami jest zupełnie naturalne i jest nagrodą, za czas poświęcony na pomoc w rozwoju gry.
    Ja tez się chętnie zgłaszam do pomocy!Coś stoi na przeszkodzie, żebym ja tez miał przewagę nad innymi?
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post

    To co, mogę zamknąć?
    Nie!
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 03-06-2011 o 20:16

  4. #19
    Coni
    Konto usunięte
    to dajcie otwarte testy
    To zależy jedynie od admina.

    informujcie co testujecie
    Myślę, że to odpada. To co testujemy nie jest pewne, co chwilę się coś zmienia a podawanie nieprawdziwych informacji raczej nie będzie dobre.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Możecie sobie również staty testować wcześniej :P
    A zamknij i tak chyba nic nie wskóram :P dz za udzielenie odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez siata ; 03-06-2011 o 20:17

  6. #21
    Coni
    Konto usunięte
    Możecie sobie również staty testować wcześniej :P
    Każdy może, jest możliwość darmowego resetu statystyk nieskończenie wiele razy aż do dzisiaj.
    Po to on jest, żeby gracze dopasowali się do zmian.

  7. #22
    Możecie sobie również staty testować wcześniej :P
    Powinni to robić. To jedno z zadań testera.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •