Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: testerzy

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    testerzy

    taka sprawa : tuż przed zmianą eq nagle ludzie zaczęli kupować ogrze wisiorki
    myślę sobie po co? przecież są stosunkowo kiepskie
    po zmianach wszystko się ujawniło
    domyślam się, że testerzy grają również na normalnym serwie i pod tym względem mają przewagę! mogą się przygotować wcześniej itp.
    Nie powinno tak być
    Ostatnio edytowane przez siata ; 03-06-2011 o 10:39

  2. #2
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Jejku dlaczego Wy sie tak wszystkim przejmujecie, wszystko Wam przeszkadza, nie potraficie sobie normalnie, spokojnie pograc? I co Ci to przeszkadza, ze kupili wczesniej? Ja kupilem godzine po upku i jakos nie widze w tym problemu.

  3. #3
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    powiem tak jest to ich + za prace włożoną na testach ; )

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    testowałem 1 upka i nie była to praca a raczej inwestycja. Mogłem przetestować staty eq itd
    niech testy będą dla wszystkich albo dla wybranych, ktorzy nie będą grali lub niech też będzie info o planowanych testowanych zmianach

  5. #5
    NightShadow
    Konto usunięte
    No właśnie ja sprzedałem Asharielowi godzinkę po i jakoś nie marudził. Co to za problem w 1 dzień zebrać 100k, bo ja problemu nie widzę, skoro daje rade na 12lvl.

    Ps. To tak na poprawę humoru tekst jest.

  6. #6
    Mi na szczęście wypadł +2 w dzień zmiany

    Ale ogolnie nie fair troche

  7. #7
    Ta, najlepiej niech testerzy testują z zamkniętymi oczami...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Ta, najlepiej niech testerzy testują z zamkniętymi oczami...
    widać nie czytasz jaka jest propozycja rozwiązania

    Cytat Napisał siata Zobacz post
    niech testy będą dla wszystkich albo dla wybranych, ktorzy nie będą grali lub niech też będzie info o planowanych testowanych zmianach
    to jasne że testerzy będą się bronić ja wam nie chce nic zabierać ale dać wszystkim 1 upek był dostepny dla wszystkich dlaczego teraz testy są zamknięte?
    wiedza o tym co będzie daje poważną przewagę jeśli się ją umie wykorzystać. gdybym wiedział to co wy pomnożył bym w krótkim czasie swój kapitał dwukrotnie a jest niemały

  9. #9
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Slabej baletnicy to przeszkadza nawet rabek u spodnicy.

  10. #10
    Sunflora
    Konto usunięte
    A kto jest testerem ?
    Słyszałem że testy są dla wszystkich , a wiadomość o otworzeniu testów nigdzie nie pisało
    Kto jest tak głupi że codziennie sprawdza czy przypadkiem nie otworzyli testów

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Denifae Zobacz post
    A kto jest testerem ?
    Słyszałem że testy są dla wszystkich , a wiadomość o otworzeniu testów nigdzie nie pisało
    Kto jest tak głupi że codziennie sprawdza czy przypadkiem nie otworzyli testów
    ja od czasu do czasu sprawdzałem ale wyskakiwało, że nie masz uprawnien

  12. #12
    Coni
    Konto usunięte
    A kto jest testerem ?
    Jest kilkanaście osób. Taka prawda, że ja wiedziałem o tym a sam nie skupywałem wisiorków. Każdy zaczął po upie więc już nie pisz, że przed ktoś kupował sporo tego ..
    To, że pierwszego dnia cena za wisior skoczyła ogromnie to nie wina testerów, a sprzedawał ten kto miał czyli przeważnie zwykły gracz. Jak pytałem ludzi (prawie większość testerów) to nikt nie miał na sprzedaż.
    tuż przed zmianą eq nagle ludzie zaczęli kupować ogrze wisiorki
    To akurat wymyśliłeś sobie bez żadnych obserwacji, po prostu zdenerwowało cie to, że sprzedałeś pewnie komuś ów wisiorek a po upie dostałbyś za niego sporo więcej

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał siata Zobacz post
    ja od czasu do czasu sprawdzałem ale wyskakiwało, że nie masz uprawnien
    takie argumenty są nierzeczowe nic nie wnoszą, nie wiem jakim sposobem zostałeś testerem widocznie wymogu wysokiego IQ nie było

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Jest kilkanaście osób. Taka prawda, że ja wiedziałem o tym a sam nie skupywałem wisiorków. Każdy zaczął po upie więc już nie pisz, że przed ktoś kupował sporo tego ..
    To, że pierwszego dnia cena za wisior skoczyła ogromnie to nie wina testerów, a sprzedawał ten kto miał czyli przeważnie zwykły gracz. Jak pytałem ludzi (prawie większość testerów) to nikt nie miał na sprzedaż.

    To akurat wymyśliłeś sobie bez żadnych obserwacji, po prostu zdenerwowało cie to, że sprzedałeś pewnie komuś ów wisiorek a po upie dostałbyś za niego sporo więcej
    nie miałem ani jednego ogrzego :P nic sobie nie wymyśliłem a obserwuje kanał handel dlatego się zdziwiłem że ludzie szukają wisiorków
    z wisiorkami to był tylko przykład z reszta nie wierzę że nikt kto wiedział o tym nie kupował, ja bym to od razu wykorzystał i to nie jest powtarzam pretensja do testewrow tylko do adminów!

  15. #15
    Coni
    Konto usunięte
    nic sobie nie wymyśliłem a obserwuje kanał handel dlatego się zdziwiłem że ludzie szukają wisiorków
    Szukali? Ale chyba po upie

    Btw nie narzekaj. To takie lekkie wynagrodzenie testerów za testowanie. To chyba oczywiste, że muszą wiedzieć co będzie dalej, bo co inaczej testować?

    @EDIT
    Proponuję zamknąć temat.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 03-06-2011 o 20:04

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •