Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: chat pomocy...

  1. #1
    EntdeckeR
    Konto usunięte

    chat pomocy...

    Witam.

    Napisałem dziś na chacie pomocy dłuższą wiadomość dot. tego, że mam zbyt wysokie okno gry i czy da się jakoś to zmniejszyć.
    Zamiast wiadomości pojawiło się [SPAM].
    Teraz patrzę, nie mogę pisać na pomocy "40299" sekund, czyli grubo ponad 11 godzin.

    Słabe żarty jak dla mnie. Czy jakiś teamowiec mógłby mi to wyjaśnić?

    Korzystając z okazji pytanie dot wysokosci okna gry - jest zbyt wysokie. Muszę mieć albo połowę uciętego chata, albo cały chat i ucięty górny panel z informacją o godzinie, online, ruchach i złocie. Nie da się go jakoś zmniejszyć?

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    musiałeś użyć wulgaryzmu

  3. #3
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Nie, w swojej wypowiedzi nie użyłem żadnego wulgaryzmu, jeszcze wiem co piszę. Po prostu uznaję to za błąd i liczę na to, że administracja to naprawi...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    zeby widziec caly czat i zloto itp wystarczy ze bedziesz mial 1 rzad czatow albo wkliknij cntrl i -

  5. #5
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ksiaze Ash Zobacz post
    zeby widziec caly czat i zloto itp wystarczy ze bedziesz mial 1 rzad czatow albo wkliknij cntrl i -
    No ok, teraz widać wszystko (aczkolwiek rozdzielczość jest lipna), ale rozwiązuje to problem przynajmniej tymczasowo.
    Czekam teraz na informację od teamu dlaczego mam systemową blokadę bez powodu. Nie napisałem wulgaryzmu, nie spamowałem. Jeżeli nakładają wam się systemowe bany za "zbyt długie wiadomości", to już wasz problem, nie mój.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    u mnie można alt+f11 i wtedy mam całe okno w grze.

  7. #7
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    No ok, teraz widać wszystko (aczkolwiek rozdzielczość jest lipna), ale rozwiązuje to problem przynajmniej tymczasowo.
    Czekam teraz na informację od teamu dlaczego mam systemową blokadę bez powodu. Nie napisałem wulgaryzmu, nie spamowałem. Jeżeli nakładają wam się systemowe bany za "zbyt długie wiadomości", to już wasz problem, nie mój.
    To nie my mamy problem z tym "banem", mysle ze administracja rowniez nie ma z tym problemu jezeli to blad to spokojnie, zostanie naprawiony. Jesli to Twoja wina to otrzymasz wyjasnienie, ale mozna to zalatwic uprzejmiej. Pozdrawiam

  8. #8
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Ja jestem uprzejmy Miałem na myśli to, iż błąd w grze działa na szkodę nie tylko graczy, ale i administracji. Mają okazję sprawdzić co jest nie tak. Nie wiem, może użyłem słowa, w którym w środku był jakiś "wulg" i uznało mi, że przeklinam... Takie cuda też się zdarzają. W innej grze kiedyś ocenzurowało mi słowo DOMOFON, bo w środku był wulgarny angielski skrót... Także w spokoju czekam na wyjaśnienie od administracji

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Spaav Zobacz post
    u mnie można alt+f11 i wtedy mam całe okno w grze.
    To jest lepsze rozwiązanie niż crtl--, gdyż przy skalowaniu wydajność przeglądarki może mocno spaść.
    Niemniej jednak istnieje eksperymentalna opcja (na razie niedostępna dla graczy) dzięki której można ustawić niższe okno mapy. Nie było to jednak testowane, a może sprawiać pewne problemy. Mogę ją aktywować na próbę dla wybranego konta.

    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Ja jestem uprzejmy Miałem na myśli to, iż błąd w grze działa na szkodę nie tylko graczy, ale i administracji. Mają okazję sprawdzić co jest nie tak. Nie wiem, może użyłem słowa, w którym w środku był jakiś "wulg" i uznało mi, że przeklinam... Takie cuda też się zdarzają. W innej grze kiedyś ocenzurowało mi słowo DOMOFON, bo w środku był wulgarny angielski skrót... Także w spokoju czekam na wyjaśnienie od administracji
    Bez treści nie jestem w stanie stwierdzić czy przyczyną było jakieś słowo, ale sama zbyt obszerna wiadomość mogła też być powodem, bo czat nie jest przeznaczony do wklejania bardzo długich tekstów. Takie sprawy właśnie na forum najlepiej wyjaśniać.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To jest lepsze rozwiązanie niż crtl--, gdyż przy skalowaniu wydajność przeglądarki może mocno spaść.
    Niemniej jednak istnieje eksperymentalna opcja (na razie niedostępna dla graczy) dzięki której można ustawić niższe okno mapy. Nie było to jednak testowane, a może sprawiać pewne problemy. Mogę ją aktywować na próbę dla wybranego konta.
    Mogę się poświęcić (wybranego konta czy postaci?)

  11. #11
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    W kwestii okna - dobrze by było, gdybyście umożliwili jakieś inne rozmiary okien.

    W kwestii tekstu - jeżeli był zbyt długi tekst, OK, potrafię zrozumieć, że wiadomość "potrakowało" jako SPAM, jednak nie mogę się już zgodzić z tym, by system nakładał za coś takiego 12 godzin blokady. Myślę, że moglibyście to jakoś "naprawić"

    Nie mam do nikogo pretensji, może i dobrze, że taka sprawa się pojawiła, wiadomo o "1 błędzie więcej"

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Mogę się poświęcić (wybranego konta czy postaci?)
    Postaci.
    Wrzuciłem na postać Blond.

    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    W kwestii okna - dobrze by było, gdybyście umożliwili jakieś inne rozmiary okien.
    Również na Twoją postać powędrowało okno niższe o 2 pola.

    Aby zmiana się pokazała może to wymagać zapisu konfiguracji mapy.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    w końcu ktos zrobił że nikt nie będzie przeklinał na głównym? czy już tak było i nie działało...

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał adamekch Zobacz post
    w końcu ktos zrobił że nikt nie będzie przeklinał na głównym? czy już tak było i nie działało...
    No właśnie, czemu by nie wprowadzić podobnej blokady jak na czatach globalnych?
    Zauważyłem, że jest, ale tylko na kilkanaście sekund. Dla mnie można śmiało powiększyć do godziny.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Postaci.
    Wrzuciłem na postać Blond.
    Nazwa:  klepsydra.png
Wyświetleń: 139
Rozmiar:  167.2 KB
    Nie widać klepsydry + napisy najeżdżają na siebie.

    Ogólnie dla mnie to rozwiązanie jest nieco bardziej korzystne (mogę stosować 8 linijek czatu i widzieć górny panel), kwestia samego przystosowania wzroku, szczególnie do mapy walki, ale poza samym brakiem przyzwyczajenia się, to tak jest bardziej komfortowo.


    EDIT: Bład nr2 - nie widać nazw zdolności/przedmiotów użytych w danej turze podczas walk ;/


    EDIT2:
    uzbrojenie, gemy, zdolności - niedoskalowane
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 26-08-2015 o 23:10

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •