Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Szalony UP-dejt, co o nim myślicie?

  1. #61
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Ja mam inny wniosek, który płynie z wieloletnie gry. Jest bardzo prosty. Wszystkim - a już przede wszystkim w MFO - graczom NIE dogodzisz. Zawsze ktos bedzie pokrzywdzony/zły/wykorzystany, albo przynajmniej tak mu się będzie wydawać. Dopóki wszyscy mają równe szanse, dopóty jest dobrze. A w międzyczasie trzeba próbować cos zmienić na lepsze.
    Równe szanse to też kwestia punkty widzenia ale moglibyśmy tak w nieskończoność. Ogólnie masz rację.

  2. #62
    A co jest w tym najlepsze? Że na samym początku ta różdżka miała mieć 68 MP i wysysać 8 MP. Wtedy owszem, to byłaby maszyna do zabijania, ale teraz jest bezużyteczna nie tylko na graczy, ale również i na potwory. No chociaż dla wojowników na plus, bo przy dobrze używającym jej magu ta różdżka powodowała duże szkody, ale mimo to i tak lepiej jej używać niż np. Różdżki Lewiatana.

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2015
    Postów
    66
    Dobra Panowie i Panie niech mi ktoś wytlumaczy (podpowie) jaka jest zależność lucka i uników u maga jesli np wyciskam z samego EQ 35% uników i mam 133 lucka to tak w praktyce ile wychodzi tych uników?

    P.S osłabiliscie rózge potępienia? a ja wczoraj własnie podbiłem ją do +7.... jak zwykle jestem w tyle 100 lat za murzynami

  4. #64
    Cytat Napisał Katarsis Zobacz post
    Dobra Panowie i Panie niech mi ktoś wytlumaczy (podpowie) jaka jest zależność lucka i uników u maga jesli np wyciskam z samego EQ 35% uników i mam 133 lucka to tak w praktyce ile wychodzi tych uników?

    P.S osłabiliscie rózge potępienia? a ja wczoraj własnie podbiłem ją do +7.... jak zwykle jestem w tyle 100 lat za murzynami
    To w praktyce wychodzi 35% unikow i 133 lucka. To zalezy od przeciwnika, jak ktos ma wlocznie i 150 lucka to masz okolo 43% niecelnych atakow, jak ktos ma 115% cela i 200 lucka to masz odpowiednio mniej. To zalezy od przeciwnika.

  5. #65
    musaraj
    Konto usunięte
    jak zostało napisane, zależy od wojownika.

    Nie wiem ile lucka w bazie ma przeciętny wojownik... 80?90?100? Autorozdawarka mówi że ma mieć niby 100.
    Wojownik z 100 lucka oraz większą ilością lucka w EQ - czyli załóżmy defowe EQ i Czarcia Bransa - to około 200 lucka (A)
    Wojownik z 90 lucka i defowym EQ ma ok. 150 lucka (B)
    Wojownik z 80 lucka i Astralnymi Trzewikami bez luckowego EQ ma ok. 120 lucka (auć)

    W walce z wojownikiem A Twoje uniki to w praktyce 23%
    W walce z B Twoje uniki to ok. 30,6%
    W walce z C Twoje uniki to ok. 37%.

    Czyli całkiem solidne liczby, kasuje to rękawice, ale Antek i tak będzie twierdził, że wojownicy nie chybiają

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze posłowie do unikera - to jest bardzo silny build także na luckerów. Nawet przy małym lucku, uniki są bardzo skuteczne. Woj lucker z Buławą, nawet przy 2x przewadze lucka, wyciąga +20% do celności, czyli jego ogólnie wynikowa celność to będzie... 70%.

    Inna sprawa, że te uniki się niestety zdobywa zawsze kosztem czegoś. Najlepiej zdobywać je kosztem defa i podbić wtedy HP - przy okazji ma się też spokój od run/kamyków, jeżeli ma się małą bazę defów

  6. #66
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Ok, mam już zdanie o wrednej chmurze - nie nadaje się do użytku. Kolejny śmieciowy zwój...

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    gj jak mi sie znudzi hs i lol wroce do pvp

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •