Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Lepszy woj czy mag?

  1. #1
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258

    Lepszy woj czy mag?

    Pytanie jak w tytule. Mam woja 26lvl. W plecaku mam płomienną plus 0 a na sobie goblinowy miecz plus 1. Mam zwój ogień 2 i zdolność burza błyskawic na 4 gwiazdki. Jest darmowy reset statystyk więc mogę zmienić profesję. Używam wojem multi ataku jedna gwiazdka. Magiem wale 2 razy mocniej, ale nie mam regeneracji.

  2. #2
    Nyhariel
    Konto usunięte
    kazdy ma swoje plus i minusy, nie ma lepszej profesji, sa po prostu inne

  3. #3
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ale zmienić czy nie? W depo mam okrągły topór i gem topór plus.

  4. #4
    Sprawdź obie profesje. Zobacz którą lepiej będzie Ci szło.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Cóż - expi mi się lepiej magiem, lecz wojem lepiej mi idzie na mini bossach. Jak na woju mam w skryptach żeby walił zwykły atak i multi atak to expić łatwo, a na mini bossach pro armor. Ale na magu expie ze skryptami burza i ogień 2 i taka walka idzie 2-3 razy szybciej. Ale gorzej na mini bossach bo ostro mi jedzie i nie ma statusu regeneracji, ale mam zdolność leczenie lepiej dostępną. W depo mam przygotowany okrągły topór, ale jastrzębia/gryfia trudniej dostępna. Omg... Mam płomienną, która daje mi na maxa status ogień na maxa i pro, a na woju mam regeneracje i obrony zamiast many. Pomocy!!! Nie mogę wybrać!!! Napiszcie woj lub mag. Prosze o wasze szczere zdanie mam tylko dziś wieczór i czwartek do wyboru. Mixów reg mam pełno więc może zastąpić status. Nie wiem czy kupować zdolności na maga czy zostawić jak jest. Mam mało kasy więc nie mogę przetestować maga dalej, a potem kasa do śmieci. Pls help me.

  6. #6
    Sterz
    Konto usunięte
    Zostań przy woju. Co prawda po updacie woj stracił trochę względem maga ale ja w każdej wersji grałem wojem i mam jako taki sentyment do tej profesji. Podexpisz do 30lv i z okrągłym toporem zobaczysz jak będziesz śmigał (mam nadzieję, sam nie mam woja na 30 tylko maga, który szybko mi się znudził)

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Mag ma fajnie jak sie walczy grupowo, jest ciekawiej. Pod PvP też wydaje mi sie trochę lepszy.
    Ale... Wojem mi sie lepiej, łatwiej gra :P
    magiem musiałbyś expić zaklęcia, gemy itp.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Cóż, lepiej wojem rzeczywiście. Jest w moim wypadku zdecydowanie lepszy. Przydadzą się itemy które mam w depo wojowi, a na maga tylko płomienna burza i ogień 2. Tak to jest lepiej rzeczywiście. Potestowałem jeszcze maga i cóż... Wywerna - największa porażka w jej historii, jechała mi 2 razy mocniej niż normalnie, ona osłona i jadę słabiej niż woj. Exp - 2 razy szybciej wygrywam walkę, ale tracę więcej hp. Po co mi to skoro walczę na auto...

  9. #9
    sCrappY
    Konto usunięte
    moim zdaniem lepszy mag mocno wali lepsze eq rózdzki szczególnie pozytywne statusy itp

  10. #10
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Bero fajnie że podniosłeś stary temat sprzed tygodnia.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #11
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Nie wiem Chaos ,co twój post wniósł to tematu ,ale już dam sobie z tym spokój

    Hmm ,ja gram wojem ,ale uważam ,że mag jest lepszy ,bo zawsze trafia w walce oczywiście jak ma manę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •