Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 70

Temat: Jak sie podobają nowe zmiany?

  1. #31
    Sterz
    Konto usunięte
    Wszystko byłoby ok, gdyby nie darmowe resety stat. No jeden rozumiem ale takie resetowanie bez ograniczeń przez 3 dni wg mnie jest przegięciem. Narazie odpuszczę sobie gre bo teraz wszyscy na podobnych statach będą i będzie lipa w pvp.

  2. #32
    Dark Skiter
    Konto usunięte
    Krótko ujmując:

    1) Plusy
    -nowa różdżka też, aczkolwiek nie wiem jeszcze jak ze statami jej (EDIT- w porównaniu do gryfiej gorsza, jedyny + to dość duży atak magiczny ale żeby -4 do speeda? https://mfo3.pl/game/view.php?t=a&id=181)
    -dodane eq w urkaden się przyda
    -zmiany w gemach
    -byłbym zapomniał większe dropy zdecydowanie na +

    2) Minusy
    -obrazki w statusach są gorsze
    -nieosłabione bossy (powodzenia z 3x tarantula i gryfem...) - we 3x 30 lev problem duży jest teraz kobrę ubić...
    -szczególnie przy tak osłabionym mega leczeniu.. kosztuje full MP teraz a leczy gówno-600 hp za 49MP ? to chyba dowcip jest
    -miksy many zwiększone ale co z tego jak w mp, żeby dać tyle trzeba odjąć sporo od reszty (7 hitów to bylo 112mp teraz jest 140mp.. 14 pkt bazowych więcej... powodzenia)
    -bardzo duży minus - nie widać lev osoby która w walce chce pomóc
    -atry za kase i energie (od początku miało tego nie być, żeby nie było łatwo się przebijać)

    Podsumowując ? Miało być dobrze wyszło jak zawsze...
    Trzeba było pomyśleć i przed tak dużymi zmianami wrzucić to na testy dla większej grupki osób.
    Ostatnio edytowane przez Dark Skiter ; 01-06-2011 o 21:54

  3. #33
    Woje bijący po 200 wtf ?
    Kobra bijąca po 300 wtf ?

    Ogólnie teraz będzie niefajnie przerbijało się przez regenracje.

  4. #34
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    Krótko ujmując:
    -obrazki w statusach są gorsze
    Tu się nie wypowiadam
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    -nieosłabione bossy (powodzenia z 3x tarantula i gryfem...) - we 3x 30 lev problem duży jest teraz kobrę ubić...
    statystyki walczących dostosowane do nowych realiów? W razie dalszej dyskusji: raporty z walk
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    -szczególnie przy tak osłabionym mega leczeniu.. kosztuje full MP teraz a leczy gówno-600 hp za 49MP ? to chyba dowcip jest
    a ile leczy leczenie 2 ** jedną postać za 25 MP? Polecam (póki jest reset) przetestować inne ilości HP/obron.
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    -miksy many zwiększone ale co z tego jak w mp, żeby dać tyle trzeba odjąć sporo od reszty (7 hitów to bylo 112mp teraz jest 140mp.. 14 pkt bazowych więcej... powodzenia)
    Jest więcej MP z różdżek. Poza tym, aby mieć MP na 7 zaklęć z pewnością nie trzeba poświęcić więcej niż 1 pkt co level w MP.
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    -bardzo duży minus - nie widać lev osoby która w walce chce pomóc
    to jest błąd, a nie zmiana
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    -atry za kase i energie (od początku miało tego nie być, żeby nie było łatwo się przebijać)
    można na to pod różnym kątem patrzeć. Jest to większa elastyczność w przypadku chęci zmiany broni/zaklecia, bez robienia sobie 2-tygodniowej przerwy potrzebnej na zmianę atrybutów w tradycyjny sposób. Dodatkowo odciąga nadmiarowe złoto z rynku.


    Zmiany były przemyślane, tylko trzeba to dostrzec.
    Niedociągnięcia - tak jak już pisałem, mogą dotyczyć trudności bossów - wszelkie uwagi powinny być poparte raportami. Na ich podstawie będą możliwe korekty.

  5. #35
    NightShadow
    Konto usunięte
    Bardzo pozytywnie, mogę wreszcie na coś interesującego roztrwaniać pieniądze. A wydałem puki co parę groszy w wys (50000) na mistrza areny.

  6. #36
    Dark Skiter
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    a ile leczy leczenie 2 ** jedną postać za 25 MP? Polecam (póki jest reset) przetestować inne ilości HP/obron.
    Leczenie jest ok :P Tu chodzi o MEGA leczenie, które było bardzo przydatne w walkach z bossami. - wg. mnie powinno leczyć 800 = miks lv2, tak jak to było wcześniej.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jest więcej MP z różdżek. Poza tym, aby mieć MP na 7 zaklęć z pewnością nie trzeba poświęcić więcej niż 1 pkt co level w MP.
    Tak ? :P wcześniej 36 w bazie do MP starczylo przy gryfiej na 7 hitów Teraz tyle samo starczy na 6 Gdzie na 7 trzeba mieć 45-46 w bazie.

    Co do atry w sumie masz rację.

    A obrazki ogólnie są lepsze, jedynie statusowe są do niczego ;]

  7. #37
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Ja na razie nie narzekam. Przepraszam bardzo: KOBRĘ WE 3 NA 30LVLU?? To jest jakieś niepojęte. Przed zmianami rozwalałem ją sam. Teraz trochę statystyki się osłabiły, więc wziąłem w razie czego kogoś do pomocy. Ja (30lvl) i 29lvl spokojnie rozwaliliśmy kobrę. I nie marudźcie, że teraz jest źle. Macie do piątku darmowe resety więc dostosujcie sobie statystyki.

    No i co najważniejsze exp znowu otwarty.
    Ja tam nie narzekam :]

  8. #38
    Mam pytanie.
    Co przeciwko taktyce na full def?

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=2738&vtid=0

  9. #39
    benerit
    Konto usunięte
    Zróbcie reset statystyk zanim zaczniecie znów walczyć z kobrą, a przed resetem użyjcie mózgu aby policzyć co się teraz opłaca, a przed tym przeczytajcie uważnie jakie są zmiany (nie tylko w dziale aktualności, ale w grze również).

    Bardzo zmiany mi się podobają. Zupełnie zmieniła się taktyka ze statystykami i eq - i to jest super.
    Pozostały dwa problemy (a raczej problem i nowy błąd)
    1. gem MP plus wciąż nie ma znaczenia
    2. regeneracja jest ZA SILNA. Silniejsze staty w def to mniejsze obrażenia, mniejsze obrażenia to większe znaczenie regeneracji.

    Na koniec dodam, że ciekawi mnie jak będzie działać nowy system złota... (obstawiam, że szybko przestanie działać)

  10. #40
    Dark Skiter
    Konto usunięte
    trafisz na maga co ma troche speeda i ataku przyzwoicie i leżysz :P

  11. #41
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    nie marudzić upek jest na luzie ; 0 nie wiem co wy macie za problem pokonać tarantule na 30 lvl mi łatwiej było pokonać po upku niż przed tak samo gryf czy kobra ^^ upek na + ^^

  12. #42
    Sunflora
    Konto usunięte
    O co chodzi z tą regeneracją i obroną ?

  13. #43
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    1. gem MP plus wciąż nie ma znaczenia
    Ta kwestia jakoś w ogóle nie wypłynęła na testach (pewnie dlatego, ze Ciebie tam nie było )
    Myślę, że podkręcenie bonusu załatwiło by sprawę - przynajmniej dla maga byłby w jakimś stopniu użyteczny - zyskanie dod. zaklęcia za max MP.

    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    2. regeneracja jest ZA SILNA. Silniejsze staty w def to mniejsze obrażenia, mniejsze obrażenia to większe znaczenie regeneracji.
    jeśli stanie się to problemem w walkach, to trzeba będzie coś podziałać w tym temacie. Pożyjemy, zobaczymy...

    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    Na koniec dodam, że ciekawi mnie jak będzie działać nowy system złota... (obstawiam, że szybko przestanie działać)
    Mnie też to ciekawi.

  14. #44
    The End
    Konto usunięte
    Tez sądzę, że szybko przestanie dzialac
    A co do rege to coś na rzecz jest. Jesli walki dluzej trwają to rege ma kluczowe znaczenie - a rege promuje duzą ilosc hp.
    O tym Tomi zapomnielismy.

  15. #45
    Sunflora
    Konto usunięte
    Po ilu turach , walk długo trwa i rege ma inne znaczenie ?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •