Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Temat: MFO3 Kiedyś a teraz.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606

    MFO3 Kiedyś a teraz.

    Dlaczego z gry poodchodzili starzy doświadczeni gracze ? Dlaczego teraz mało kto wymienia mini(np wdowę) ? Dlaczego w tym momencie PvP nie istnieje a na szczycie cały czas ci sami gracze ?

    Z mojego punktu widzenia:
    Nazwa:  d.png
Wyświetleń: 515
Rozmiar:  51.5 KB
    Taki skok był głównie z 40 na 50 aż do teraz.

    Jakie są wasze odczucia ?
    Mile widziane opinie graczy którzy odeszli, lub wchodzą sporadyczne wydać energie.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mnie smuci brak chętnych do walki oprócz paru powtarzających się osób. Sam teraz wypadłem w rankingu, za który dostaje się żetony i odechciało mi się pvp.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Ja jednak licze na te 2k ranku na 33lv, chociaż pewnie 1.5 i trzeba będzie iść dalej z lvlem o ile w ogóle będą chęci żeby bić.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Pytanie. Czy właściciele gry chcą coś zmieniać ? Czy chcą mieć dużo zadowolonych graczy albo jakichkolwiek graczy ? Czy chce im się tą grę tworzyć ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Temat jak wiele innych, które nic nie zmieniły. Wątpie, iż ten temat okaże się inny

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Tomi nie dowierza że jest tylu graczy o podobnej opinii, ten temat ma za zadanie pokazać jak na prawdę jest. Proszę was, wyrażajcie swoje opinie a być może coś się zmieni. Odnoszę wrażenie iż uważa że jest dobrze jak jest.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To nie MFO3 się zmieniło, to wy się staliście bardziej wybredni :P

    Admin jest bardzo pryncypialny i konsekwentny w swoich działaniach, żadnych zmian nie będzie bo trzeba by było wszystko odwrócić do góry nogami.

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Bardzo subiektywne porównanie.
    W jednym miejscu piszesz, że dawniej gra nie wymagała czasu, a w drugim, że wymieniało się manualnie, rozmawiało itd... To jak było w końcu dobrze?
    Jak się umie szukać ludzi do wymian, to się ma ich bardzo szybko, a wymiana bossa jest raz dwa, bo daje się skrypty.

    Walki PvP są, jest ich dużo, dodatkowo w pewnym sensie są tańsze niż dawniej - bo jest pewien zwrot kosztów w postaci żetonów.
    Dawniej o walce nie decydowały plusy? Przecież wtedy nie dało się podbić EQ na +3. Wtedy ktoś z EQ +3 miał dużo lepiej niż gracz w +0, o tyle lepiej, ile gracz z +7 od gracza z +3. Nic się nie zmienia, tylko głośniej się krzyczy.

    Ogółem najistotniejszą z tych zmian są skrypty na minibossy One coś zmieniły.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Pytanie. Czy właściciele gry chcą coś zmieniać ? Czy chcą mieć dużo zadowolonych graczy albo jakichkolwiek graczy ? Czy chce im się tą grę tworzyć ?
    No właśnie.

  10. #10
    Brick
    Konto usunięte
    Wszystko jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Bardzo subiektywne porównanie.
    subiektywne ? Dla mnie klepanie mini na manu dawało pewien klimat, a bicie żółwia jakoś długo nie zajmowało bo był tylko jeden na dzień !
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    W jednym miejscu piszesz, że dawniej gra nie wymagała czasu, a w drugim, że wymieniało się manualnie, rozmawiało itd... .
    No i ?
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Walki PvP są, jest ich dużo
    Ty na serio ? To od razu napisz że są walki TvT :-)

    Według mnie gra straciła większość swoich zalet.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    wedlug mnie blad mfo to jest to

    Kiedys mf nie dawalo przewagi w pvp bossach itp a dzis jak nie masz mf to jestes nikim nawet dla graczy

    nikt dzis nie chce walczyc pvp poniewaz nikogo nowego nie ma na arenie non stop ci ludzie co w 11/12 roku cisneli...

    mini bossy ? taak sa i to duzo ale czy ktos bije je manualnie ? nie kazdy auto a dlaczego bo chca $ a wiekszosc graczy woli bic je manu popisac sobie itp ale po co marnowac czas na pisanie i bicie manu jak ci co chca $ beda lepsi bo oni zabija 4 mini a my bedziemy konczyli 1 :> niektorzy tego nie zrozumieja

    eq +3 ? haha dobre masz kase kupujesz znowu przewaga mf
    a kiedys droples nikomu nie sprzedasz nara sam se dropnij

    eq +7 ? taaak :d mf na zetki i cisniesz

    pamietam jak to bylo fajnie jak mf po 30k i ZDOBYWALES KASE W GRZE NA MF a teraz kupujesz za realne kase i jestes kims

    Walki zawsze bedzie wygrywal bogatszy nowi gracze moga miec najlepsze statystyki dostepne na dany lvl ale i tak wygra tez z automatycznymi i eq +3 kupione za mf

    szukanie 1 rywala do pvp zajmuje pol dnia a pozniej i tak 1 raz z nim zawalczysz bo jak wygrasz on nie bedzie chcial walczyc a jak on wygra to ty z nim nie bedziesz walczyl

    nowy gracz idzie na mini bossa a nagle bojka i wiekszosc graczy jak dropnie im dobry item to nara z tej po***** gry ... ide do margunem tam mnie nie zabija

    Jak sie traktuje nowych graczy ? wyzywamy ich i robimy wszystko zebysmy my mieli jak najlepiej czyli oszukujemy jak komus dropnie jakis dobry item +3 to 65 lvl pisza daj mi tej item dam ci 10k a item moze miec 30krotna wartosc wieksza

    itp juz nie chce mi sie pisac ;d

  13. #13
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Wprowadzenie kowala zabiło PvP. Takie jest moje zdanie. Najgorsza decyzja w mfo.

  14. #14
    Zelazny Krol
    Konto usunięte
    Up masz racje ale to nie kowal zniszczyl gre ale to ze "przyjmowal lapowki w kwocie Mf " chyba wiecie o co mi chodzi

  15. #15
    Cytat Napisał Samael [odzyskano] Zobacz post
    Wprowadzenie kowala zabiło PvP. Takie jest moje zdanie. Najgorsza decyzja w mfo.
    cos w tym jest :/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •