Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Pożyczanie EQ, gemów, itp.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051

    Pożyczanie EQ, gemów, itp.

    Chodzi o to, by gracz mógł pożyczyć od kogoś uzbrojenie lub gemy np. na walkę z bossem. Mam nadzieję, żę dzięki temu gracz będzie czuł się bezpieczniej pożyczając komuś ekwipunek. Można też w ten sposób wykryć jakiegoś przestępce itp.

    Zasady:

    Piszemy, co chcemy pożyczyć i na jaką długość czasu to pożyczamy. Można także napisać np.: do wbicia 50 lvla, do pokonania Lewiatana itp.

    Gdy się pożycza przedmiot należy zalinkować przedmiot, który się komuś dało. Tak, żeby było wiadomo, że ktoś oddaje taki sam przedmiot, jaki pożyczyliśmy. Wyryfikacja oszustw.
    Można zrobić to tak:

    https://mfo3.pl/view/ga/3802a08a

    lub

    - wpisujemy [item.] (bez kropki), dajemy link do przedmiotu (https://mfo3.pl/view/ga/3802a08a) i kończymy wpisując [/item]

    Jeżeli coś komuś pożyczyliśmy, najlepiej czasami spoglądać na czyjeś raporty w celu sprawdzenia czy boss, na którego gracz potrzebował ekwipunku został lub czy ta osoba wbiła dany poziom.

    Termin zwrotu od spełnienia warunku (jak pisałem np. pokonania bossa czy wbicia lvla) to 24 godziny.
    Jeśli gracz, od którego coś pożyczyliśmy nie jest zalogowany, najlepiej jest umówić się na daną godzinę w jakimś miejscu, by to oddać.

    Osoba, która pożyczyła od kogoś jakieś przedmioty powinna napisać na prezentacji, co pożyczyła i od kogo oraz podać link do tych przemiotów. Jednak nie jest to konieczne.

    Jeśli dojdzie do oszustwa, piszemy w temacie Uwaga na oszustów!

    Macie może jakieś sugestie?
    Piszcie w tym temacie.
    Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 30-09-2016 o 21:05

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    W sumie to nawet nie wiem o co tu chodzi...
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 30-09-2016 o 21:01

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ale o co chodzi?
    Chcesz tu zrobić masówkę w pożyczaniu eq każdemu, kto napisze, że chce?
    "Do pokonania bossa" - ok, pożycz mi eq na strażnika wyspy, nigdy na niego nie pójdę.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ale o co chodzi?
    Chcesz tu zrobić masówkę w pożyczaniu eq każdemu, kto napisze, że chce?
    "Do pokonania bossa" - ok, pożycz mi eq na strażnika wyspy, nigdy na niego nie pójdę.
    Nie,
    jeśli ktoś chce, to niech pożyczy.
    No i jakaś weryfikacja musi być.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Nie,
    jeśli ktoś chce, to niech pożyczy.
    No i jakaś weryfikacja musi być.
    Według mnie szkoda dodawać pracy nad czymś zbędnym. Możesz pożyczać eq,gemy do woli tylko, że nie masz żadnej gwarancji czy dostaniesz ich zwrot. Piszesz o weryfikacji, może pomysł by był super ale była by masówka w pożyczaniu eq. Jedną i najlepszą weryfikacją którą Ci polecę to pożyczaj tylko zaufanym graczom a nigdy nic nie stracisz.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Według mnie szkoda dodawać pracy nad czymś zbędnym. Możesz pożyczać eq,gemy do woli tylko, że nie masz żadnej gwarancji czy dostaniesz ich zwrot. Piszesz o weryfikacji, może pomysł by był super ale była by masówka w pożyczaniu eq. Jedną i najlepszą weryfikacją którą Ci polecę to pożyczaj tylko zaufanym graczom a nigdy nic nie stracisz.
    To jest dział Rozmowa, a nie Propozycje.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    79
    Co to za problem napożyczać EQ i potem się z nim dożywotnio zawinąć. A w konsekwencji dostanę order w uwaga dla oszustów. Przykładowo mój nick w tym dziale nie interesowałby mnie i wiele osób ani trochę,bo nijak sie to ma do regulaminu gry, więc hipotetycznego złodzieja również. Można by było wtedy zrobić konkurs kto skroi lepszy ekwipunek

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969


  9. #9
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post

    Co to ma do tematu?

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ten temat powinien być jak najszybciej zamknięty i do archiwum.

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    pomysl spoko, jednak nie widze sensu dalszego go ciagniecia
    pozyczajcie eq tylko osobom, ktorym ufacie
    mam wrazenie, ze mogloby byc duzo kretaczy, wiec zamkne

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •