Zobacz wyniki ankiety: Co zrobić z progiem 300 pisanek na koszyczek wielkanocny?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obniżyć do 250 - tym, którzy uzyskali 300 nie będzie to przeszkadzać

    6 11.76%
  • Niczego nie zmieniać - każdy wiedział od początku ile trzeba uzbierać

    35 68.63%
  • Dodać możliwość otrzymania koszyczka za 250 pisanek + 2k*lvl złota

    5 9.80%
  • Zwiększyć drop jajek z dzikich zajęcy

    5 9.80%
  • Inna opcja (napisz w poście)

    0 0%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Próg pisanek na koszyczek

  1. #16
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    aich: nie bierz tego tak 100% serio

    Osobiście uważam, że niepotrzebnie robi się zamieszanie na 2 dni przed końcem.
    A przecież nie ma żadnego pewnego info jak dużo osób uzbiera/uzbierało 300 pisanek.
    Kilka osób płacze, ale to są pojedyncze jednostki.

    Koszyk da się zdobyć bez wydawania MFów i bicia zająców, więc takie ankiety to nieporozumienie.
    Trzeba było się ogarnąć po rozpoczęciu eventu, a nie na 2 dni przed jego końcem.

    Edit: W trakcie pisania pvp mi wyskoczyło i nie widziałem postu Koridora.

    Jeśli to info jest pewne, to tym bardziej ta ankieta jest z czapy.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    5 już ma, dodatkowe 7 się kwalifikuje.
    Przy progu 300, najprawdopodobniej około 20 osób uzyska koszyczek. Obniżenie wtedy byłoby dla kolejnych 10-15 osób - niby wciąż niewiele.
    Zabrzmiało groźnie, ale od samego początku ten event wydawał się nie opłacalny w stosunku do poprzednich. Te założenia czysto teoretyczne że każdy uzbiera po 400-500 pisanek trochę były wyolbrzymione Mądry polak po szkodzie, ale ja bym zostawił tak jak jest.
    Pomimo, że na teście wspominałem, że wydaje mi się to strasznie nieopłacalne dla graczy, głównie pisanki i inne atrakcje które same w sobie dają tylko jajka/pisanki. O koszyczku nawet nie pomyślałem, ale z tego co pamiętam to na hallowen było zawsze ponad 100 lampionów Może bilans w MF wypadł lepiej niż, bilans zarobku dla graczy, więc przynajmniej administracja nie będzie stratna

    PS: Wiesz kori ile osób kupiło Jajoszukator ? Bo cena była dosyć wysoka

  3. #18
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    z gry sie robi pay-to-win , wbicie lv to jakies 70 zł , jakies popierdółki do kolekcjonowania nie zdobędziesz jak nie zapłacisz , sama idea siedzenia cały dzień przed kompem bo jakiś limit czasowy nie pozwala zrobić zadania na dzien jest bez sensu , kto normalny ma tyle czasu

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Val Gaav Zobacz post
    z gry sie robi pay-to-win , wbicie lv to jakies 70 zł , jakies popierdółki do kolekcjonowania nie zdobędziesz jak nie zapłacisz , sama idea siedzenia cały dzień przed kompem bo jakiś limit czasowy nie pozwala zrobić zadania na dzien jest bez sensu , kto normalny ma tyle czasu
    Ja uzbieram 300 pisanek bez wydawania kasy, lv też zdobywam bez wydawania kasy... SERIO, tylko narzekać potraficie. Nikt nie będzie zmieniał zasad eventu tylko dlatego, że wam się nie chce. Nie podoba się to nie graj. Administracja nie będzie wam wszystkiego dawać za darmo. Masz wybór - grasz dużo ale osiągasz cel, albo płacisz. PROSTE.

  5. #20
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    U mnie pisanki za zagonienie 18 kurczaków odpadają po gram max 2h dzienie więc zagonie sześć.
    Quest dzienny to załóżmy 4 pisanki.
    Z królików max 4 dziennie.
    Za uciekające jajko załóżmy jedna.
    Na halloween 100 było ok, trzeba było się postarać, było też realne do zdobycia, a tutaj 300 to chyba tylko no lify zdobędą.

  6. #21
    Urok tego eventu na tym polega. Aby zgarnąć kolekcjonerski trzeba było coś poświęcić: albo czas albo kasę. Ja poświęciłem czas i koszyk zdobyłem w nocy z soboty na niedziele. A wiem że nie byłem pierwszy. Jednak na event bardzo dużo swojego czasu poświęciłem i uważam że zmiana zasad tuż przed to by było jakieś nieporozumienie.

    Na przyszły rok można faktycznie zmniejszyć limit do 250, ale to za rok.

  7. #22
    Zabrzmiało groźnie, ale od samego początku ten event wydawał się nie opłacalny w stosunku do poprzednich. Te założenia czysto teoretyczne że każdy uzbiera po 400-500 pisanek trochę były wyolbrzymione Mądry polak po szkodzie, ale ja bym zostawił tak jak jest.
    Zależy co masz na myśli pisząc: "nieopłacalny". Jeśli ilość zdobytych unikatów to owszem mniej niż podczas halloween, ale jeśli weźmiemy pod uwagę wartość zdobywanych przedmiotów to jest zdecydowanie więcej.

    Również nikt nie zakładał, że każdy uzbiera 400 pisanek, a że jedynie można tyle zdobyć bez wydawania MF - i jest to prawdą. Jedynie potrzebna była systematyczność.

    PS: Wiesz kori ile osób kupiło Jajoszukator ? Bo cena była dosyć wysoka
    Nie wiem, ale pewnie niewiele ;p

    ====

    Wracając do głównego wątku.
    Zmian progu do koszyczka nie będzie. Do zamknięcia.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2011
    Postów
    141
    Ja na przyszłość wolałbym aby na każdym evencie były takie reguły przyznawania unikatów.
    np. 200 dyń do zebrania (10szt. - 10% szansy; 50szt. - 100% szansy)
    Ja akurat z pisankami się wyrobię bo brakuje mi 13, ale faktycznie na styk.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    200 dyn to za dużo ja aktywnie zbierałem dynie i ledwo się wyrobiłem, dodam że to wszystko z MF.
    A tutaj zbyt dużo osób=zbyt duże lagi, żeby zebrać te 300 pisanek.

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    np. 200 dyń do zebrania (10szt. - 10% szansy; 50szt. - 100% szansy)
    Z tego co pamiętam na Halloween był unikat za każde 10 dyń

  11. #26
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Ogólnie ten event był dość czasochłonny.
    Zaganianie kurczaków szt 18 40-60min dziennie
    Wyłapanie zajączków 400 eny ok 50min dziennie
    Szukanie jaj z 10 min dziennie
    2 Minibossy
    10 biegów
    Turlanie jaj
    Zadanie dzienne z 5 min (oprócz ostatniego)
    Global?

    I nagle się okazuje że żeby zrobić event na 100% trzeba spędzać ok 3h dziennie w grze przez 12 dni...
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #27
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    20 biegów nawet a nie 10

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Czasochłonny i to bardzo.

    Na tym evencie zarobiłem ~1000 żetonów, może by tak poza eventem też było coś na zarobienie żetonów, bo aktualnie za osiągnięcia za bicie potworów i mini to za mało.

  14. #29
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na tym evencie zarobiłem ~1000 żetonów, może by tak poza eventem też było coś na zarobienie żetonów, bo aktualnie za osiągnięcia za bicie potworów i mini to za mało.
    Walki pvp?

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    Czasochłonny i to bardzo.

    Na tym evencie zarobiłem ~1000 żetonów, może by tak poza eventem też było coś na zarobienie żetonów, bo aktualnie za osiągnięcia za bicie potworów i mini to za mało.
    Ten temat był już poruszany - żetony są zarezerwowane dla PvP. Udało Ci się uzbierać 1000 żetonów więc postaraj się rozsądnie je wykorzystać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •