Zobacz wyniki ankiety: Co zrobić z progiem 300 pisanek na koszyczek wielkanocny?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obniżyć do 250 - tym, którzy uzyskali 300 nie będzie to przeszkadzać

    6 11.76%
  • Niczego nie zmieniać - każdy wiedział od początku ile trzeba uzbierać

    35 68.63%
  • Dodać możliwość otrzymania koszyczka za 250 pisanek + 2k*lvl złota

    5 9.80%
  • Zwiększyć drop jajek z dzikich zajęcy

    5 9.80%
  • Inna opcja (napisz w poście)

    0 0%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Próg pisanek na koszyczek

  1. #1

    Próg pisanek na koszyczek

    Zgodnie z opiniami pojawiającymi się od tego postu:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...185#post197185
    Dotyczącymi zbyt wysokiego progu na koszyczek wielkanocny - obecnie 300 pisanek, zakładam ankietę.

    Zostały 2 dni eventu, więc nie ma dużych możliwości. Trzeba pogodzić sytuację tych, którzy zbierali 300 pisanek i byli świadomi od początku ile wysiłku zajmie im uzbieranie takiej ilości oraz tych, którzy stwierdzili, że uda im się uzbierać 300, ale się jednak przeliczyli.

    Jeśli ktoś ma inne pomysły na rozwiązanie to piszcie.


    edit
    Oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość nie uzyska koszyczka - a ten fakt może wpłynąć na wyniki. Dlatego nie należy oczekiwać zmian, gdy będzie np. 60% za zmianą, a 40% przeciw.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 12-04-2015 o 21:10

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Nie zmienia się zasad zabawy w trakcie gry, szczególnie przy jej końcu. Ktoś kto wydał MFy powinien otrzymać zwrot. Amen.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Bezsensowny temat, bo wiadomo jaki będzie jego wynik -> zmniejszenie limitu, bo każdy chce zdobyć koszyczek, który powinien mieć jakiś charakter unikalny.
    Zmiana dwa dni przed końcem, mnie obraża, bo spędziłem trochę czasu na robienie niektórych denerwujących zadań, nie po to, żeby ktoś teraz mi zmieniał zasady, które poznałem 10 dni temu.

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jeżeli już naprawdę trzeba tym osobom pomagać (a nie jestem za tym rozwiązaniem, bo było wiadomo co i jak) to może NPC od koszyków dać serie 5 pracochłonnych/trudnych misji w momencie gdy przekroczymy próg 250 jaj. (bo chyba tyle było w temacie) wartych każda po 10 pisanek.
    Wtedy osoby co zebrały te 300 jaj mogą też dostać coś extra i wymienić sobie po 10 lub 100 ( o ile tyle dozbierają).
    Misja rozłożona na 5 "Udekorować stół wielkanocny"
    1) Ugotowanie jaj na ognisku
    2) Kupienie X mazurków i baranków
    3) Przynieść kolekcjonerskie bazie
    4) Znaleźć obrus
    5) Zaprosić X gości ( wszyscy npc z wyspy)

    Czy coś takiego.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 12-04-2015 o 21:16
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #5
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Bezsensowny temat, bo wiadomo jaki będzie jego wynik -> zmniejszenie limitu, bo każdy chce zdobyć koszyczek, który powinien mieć jakiś charakter unikalny.
    Zmiana dwa dni przed końcem, mnie obraża, bo spędziłem trochę czasu na robienie niektórych denerwujących zadań, nie po to, żeby ktoś teraz mi zmieniał zasady, które poznałem 10 dni temu.
    Na jakiej podstawie miałby być zmniejszony limit? Przewaga głosów nie jest tu znacząca. Zbieram opinie, aby znaleźć względny kompromis dla wszystkich graczy.

  6. #6
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Na jakiej podstawie miałby być zmniejszony limit? Przewaga głosów nie jest tu znacząca. Zbieram opinie, aby znaleźć względny kompromis dla wszystkich graczy.
    Poczekajmy, aż ruszy machina rozsyłania tematu. Zasady były jasne, trzeba było myślec kilka dni temu, szczególnie tyczy się to osób, które teraz narzekają, że nie uzbierają.

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Dokładnie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Dokupić na straganie po 1MF/szt. tym co brakuje, ale trzeba mieć oddanych 250 szt. Wtedy będzie i koszyk i Admin zarobi. Wszyscy happy.
    Ostatecznie ostatniego dnia 2xDROP z zajęcy.

    Moje pytanie: ile OBECNIE graczy się kwalifikuje do koszyczka ?
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 12-04-2015 o 21:21

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Chętnie kupię koszyczek, bo zapomniałem, że takie coś też jest do kolekcjonowania, a z moją ilością jajek nie mam szans

  10. #10
    Koridor nie mięknij.
    Jeżeli ktoś chciał zaliczyć event bez wydawania energii na niego no to cóż przeliczył się.
    MF - energia - zajączki albo koszyczka nie ma

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Zgadzam się z Pirratem - koszyczek powinien mieć charakter unikalny, nie każdy musi go zdobyć. Osoby zainteresowane będą mogły odkupić od innych graczy. A zmniejszenie limitu na chwilę obecną byłoby nieuczciwe względem osób, które wydały MF, aby ten koszyczek zdobyć.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Bezsensowny temat, bo wiadomo jaki będzie jego wynik -> zmniejszenie limitu, bo każdy chce zdobyć koszyczek, który powinien mieć jakiś charakter unikalny.
    Zmiana dwa dni przed końcem, mnie obraża, bo spędziłem trochę czasu na robienie niektórych denerwujących zadań, nie po to, żeby ktoś teraz mi zmieniał zasady, które poznałem 10 dni temu.
    Podpisuję się pod tym w 200%.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Mogę już przyjmować oferty na koszyczek?
    Bo ja będę go miał, ale nie jestem kolekcjonerem xD

    Oczywiście po evencie będą statystyki ile koszyków poszło na serwer
    I wtedy możemy zacząć cokolwiek rozmawiać o kwestiach finansowych

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Mogę już przyjmować oferty na koszyczek?
    Bo ja będę go miał, ale nie jestem kolekcjonerem xD

    Oczywiście po evencie będą statystyki ile koszyków poszło na serwer
    I wtedy możemy zacząć cokolwiek rozmawiać o kwestiach finansowych
    I tak nie zarobisz na tym milionów, bo nie będziesz jedyny który będzie chciał sprzedać, ale mogę ci złożyć ofertę 1,5kk Bo pewnie po tyle będą chodziły jak ludzie zdecydują się sprzedać. Co do samego tematu, to tak jak większość, zostawić ten limit co był, bez taryfy ulgowej. Zawsze można wydać MF aby nadrobić

  15. #15
    Moje pytanie: ile OBECNIE graczy się kwalifikuje do koszyczka ?
    5 już ma, dodatkowe 7 się kwalifikuje.
    Przy progu 300, najprawdopodobniej około 20 osób uzyska koszyczek. Obniżenie wtedy byłoby dla kolejnych 10-15 osób - niby wciąż niewiele.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •