Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: widoczne potwory

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489

    widoczne potwory

    Czy to nie tak że teraz gemy bierności są bezużyteczne i można byłoby je całkiem usunąć z gry?
    Pamiętam jak potwory były niewidoczne i np. w zagajniku męczyłem się żeby dojść do skrzynek, zaskoczyła mnie po drodzę grupa 2x tygrys i musiałem szukać kogoś do pomocy lub czekać aż będę miał wyższy poziom, może denerwujące, ale nie czułem się jak idiota któremu wszystko podawane jest na tacy... Teraz włączasz widoczne potwory i sobie je omijasz, zbierasz cały syf z mapy podążając za poradnikami i z głowy.
    Poziom rozgrywki został dostosowany do poziomu debili czy mi się zdaje?
    Może wystarczyłoby wprowadzić niewidoczne potwory na określonych mapach do pewnego momentu, np. na zagajniku nie dałoby się wyłączyć niewidocznych potworków do momentu ukończenia questu z Gracjanem? Zostawić widoczne potwory na mapach dilli,a dalej niech będze wymagane trochę od gracza, przynajmniej te zasrane minimum
    Jak wy o tym myślicie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    miał tomi dodać im dodatkową funkcję ale, no właśnie, miał.
    meow
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tak to jest jak się prześpi 2 lata gry

    Widoczne potwory są spoko i niech już zostaną
    Dla gemów bierności są pomysły na inne zastosowania.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    Czy to nie tak że teraz gemy bierności są bezużyteczne i można byłoby je całkiem usunąć z gry?
    Pamiętam jak potwory były niewidoczne i np. w zagajniku męczyłem się żeby dojść do skrzynek, zaskoczyła mnie po drodzę grupa 2x tygrys i musiałem szukać kogoś do pomocy lub czekać aż będę miał wyższy poziom, może denerwujące, ale nie czułem się jak idiota któremu wszystko podawane jest na tacy... Teraz włączasz widoczne potwory i sobie je omijasz, zbierasz cały syf z mapy podążając za poradnikami i z głowy.
    Poziom rozgrywki został dostosowany do poziomu debili czy mi się zdaje?
    Może wystarczyłoby wprowadzić niewidoczne potwory na określonych mapach do pewnego momentu, np. na zagajniku nie dałoby się wyłączyć niewidocznych potworków do momentu ukończenia questu z Gracjanem? Zostawić widoczne potwory na mapach dilli,a dalej niech będze wymagane trochę od gracza, przynajmniej te zasrane minimum
    Jak wy o tym myślicie?
    Dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu zastosowałem gemy bierności - na Zwieszonym Moście na niewidocznych potworach z 30% walk zmarnowałem 0 eny zamiast 8 na widocznych

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Bierno%C5%9Bci
    Mita twój temat pewnie skończy się tym samym.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •