Strona 85 z 1132 PierwszyPierwszy ... 35758384858687951351855851085 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,275 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #1261
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Oczywiście. Musisz dodać 2 polecenia na końcu:
    Warunki -> Dodaj -> Losowy warunek -> Prawdopodobieństwo: 50% -> Grupa: Grupa1 -> Zaklęcia -> Lód 2 -> Najwyższa gwiazdka -> Przeciwnik
    Warunki -> Dodaj -> Losowy warunek -> Prawdopodobieństwo: 50% -> Grupa: Grupa1 -> Zaklęcia -> Wiatr 2 -> Najwyższa gwiazdka -> Przeciwnik
    A jak się nie udadzą obydwa rzuty, to zaatakuje z fizyka !! To jest błędny sposób, ustaw tak jak napisał Koridor.

  2. #1262
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bzdury gadasz. Jest grupa, więc nie zaatakuje. Sprawdzone, gram na takim skrypcie od kilku miesięcy.

  3. #1263
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Bzdury gadasz. Jest grupa, więc nie zaatakuje. Sprawdzone, gram na takim skrypcie od kilku miesięcy.
    Możliwe grup nie zauważyłem i nie ogarniam szczerze mówiąc o co chodzi z nimi. Masz + w rekompensacie

  4. #1264
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jeśli konkretnie na zmianę to lepsze:

    Moja Postać->Zaklęcia->Dowolny Atrybut->Dowolne zaklęcie->Liczba użyć *podzielne* Liczba->2 *użyj* zaklęcie X
    Moja Postać->Zaklęcia->Dowolny Atrybut->Dowolne zaklęcie->Liczba użyć *niepodzielne* Liczba->2 *użyj* zaklęcie Y

  5. #1265
    Eem
    Konto usunięte
    Annihilator to prawda czy mit? https://mfo3.pl/game/view.php?t=i&id=90 niby jest tu. Można go kupić gdzieś?

  6. #1266
    Coni
    Konto usunięte
    Jest taki item, ale niestety nie dla graczy. Można go kupić na Polance Testowej gdzie jedynie administracja ma dostęp do tego miejsca.

  7. #1267
    Eem
    Konto usunięte
    No szkoda. ;/ Przydałby się

  8. #1268
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Można też polować na adminów i liczyć, że wypadnie on po walce

  9. #1269
    Fringe
    Konto usunięte
    czemu da się blokować tylko na 30 dni :| ?

  10. #1270
    Hatchu
    Konto usunięte
    Czy był jakiś update silnika gry ?
    Niby szukałem i nic nie pisze ale przy podobnej ilości graczy i ustawionych u mnie fps gra ścina o 50% mniej.

  11. #1271
    Bo do tego czasu taka osoba mogła się zmienić :P A po 30 dniach zapewne byś sam zapomniał.

    @Up
    Od dłuższego czasu jest 3 serwer, który w pewnym stopniu odciąża 2 pozostałe. To może być powodem :P

    @Dół
    Faktycznie Może był wadliwy?
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 10-03-2012 o 20:27

  12. #1272
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    @Up
    Od dłuższego czasu jest 3 serwer, który w pewnym stopniu odciąża 2 pozostałe. To może być powodem :P
    2 Poziostałe? Z tego co ja widzę to s2 ukradli ;/

  13. #1273
    Na zmianę jest dość prosto.
    Ustawiasz atak jednym zaklęciem z szansą 50%, a pod nim ustawiasz atak drugim zaklęciem z szansą 100%.
    To wcale nie znaczy, że będzie bił zaklęciami na zmianę. Sposób opisany przez Tomiego jest prosty i dobrze sprawdza się przy dwóch zaklęciach. Przy większej ilości zaklęć zajrzyj do poradnika w Projekcie MF.

  14. #1274
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Czy jeżeli przeglądam analizę walki bossem to zadane przez niego obrażenia powiedzmy minimalne, to minimalne zadane mojej postaci, czy też dowolnemu z graczy który brał udział w tej walce ?

  15. #1275
    Minimalne jakie ten miniboss wykonał w czasie trwania tej walki dowolnemu przeciwnikowi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •