Strona 663 z 1132 PierwszyPierwszy ... 163563613653661662663664665673713763 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,931 do 9,945 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #9931
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    O ile większą szanse na cios krytyczny posiada HP Atak? Bo na pewno nie tak jak w przypadku zwykłych ataków.
    Tak samo jak w przypadku zwykłych ataków.
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Oraz o ile zwiększa obrażenia? Niby pisze, że 20% a wygląda to na mocne 70.
    O 20%.

  2. #9932
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Tak samo jak w przypadku zwykłych ataków.

    O 20%.
    Wolałbym dostać odpowiedź od osoby która się zna i co najważniejsze gra.

  3. #9933
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    O ile większą szanse na cios krytyczny posiada HP Atak? Bo na pewno nie tak jak w przypadku zwykłych ataków.
    Taka sama szansa.
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Oraz o ile zwiększa obrażenia? Niby pisze, że 20% a wygląda to na mocne 70.
    O 20%.

  4. #9934
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wolałbym dostać odpowiedź od osoby która się zna i co najważniejsze gra.
    skad wiesz ze sie nie zna skoro to ty zadajesz glupie pytanie na ktore odpowiedz znalby 20lv


    ma ktos program/wzor w akruszu kalkuacyjnym do liczenia przewagi w bojkach zeby nie musiec tego liczyc manualnie tylko wpisywac poziomy druzyny

  5. #9935
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    W takim razie jak wytłumaczyć to, że większość hitów z HP Ataku to krytyki i zadają chore obrażenia? (np 1900)

  6. #9936
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    W takim razie jak wytłumaczyć to, że większość hitów z HP Ataku to krytyki i zadają chore obrażenia? (np 1900)
    zadaja takie obrazenia bo masz malo obrony lub po prostu nie umiesz liczyc i dziwi cie ze z 1200 moze zrobic sie 1900

  7. #9937
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    W takim razie jak wytłumaczyć to, że większość hitów z HP Ataku to krytyki i zadają chore obrażenia? (np 1900)
    Zakładam że płaczesz o tę walkę - https://mfo3.pl/r/bd1a1fe5a
    Prosta matematyka:
    1.Jaki mnożnik ma HP Atak? hit krytyczny zwykłego ciosu to 1530 (20 tura), hit krytyczny HP Ataku 1884. 1884/1530 ~1,23. Czyli zwiększa o około 20%. (Zaraz zaczniesz płakać o te 3%...)

    2. Czy większość HP Ataków to krytyki? Otóż nie, łatwo policzyć, że w tej walce była to połowa. Czy to znaczy, że coś jest nie tak? Nie, bo w tej walce widać, że na 5 celnych ciosów 2 skrytowały. Co daje jakieś 40%. Szansa na to, że akurat 1 kryt wypadnie w 2 ciosach jest taka, jak na to, że 2x rzucisz monetą to samo (2x orła lub 2x reszkę). Wciąż kilkusetkrotnie większa niż szansa na to, że cokolwiek osiągniesz.

    3. Czy HP Atak bije chore obrażenia - jak widać Ty bijesz 1600 i dublujesz - ale jak Ty tak robisz to jest dobrze, c'nie?


    Gdyby to pytanie nie było 100% płaczem, to oczywiście mógłbym dorzucić wyjaśnienie - bo krytyki nie są losowe. Jeżeli ma się 10% szansy na krytyka i przez 20 ataków żadnego nie walnęło, to w kolejnej turze ma się 90% szans, o ile nie więcej. I odwrotnie, jak przez 5 tur walnąłeś 3 krytyki, to nie walniesz przez kolejne 15. HP Atak użyty po takiej serii bezkrytyczności może mieć znacznie większą szansę na bycie krytycznym.

    Ale w tym temacie akurat Goldenko płacze, więc nie mam co wyjaśniać.

  8. #9938
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    ma ktos program/wzor w akruszu kalkuacyjnym do liczenia przewagi w bojkach zeby nie musiec tego liczyc manualnie tylko wpisywac poziomy druzyny
    Ja mam.

  9. #9939
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Ja mam.
    a chcesz mi go dac?

  10. #9940

  11. #9941
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    Czy mogę podejść 2 raz do założenia oferty w dziale handel bo podpatrzyłem sposób wykonania takiej oferty u kogoś innego by dać całe zbędne eq do sprzedania w ładnej formie ???????
    Czekam na odpowiedź adminów lub pomniejszych pod adminów i innych ludzi którzy zajmują się takimi sprawami.

  12. #9942
    @Up
    Jasne, dlaczego by nie

  13. #9943
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    Czy mogę podejść 2 raz do założenia oferty w dziale handel bo podpatrzyłem sposób wykonania takiej oferty u kogoś innego by dać całe zbędne eq do sprzedania w ładnej formie ???????
    Czekam na odpowiedź adminów lub pomniejszych pod adminów i innych ludzi którzy zajmują się takimi sprawami.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ty-przebijanie

    zapoznaj się z regulaminem i zakładaj

  14. #9944
    Fubuki
    Konto usunięte
    Da się gdzieś wymienić lwie skóry? jeśli tak to gdzie?

  15. #9945
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fubuki Zobacz post
    Da się gdzieś wymienić lwie skóry? jeśli tak to gdzie?
    Nie da się nigdzie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •