Strona 622 z 1132 PierwszyPierwszy ... 1225225726126206216226236246326727221122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,316 do 9,330 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #9316
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jeśli ty i ktoś inny jesteście zapisani na arenę, to was przydziela do walki, jeśli sami się nie zaatakujecie przez kilka minut.

  2. #9317
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Dlaczego kiedyś na chromie gdy w walce manualnej kliknęliśmy Aktywuj Auto Walkę to było te zapytanie i "nie pytaj ponownie", a teraz tego nie ma? jest to trochę uciążliwe zbijać 600 energii na Harpiach 3x.

  3. #9318
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Dlaczego kiedyś na chromie gdy w walce manualnej kliknęliśmy Aktywuj Auto Walkę to było te zapytanie i "nie pytaj ponownie", a teraz tego nie ma? jest to trochę uciążliwe zbijać 600 energii na Harpiach 3x.
    Po prostu po wciśnięciu Aktywuj auto-walkę wciśnij z 3 razy enter...
    I to nie jest zależne od gry.

    Filmik przedstawiający jak to działa.

  4. #9319
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Po prostu po wciśnięciu Aktywuj auto-walkę wciśnij z 3 razy enter...
    I to nie jest zależne od gry.
    Wtedy nie widze czy nabił mi się gem czy nie/czy dropnąłem kartę czy nie lub mogę missclicknąć i Pomiota na auto walnąć

  5. #9320
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Wtedy nie widze czy nabił mi się gem czy nie/czy dropnąłem kartę czy nie lub mogę missclicknąć i Pomiota na auto walnąć
    No to wolniej wciskaj Enter...

    Albo patrz na tury przy takim klikaniu i przy wyskoczeniu Diabelskiego Pomiota zobaczysz, że jest mniej tur na biało, i że jest dłuższa nazwa w turach.

    A zdobycie karty możesz sprawdzić po skończeniu expienia w profilu.

  6. #9321
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Czy jak będę bił harpie to nadal mam szanse na Diabelskiego Pomiota?
    A jeżeli go zdobędę to czy jak nie będę mieć eny (ale go pokonam) to czy mi dropnie ten pierścień (chodzi o zadanie "Zakapturzony szuka potężnego artefaktu")

  7. #9322
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czy jak będę bił harpie to nadal mam szanse na Diabelskiego Pomiota?
    No to chyba oczywiste.
    A jeżeli go zdobędę to czy jak nie będę mieć eny (ale go pokonam) to czy mi dropnie ten pierścień (chodzi o zadanie "Zakapturzony szuka potężnego artefaktu")
    Nie jestem pewny, ale nie.

  8. #9323
    Jak nie masz energii to niego nie spotkasz.

  9. #9324
    Co stoi na przeszkodzie aby opcja dołącz jako widownia przy walkach z Amaterasu zastosować do jakiejkolwiek innej walki?

  10. #9325
    Co stoi na przeszkodzie aby opcja dołącz jako widownia przy walkach z Amaterasu zastosować do jakiejkolwiek innej walki?
    Obecnie system jest tak zrobiony, że można zezwalać na widownię dla danej mapy lub danego zdarzenia. Przykłady: Amaterasu jest zdarzeniem, mapą są Igrzyska Śmierci lub KG.

    Łapanie potworków nie jest zdarzeniem (ani mapą xd).

    Można ustawić widownię np. dla walk w mieście - wtedy będzie można oglądać wszystkie walki odbywające się na mapce miasta. Na siłę można do wszystkich walk ustawiając widownię dla każdej mapki z osobna, tylko po co? Dużo klikania.


    W dodatku w obecnej formie jest to szkodliwe dla walk pvp, trzeba wpierw zablokować wyświetlanie many.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 07-05-2017 o 14:42

  11. #9326
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Jest jakiś ograniczenie lv u czeladnika?

  12. #9327
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie.
    Ale musisz się dostać do Urkaden, czyli pokonać Banitów.

  13. #9328
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Nie.
    Ale musisz się dostać do Urkaden, czyli pokonać Banitów.
    Chodzi mi o ograniczenie lv Czeladnika. Bo kim Chi ma u niego już 26lv. To znacz że nie ma takiego ograniczenia?

  14. #9329
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To z banitami to był sarcasm...

  15. #9330
    Elitek
    Konto usunięte
    Czy w walce może z nas wypaść karta potwora?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •