Strona 580 z 1132 PierwszyPierwszy ... 804805305705785795805815825906306801080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,686 do 8,700 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #8686
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b26867baa - zadawałem jednocześnie obrażenia fizyczne i ogniem 3, a vivenne nadal się leczyła do pełna, jak gdyby nigdy nic. Czy problemem może być używanie różdżki paralizacji, której ataki fizyczne nie są zwyczajne?
    Nie, problemem jest to, że zadajesz ich za mało.

    Vivienne w 95% przypadkach wymaga użycia Astralnej Różdżki (przez maga), pozostałe 4% gdy się hiterzy i 1% gdy masz zerowe ataki i bijesz ją mieczem dublując co 2 tury.
    Wbij lv ;]
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 31-01-2017 o 12:36

  2. #8687
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie, problemem jest to, że zadajesz ich za mało.

    Vivienne w 95% przypadkach wymaga użycia Astralnej Różdżki (przez maga), pozostałe 5% gdy ma się zerowy atak i bije się po prostu jakimś astralnym mieczem.
    Wbij lv ;]
    Zabił na 2 hity

  3. #8688
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Zabił na 2 hity
    Zabiłem na 2 hity, bo się wściekłem. 15 razy użyłem ataków fizycznych, a ona się leczy w nieskończoność. Na 65 lvl pewnie bym dał radę z astralną rózgą, ale bossy przynajmniej teoretycznie powinny być możliwe do zabicia na każdym lvl i z każdym eq. Skoro na 61 lvl nie mając możliwości używania astralnej rózgi nie byłem w stanie jej osłabić w normalnej walce zmuszony byłem zabić na hita. Poza tym, jeżeli bym ją zabił na 65 lvl, to nie byłbym pierwszy w rankingu pokonania bossa i nie miałbym szans na zrobienie arenki przed 65 lvl.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 31-01-2017 o 12:56

  4. #8689
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Poza tym, jeżeli bym ją zabił na 65 lvl, to nie byłbym pierwszy w rankingu pokonania bossa i nie miałbym szans na zrobienie arenki przed 65 lvl.
    i tak nie masz

  5. #8690
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Co lepiej sprawdzi się na Amaterasu : 2 gemy uników czy 2 gemy miecza?

    - - - - - - - - - -

    https://mfo3.pl/view/ab/287

    Kto używa tej zdolności?
    być może jeszcze do czegoś Ci potrzebne:
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b27a39bcd
    https://mfo3.pl/r/b27a39bcd
    prezentuję wykonanie wstrząsu anafilaktycznego przez varablisa

  6. #8691
    Kuzan
    Konto usunięte
    51 lvl - wojownik. Bije buławą. Jakie zdolności polecacie zadające obrażenia fizyczne?

  7. #8692
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    51 lvl - wojownik. Bije buławą. Jakie zdolności polecacie zadające obrażenia fizyczne?
    Taki standard do pvp to chyba leczenie 2,3, norma, bryza, drenaż, podwójny drenaż (jak jesteś przy kasie) i trujak. Ale jak lubisz troche ryzyka to ryzykowny/krytyczny cios. Jeszcze może być mp atak, na gniewny raczej nikogo nie zdejmiesz.

  8. #8693
    Kuzan
    Konto usunięte
    Dobra to jeszcze jedno małe pytanko. Gdzie na 52 lvl łatwo i skutecznie podexpić. Najlepiej żeby potworki biły albo fizycznie albo magicznie. Po prostu żebym dał sobie rade. Mam całe eq orka i kapłana, gemy itp.

  9. #8694
    musaraj
    Konto usunięte
    Rozbójnik x3 - jak chcesz szybko expić
    Skalny Golem x2 oraz codziennie 100 orków - jak chcesz expić nieco wolniej, ale z szansami na dobre dropy
    Nieumarły x3 - jak chcesz jedno i drugie, ale to wymaga już dosyć silnej postaci (atry włóczni, duży atak, odpowiedni speed, EQ na + - możesz też x2, ale wtedy opcja z Golemami jest nieco lepsza)
    Mroczne Elfy/Leśne Gnomy - to trochę dziwnawa opcja, ale też ma sens
    Gałkowiec (x2/x3) - jak masz atrybut ognia nabity, to są chyba lepsze niż rozbójniki

  10. #8695
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Gałkowiec (x2/x3) - jak masz atrybut ognia nabity, to są chyba lepsze niż rozbójniki
    Gałkowiec x2 daje mniej expa niż rozbójniki, jednak w sumie jest to dobra opcja ze względu na oczy.
    Natomiast x3 jest raczej nie do pokonania na takim lvlu. Chyba że jest się Kim Chi :P

  11. #8696
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    jaki jest max_bon w jeden kierunek? w +4,99 nie uwierzę, jak to twierdzili wyżsi rangą.



    kalkulator nie kłamie

  12. #8697
    musaraj
    Konto usunięte
    +5,00

  13. #8698
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319

  14. #8699
    Kuzan
    Konto usunięte
    Kalvador bije toporem. Ja buławą. Oczywiste że atry mam wymaksowane na buławę. Analogicznie topór jest -25. To znaczy że Kalvador też ma -25 buławy? Czy moze lepiej pozostać przy buławie, czy lepiej kupić włócznie, czy cokolwiek innego prócz topora i dopiero próbować go bić?

  15. #8700
    musaraj
    Konto usunięte
    Raczej ma tak samo Buławę i Włócznię, ewentualnie Buławę nieco mniej (0 buławy i 10 włoczni - coś tego typu)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •