Strona 473 z 1132 PierwszyPierwszy ... 373423463471472473474475483523573973 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,081 do 7,095 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #7081
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Chyba dla tego, że bijesz lodowym atakiem.
    Nie chyba, tylko na pewno.

  2. #7082
    Vanitas
    Konto usunięte
    Ok. Dzięki za odpowiedzi. Myślałem, że używanie lodowego ataku podczas walki włócznią jest idealnym sposobem na jednoczesne nabijanie atrybutu lodu i włóczni.

  3. #7083
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    W opisie zdolności jest "dodaje atrybut", a nie zastępuje :v
    Przydałoby się zmienić.

  4. #7084
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    No właśnie, powinno nabijać oba atrybuty, poza tym widać również animację włóczni.

  5. #7085
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    jest jakis limit mf do kupienia na targu?
    bo to co się pojawia na targu to jest chyba limit sprzedazy

  6. #7086
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    jest jakis limit mf do kupienia na targu?
    bo to co się pojawia na targu to jest chyba limit sprzedazy
    To limit kupna.

  7. #7087
    Vanitas
    Konto usunięte
    Miałbym pytanie na czym polega zdolność wszczepienie magii, której używa Zack. Przed chwilą przez nią przegrałem i zupełnie nie rozumiem dlaczego (link do walki: https://mfo3.pl/r/bcdc7a3d1 tura 30).

  8. #7088
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Zack ma dwie specyficzne zdolności związane z MP.


    I z tego co widziałem to używa naprzemiennie co 10 tur jednego i drugiego. Ale pewien nie jestem. Jakby MoP mógł to potwierdzić...
    Chyba 5 tur. I można negować zmuszając do leczenia

  9. #7089
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ale to działa od ostatniego wszczepienia i uderzenia?

  10. #7090
    Vanitas
    Konto usunięte
    Dziękuję za odpowiedź. Miałbym jeszcze pytanie czy Zack oprócz miecza ma jeszcze jakieś inne ujemne atrybuty?
    Nie umiem się bowiem zdecydować jaką taktykę walki wybrać do walki z tym bossem. Z jednej strony mógłbym z nim prowadzić normalną walkę do wyczerpania jego mikstur leczniczych, a z drugiej założyć czarcią zbroją i próbować go zabić dwoma krytycznymi ciosami na dublu. Dzisiaj mało brakowało mi do wygranej z nim w ten drugi sposób, ale chybiłem drugim krytykiem (link do walki: https://mfo3.pl/r/b52c8ff22 ).
    W tym pierwszym przypadku przydałoby mi się nabić włócznią na +25%, a w tym drugim utrzymywać miecz na +25% do walki z następnym bossem.
    W związku z powyższym chciałbym próbować oba warianty walki równolegle, ale nie wiem, czy udałoby mi się pokonać Zacka na dublu inną bronią niż astralny miecz. Stąd też moje pytanie, bo nie wiem czy opłaca się nabijać włócznię.

  11. #7091
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Ja polecam drugą opcję na dublu 2x krytyczny cios bądź po prostu gdy ma 2300HP, zbić sobie HP do około <300 i mieć mobilkę -> Gniewny atak.

  12. #7092
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    jest jakis limit mf do kupienia na targu?
    bo to co się pojawia na targu to jest chyba limit sprzedazy
    Jak wystawiasz mfy, to masz tam limit ile możesz sprzedać, a jak klikniesz na jakąś aukcję mfów, to masz ile możesz jeszcze kupić.

  13. #7093
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź. Miałbym jeszcze pytanie czy Zack oprócz miecza ma jeszcze jakieś inne ujemne atrybuty?
    Nie umiem się bowiem zdecydować jaką taktykę walki wybrać do walki z tym bossem. Z jednej strony mógłbym z nim prowadzić normalną walkę do wyczerpania jego mikstur leczniczych, a z drugiej założyć czarcią zbroją i próbować go zabić dwoma krytycznymi ciosami na dublu. Dzisiaj mało brakowało mi do wygranej z nim w ten drugi sposób, ale chybiłem drugim krytykiem (link do walki: https://mfo3.pl/r/b52c8ff22 ).
    W tym pierwszym przypadku przydałoby mi się nabić włócznią na +25%, a w tym drugim utrzymywać miecz na +25% do walki z następnym bossem.
    W związku z powyższym chciałbym próbować oba warianty walki równolegle, ale nie wiem, czy udałoby mi się pokonać Zacka na dublu inną bronią niż astralny miecz. Stąd też moje pytanie, bo nie wiem czy opłaca się nabijać włócznię.
    Dobrym sposobem Zacka chyba pokonały ze 2-3 osoby reszta stara się hitować.
    Atry ma all na równo

  14. #7094
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nazwa:  Usuń to!.png
Wyświetleń: 534
Rozmiar:  435.6 KB

  15. #7095
    musaraj
    Konto usunięte
    każdej.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •