Strona 154 z 1132 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254654 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,310 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #2296
    Domintius
    Konto usunięte
    Mam kolejne pytanie, mianowicie:
    1.Jak mogę sobie ustawić datę urodzenia, zainteresowanie, sygnaturkę itp...?
    2.Co to jest pod moim nickiem : Haxor Użytkownik i te kreseczki co one oznaczają ?

  2. #2297
    Syrius
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzic Zobacz post
    1. Czy ze smoka mroku coś wypada poza miksami regeneracji ?

    2.Co jest lepsze do walki z banitami - błyszczący topór , czy gobliński miecz ?
    np. Drenaż, wejdz w odp. miejsce na forum i poszukaj - drenaż, niektóre eq na 10lv(Broszka, Różdżka Smoka Mroku) itd.

    Zależy od tego jakie masz atry itd. ale raczej dużej różnicy nie bd jeśli atry masz podobne - to już od Cb zależy^^

    Cytat Napisał Haxer Zobacz post
    Mam kolejne pytanie, mianowicie:
    1.Jak mogę sobie ustawić datę urodzenia, zainteresowanie, sygnaturkę itp...?
    2.Co to jest pod moim nickiem : Haxor Użytkownik i te kreseczki co one oznaczają ?
    Kreska ozn. Tw reputację - jeśli masz na + to jest zielona jeśli na - to jest czerwona, jeśli zaś jest szara zn. to że Tw reputacja wynosi: "0"
    Czym większa wartość reputacji tym więcej kreseczek!

    Datę urodzenia itd. ustawiasz na forum w panelu użytkownika, niektóre opcje na forum dostępne od pewnej wartości reputacji:

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2026-Reputacja
    Ostatnio edytowane przez Syrius ; 26-05-2013 o 16:41

  3. #2298
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzic Zobacz post
    1. Czy ze smoka mroku coś wypada poza miksami regeneracji ?
    2.Co jest lepsze do walki z banitami - błyszczący topór , czy gobliński miecz ?
    1. tak
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?5202-Smok-Mroku
    2. "gobliński miec"
    zależny tez od twoich atrów

  4. #2299
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    2.Co jest lepsze do walki z banitami - błyszczący topór , czy gobliński miecz ?
    Jeżeli masz 25% atrybutu topora i miecza to lepszy jest topór, gdyż banici mają również atrybuty miecza, przez co toporem zadasz 125% obrażeń, gdzie mieczem 100%.

    Btw, topór w dodatku jest na 23lvl czy 24lvl (nie pamiętam, piszę z głowy) i ma większe obrażenia, na dłuższą walkę (taka jak ta) i tak wg mnie wypada korzystniej niż 5 tur regeneracji.

  5. #2300
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Czy jest planowana wersja mobile mfo 3 ?

  6. #2301
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Czy jest planowana wersja mobile mfo 3 ?
    Już teraz najnowsze telefony jako tako ogarniają mfo3. Jeśli administracja wzięłaby się za robienie wersji mobilnej to najnowsze telefony będą już mieć parametry współczesnych komputerów.

  7. #2302
    pirlo
    Konto usunięte
    Ja gdy wchodze w mobile mfo3 to mi wogole ekran zacina i nie widze gdzie znajduje sie postac w danym miejscu, wiadomosci i itp moge ogladac, a telefon nie mam byle jakiego.

  8. #2303
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    U mnie na tele nie działa. Zalogować się mogę wejsć na postać, forum i tyle. NA tablecie działa jako taka, ale się zacina + nie widać żadnych rozmów na chcacie

  9. #2304
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał pirlo Zobacz post
    Ja gdy wchodze w mobile mfo3 to mi wogole ekran zacina i nie widze gdzie znajduje sie postac w danym miejscu, wiadomosci i itp moge ogladac, a telefon nie mam byle jakiego.
    android?
    spróbuj na przeglądarce dolphin browser

  10. #2305
    Leny
    Konto usunięte
    Jak można edytować profil ?

  11. #2306
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    na iPhone 4S da się spokojnie zebrać grzyby/popisać, targ trochę źle wyświetla i nie można kolejnych stron przeglądać. Otwiercie nowego okienka np. profilu zawsze umieszcza je w prawym dolnym rogu ale to może wina Safari.

  12. #2307
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jak można edytować profil ?
    W grze - prezentację, czy na forum?
    Bididididid!

  13. #2308
    Leny
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    W grze - prezentację, czy na forum?
    Na forum, bo nie za bardzo idzie mi z tym forum.

  14. #2309
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Generalnie avatar - 10 punktów reputacji, 50 punktów - sygnatura. Pewnie o to Ci chodzi?
    Bididididid!

  15. #2310
    Leny
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Generalnie avatar - 10 punktów reputacji, 50 punktów - sygnatura. Pewnie o to Ci chodzi?
    O to też, ale chodzi mi o to że np, zainteresowania, biografia itp...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •