Strona 465 z 1132 PierwszyPierwszy ... 365415455463464465466467475515565965 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,961 do 6,975 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #6961
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Używa Pappenheimera

    Celnym ciosem przyswaja sobie nawet 100% zadanych obrażeń.
    Polecam ubrac 40% unikow, >170 lucka, >200 defa i 25% atrybutu miecza.
    To jest to samo co astralny miecz przed założeniem mu capa na 200hp.

  2. #6962
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jaka jest różnica między łączeniem a przetapianiem?

  3. #6963
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Jaka jest różnica między łączeniem a przetapianiem?
    Łączenie - ważny jest bonus obu przedmiotów, może wejść bonus +7/+8.
    Przetapianie - nieważny jest bonus przedmiotu włożonego niżej, maksymalnie +6.

  4. #6964
    W łączeniu łączysz 2 itemy z przeciwnymi bonami np pajęcza zbroja +3 z bonem w szybkość i pajęcza zbroja +3 z bonem w obronę.
    Dzięki łączeniu widzisz jaki bon dostaniesz tzn jeśli zbroja była 10 w szybkość i 10 w obronę to dostaniesz item +6 który ma oba te bony,chyba że kupujesz dodatkowy + u kowala.Szanse na dodatkowy + wynoszą 50 % i kosztują 130 żetonów.
    Jeśli łączysz możesz uzyskać maksymalnie eq +8.

    Przetapianie: przetapiasz 2 takie same uzbrojenia, mogą mieć one takie same bony.
    Niestety nie wiesz jaki będzie bon końcowy danego uzbrojenia.
    Jeśli przetapiasz eq to możesz uzyskać maksymalnie +6. W przetapianiu nie możesz kupić szansy na dodatkowy +.

  5. #6965
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Jaka jest różnica między łączeniem a przetapianiem?
    przetapiania uzbrojenia - wzmocnienie/przelosowanie bonusu przedmiotu przy wykorzystaniu drugiego takiego samego typu,
    połączenia uzbrojenia - scalenie dwóch takich samych przedmiotów o różnych bonusach w jeden przy dodatkowej dopłacie złota oraz opcjonalnie żetonów na szansę bonusowego wzmocnienia.

  6. #6966
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Używa Pappenheimera

    Celnym ciosem przyswaja sobie nawet 100% zadanych obrażeń.
    Polecam ubrac 40% unikow, >170 lucka, >200 defa i 25% atrybutu miecza.
    Krzyż Zwycięzcy ( Zależy jak stoisz z luckiem).
    Różdżka Potępienia( Lepsza jest Czarcia Różdżka ale tylko wtedy gdy bijesz ogniem).
    Polecam ogólnie mieć 8 gemów uników i z 200 lucka.

  7. #6967
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DziadekSamoZuo Zobacz post
    Różdżka Potępienia( Lepsza jest Czarcia Różdżka ale tylko wtedy gdy bijesz ogniem).
    Nie jestem magiem, tylko wojownikiem i podczas walk ze wszystkimi bossami na arenie devos używam rękawic pośpiechu +5. Niestety na gustava chyba będę musiał założyć coś innego, albowiem zadawałem zbyt mało obrażeń i po użyciu przeze mnie podwójnego drenażu jego HP systematycznie rosło (link do walki: https://mfo3.pl/r/b845e6155 tura 24 i n.)

  8. #6968
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Nie jestem magiem, tylko wojownikiem i podczas walk ze wszystkimi bossami na arenie devos używam rękawic pośpiechu +5. Niestety na gustava chyba będę musiał założyć coś innego, albowiem zadawałem zbyt mało obrażeń i po użyciu przeze mnie podwójnego drenażu jego HP systematycznie rosło (link do walki: https://mfo3.pl/r/b845e6155 tura 24 i n.)
    Gustaw ma "uczulenie" na podwójny drenaż, nie używa się go ponieważ uleczy się 2 razy na Full HP zamiast 1 raz.

  9. #6969
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Nie jestem magiem, tylko wojownikiem i podczas walk ze wszystkimi bossami na arenie devos używam rękawic pośpiechu +5. Niestety na gustava chyba będę musiał założyć coś innego, albowiem zadawałem zbyt mało obrażeń i po użyciu przeze mnie podwójnego drenażu jego HP systematycznie rosło (link do walki: https://mfo3.pl/r/b845e6155 tura 24 i n.)
    Buty 15% uników, Czarci hełm 5% uników, krzyż 10% i juz masz 30% dokldasz 3 gemy i lecisz wciul pod uniki nawet refleks załóż i pokonasz. Rękawiczki mogą zostać.

  10. #6970
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał BgbPL Zobacz post
    a nie lepiej by bylo 10% bo to jest serio nie fer gosciu raz mnie zaatakowal i odjal az 1200 z 1500hp
    Do niedawna nie było takiej blokady w ogóle (wtedy było lepiej ), a przecież zawsze możesz wezwać pomoc.

  11. #6971
    Gustav jest już bossem na arenie, którego nie da się pokonać bez naprawdę mocnego eq i dobrego przygotowania. Zobacz ile osób pokonało Faune i Muszun, a ile Gustawa.
    Dodatkowo rękawice są słabe z faktu, że Gustaw ma wszystkie atry fizyczne poza mieczem ujemne. (Walka stare koralowe vs gustaw, motyw walki na 1000 tur, bo Gustaw nie przebijał naszego leczenia, a my ledwo ledwo jego.

    Odnośnie walki - polecam zachowywać refleks/pomyślność na momenty w walce, gdzie już ma mało hp. By wtedy jak najbardziej zanegować jego leczenia.
    mana - jak tylko nam spada poniżej 50 i brakuje mu trochę hp - wrzuca rege.
    Można się pokusić o próbę dobicia na low HP.

  12. #6972
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Gustav jest już bossem na arenie, którego nie da się pokonać bez naprawdę mocnego eq i dobrego przygotowania. Zobacz ile osób pokonało Faune i Muszun, a ile Gustawa.
    Dodatkowo rękawice są słabe z faktu, że Gustaw ma wszystkie atry fizyczne poza mieczem ujemne. (Walka stare koralowe vs gustaw, motyw walki na 1000 tur, bo Gustaw nie przebijał naszego leczenia, a my ledwo ledwo jego.

    Odnośnie walki - polecam zachowywać refleks/pomyślność na momenty w walce, gdzie już ma mało hp. By wtedy jak najbardziej zanegować jego leczenia.
    mana - jak tylko nam spada poniżej 50 i brakuje mu trochę hp - wrzuca rege.
    Można się pokusić o próbę dobicia na low HP.
    czemu boss ma możliwość sprawdzania mp graczy?

  13. #6973
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Czy jesli w srodku walki aktywuje bonus to dostane zdobycz z nim czy bez ?

  14. #6974
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Czy jesli w srodku walki aktywuje bonus to dostane zdobycz z nim czy bez ?
    Btw. Da się wtedy aktywować?

  15. #6975
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,728
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Czy jesli w srodku walki aktywuje bonus to dostane zdobycz z nim czy bez ?
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Btw. Da się wtedy aktywować?
    Nie ma możliwości aktywacji bonusu w trakcie walki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •