Strona 354 z 1132 PierwszyPierwszy ... 254304344352353354355356364404454854 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,296 do 5,310 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #5296
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Nie wiem czy to brak empatii, czy to że zrobiliście już prawie że komplet eq jest powodem tego oporu.
    No cóż, nie będę tego drażył, bo nawet sami nie znacie przyczyn obecnego stanu rzeczy online, lub nie chcecie wiedzieć.
    Temat wałkowany wiele razy. Jeśli Twoim jedynym celem jest osiągnięcie max lv, to Twój problem. Gra stwarza więcej możliwości. Nie słyszałam żeby ktoś przestał grać z powodu kowala. Wręcz przeciwnie.
    Tak jak napisał benefit. Powodem, dla którego gracze odchodzili/odchodzą, jest brak rozwoju gry.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 24-08-2015 o 22:46

  2. #5297
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A mniej walczących pvp po każdym upku to odczucie spowodowane tym, że co upek po prostu trudniej maksymalny poziom wbić i co za tym idzie mniej się spotyka graczy na wysokich levelach. Ale to nie tylko w pvp problem stwarza, bowiem ze znalezieniem wymiany minibossa jest podobnie. Tutaj poradzić może tylko przyrost aktywnych graczy. Gra jest cały czas reklamowana, więc nie zwalajcie winy na to.

    Zamiast zachęcać nowych do grania wolicie:
    - bić ich (na szczęście zmiany to wyeliminowały ostatnie zmiany, za parę miesięcy może będzie widać efekty w postaci większej liczby online)
    - okradać i naciągać
    - zamiast na własną rękę zachęcać ludzi do grania i mieć korzyści z programu partnerskiego to kombinujecie z multikontami

    Gdy nowi zarejestrują się u mnie z reflinka to muszę cały czas ich pilnować, bo wiecznie ktoś chce ich naciągnąć. I jak ma w takim przypadku graczy przybyć, skoro ich tak traktujecie?

  3. #5298
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A mniej walczących pvp po każdym upku to odczucie spowodowane tym, że co upek po prostu trudniej maksymalny poziom wbić i co za tym idzie mniej się spotyka graczy na wysokich levelach. Ale to nie tylko w pvp problem stwarza, bowiem ze znalezieniem wymiany minibossa jest podobnie. Tutaj poradzić może tylko przyrost aktywnych graczy. Gra jest cały czas reklamowana, więc nie zwalajcie winy na to.

    Zamiast zachęcać nowych do grania wolicie:
    - bić ich (na szczęście zmiany to wyeliminowały ostatnie zmiany, za parę miesięcy może będzie widać efekty w postaci większej liczby online)
    - okradać i naciągać
    - zamiast na własną rękę zachęcać ludzi do grania i mieć korzyści z programu partnerskiego to kombinujecie z multikontami

    Gdy nowi zarejestrują się u mnie z reflinka to muszę cały czas ich pilnować, bo wiecznie ktoś chce ich naciągnąć. I jak ma w takim przypadku graczy przybyć, skoro ich tak traktujecie?
    zgadzam się tylko z wytłuszczonym. to całe "bicie nowych" to bzdura, jeżeli gra dawała taką możliwość, nie było to nic złego, osobiście uważam, że błędem było jej usunięcie, ale nie ważne. a kombinacje z multi, prawda to problem, ale raczej nie dla nowych. co nowego gracza interesuje czy obok niego biega piętnaście randomów takich jak on, czy piętnaście multi-kont.

    @Antek
    ja odszedłem bo wbiłem x razy max lvl i nie miałem co robić, nikt nie atakował, a jeśli już to przegrywałem bo nie wiedziałem nic o pvp. czyli byłem jednym z wielu randomów, którym skończyła się fabuła, więc się znudzili. myślę, że takich jak ja było znacznie więcej, niż takich którzy odeszli przez bójki.
    (btw. wróciłem z tego samego powodu, przypadkiem znalazłem na mailu w 2 tysiącach wiadomości spamu info, że pojawiło się magiczne devos, ale gdybym nie znał gry, raczej po takiej reklamie nic bym nie zrobił. zgadzam się, że reklama jest, ale średnio przyciągająca )
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 24-08-2015 o 23:18

  4. #5299
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Chodziło mi o to, że system programu partnerskiego nie jest wykorzystywany do tego do czego powinien być.
    A co do bicia to często rozmawiam z małymi levelami i często był to powód do odejścia, więc zmiany słuszne.

  5. #5300
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    Patrząc sobie na różne raporty z walk znalazłem ten:
    https://mfo3.pl/r/bac430ce1

    ciekawi mnie jak 37 v 37 może wezwac pomoc a w dodatku o tak dużym lv


  6. #5301
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Jak jest nieklasyfikowany, to zawsze może wezwać pomoc.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #5302
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W bójce nierankingowej możesz brać do pomocy kogo chcesz i ile chcesz. Tylko agresor ma ograniczenia.

  8. #5303
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    mam multi konta na glownym koncie bana bezterminowego chcialbym zaczac grac od nowa na nowym koncie ale boje sie ze dostane bana nie moge usunac wszystkich multi poniewaz nie mam emailu co moge zrobic zeby grac od nowa i miec pewnosc ze nie dostane bana ?

  9. #5304
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Grać na nowym koncie i nie robić multi v:

  10. #5305
    Cytat Napisał Ksiaze Ash Zobacz post
    mam multi konta na glownym koncie bana bezterminowego chcialbym zaczac grac od nowa na nowym koncie ale boje sie ze dostane bana nie moge usunac wszystkich multi poniewaz nie mam emailu co moge zrobic zeby grac od nowa i miec pewnosc ze nie dostane bana ?
    Ja bym napisal do Tomiego na pw, jak bedziesz mily moze nie dostaniesz bana na ip z wielokrotne multi konto, ale na wiele bym nie liczyl. Przyznaj ze jestes galganem, nie pamietasz e-maili, podaj nazwy kont do pousuwania. I nastepnym razem zanim zalozysz multi "bo jedno konto Ci sie znudzi", napisz tutaj co masz zrobic, bo teraz to taka musztarda po kolacji :/

  11. #5306
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    szczerze to nawet do polowy multi nawet nickow nie znam

  12. #5307
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Ksiaze Ash Zobacz post
    szczerze to nawet do polowy multi nawet nickow nie znam
    Poproś admina by ręcznie je usunął. Obiecaj poprawę i ogólnie obgadaj sprawę z adminem. Może być tak że będziesz musiał np odczekać te 30dni zanim ci pozwolą bez bana założyć nowe konto.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  13. #5308
    Po za tym co miało na celu wprowadzenie tego systemu ? bo przy obecnym systemie wprowadzania updatów nowych miast tworzy to tak masakrujaca różnice między 65 grajacym 30 minut, a tym który gra 4 godziny
    Dziwne ,że ten co gra więcej ma więcej

  14. #5309
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Dziwne ,że ten co gra więcej ma więcej
    Powinien mieć więcej ale różnica między +0 a +8 czy +7 jest masakrująca. +3 w zupełności by wystarczyło i dawało odpowiednią przewagę przy tym tempie wprowadzania upków.

  15. #5310
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    +3 w zupełności by wystarczyło i dawało odpowiednią przewagę przy tym tempie wprowadzania upków.
    Ty sam siebie słyszysz?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •