Strona 330 z 1132 PierwszyPierwszy ... 230280320328329330331332340380430830 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,936 do 4,950 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #4936
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    6 multi ;/

    sic moze i masz racje ale mogli by to napisac w regulaminie ;c ale myslalem ze jak jest tak w regulaminie to tak jest a nie dopiero jak dostane bana to mi kazdy powie ze dostaje sie bana od razu bezterminowo
    jest napisane 1 przewinienie a nie 1multi konto ;/
    wedlug mnie powinnliscie edytowac ten regulamin

    a najgorsze to jest to ze pozyczylem sporo eq od kolegow i teraz nie mam jak im oddac
    mozecie mowic ze to bylo przekupctwo ale ja chcialem tylko oddac to co zdobylem na multikoncie



    czy jak zaloze nowe konto to bedzie one uznane jako multi ?
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze Ash ; 13-07-2015 o 20:44

  2. #4937
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    6 multi ;/

    sic moze i masz racje ale mogli by to napisac w regulaminie ;c ale myslalem ze jak jest tak w regulaminie to tak jest a nie dopiero jak dostane bana to mi kazdy powie ze dostaje sie bana od razu bezterminowo
    jest napisane 1 przewinienie a nie 1multi konto ;/
    wedlug mnie powinnliscie edytowac ten regulamin

    a najgorsze to jest to ze pozyczylem sporo eq od kolegow i teraz nie mam jak im oddac
    mozecie mowic ze to bylo przekupctwo ale ja chcialem tylko oddac to co zdobylem na multikoncie



    czy jak zaloze nowe konto to bedzie one uznane jako multi ?
    Jak reszty nie skasujesz i założysz nowe to jest to multi.

    To tak nie działa że zakładasz 15 multi farmisz sobie miesiąc odsiadujesz 2 tyg przelewasz drop i zakładasz nowe... za dobrze by było. Za 1 multi powinien być 1 ban.
    Nie ma sensu doprecyzowywać. Chciałeś oszukać system, system cie wykasował. W Polskim prawie też inaczej się liczy jak ukradniesz 1 batonik, a inaczej jak kradniesz notorycznie i w końcu cię złapią.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #4938
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    jakie 15 multi ?... 6 multi jakie farmienie miesiac ... farmilem tylko okolo 5 dni zdobylem 60 mf

    jeszcze raz napisze

    1 przewinienie 14 dni nie 1 multi ... chyba ze jest blad w kodeksie to poczekam do 4 sierpnia i zaloze nowe konto bo sam nie usune konta poczekam aby to zrobil admin a ja z czego pamietam konto bezterminowe jest usuwane po 30 dniach nieobecnosci
    chyba umiem czytac

  4. #4939
    Masz bana za oszustwo, oraz za to ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Regulamin jest jasny i przejrzysty. Jedno przewinienie to zalozenie multi konta. A wiec jedno multi daje 14 dni, kolejne zalozenie, wiec kolejne multi to juz miesiac, nastepne bezterminowo. Proste. Za wszelkie proby przekupstwa powinien byc moim skromnym zdaniem ban na ip i dziekuje dobranoc. To tak jakbys mial uprawe ziola, zlapaliby Cie, a Ty bys zaproponowal krzaczek.

  5. #4940
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    bana za oszustwo ? XDDD i ze nie umiem czytac ze zrozumieniem ? ;d to ty mi dawales bana ze tak dobrze wiesz ?
    0 prawdy

    chcialbym zeby udzielil sie tutaj jakis admin

  6. #4941
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    bana za oszustwo ? XDDD i ze nie umiem czytac ze zrozumieniem ? ;d to ty mi dawales bana ze tak dobrze wiesz ?
    0 prawdy

    chcialbym zeby udzielil sie tutaj jakis admin
    Po co drążysz temat? Bana dostałeś słusznie, unbana nie dostaniesz, koniec tematu.
    Sam się jeszcze przyznajesz, że masz multi -,-

  7. #4942
    Pirrat
    Konto usunięte
    ZiemianoKL, jeżeli chcesz coś ugraj to pisz do Tomiego, a nie próbujesz przekonać całe MFO, które na kary nie ma wpływu.

  8. #4943
    Czy status precyzja na używającym zwiększa wpływ celności drenażu z 90% na 110%? I czy uniki u przeciwnika mają wpływ na celność drenażu bądź innej zdolności typu trujący pocisk ?

  9. #4944
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    Czy status precyzja na używającym zwiększa wpływ celności drenażu z 90% na 110%? I czy uniki u przeciwnika mają wpływ na celność drenażu bądź innej zdolności typu trujący pocisk ?
    na 110? chyba nie, chyba na 108%.

  10. #4945
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie... Choć w pewnym sensie tak. Zależy jak odczytywać Twoje pytanie

    A uniki mają wpływ

  11. #4946
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    na 110? chyba nie, chyba na 108%.
    dlaczego niby na 108% ?

  12. #4947
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    dlaczego niby na 108% ?
    matissimos uważa że zdolność precyzja zwiększa celność zdolności o 20% czyli 20% z 90 czyli 18 dlatego 90+18=108%
    Wg większości i wg mnie to działa o stałe 20% czyli 90%+20%=110%

  13. #4948
    Jezeli zwieksza O 20% to daje to 108%, natomiast jezeli zwieksza celnosc jako statystyke, wtedy otrzymujemy sztywne 110%. Tak by chyba bylo logicznie. Ale nie wiem, moze ktos kto pisal mechanike tych procentow Ci odpowie, bo jak to jest wszystko liczone to chyba tylko sama bozia (Tomi) wie

  14. #4949
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Czy jak mam ślepotę i precyzję to mam 30% celności czy 10?

  15. #4950
    Pewien nie jestem- zalezy od kolejnosci nalozenia statusow.

    Gdy slepota 1st to 30 gdy druga 10.

    Sprawdze okolo 15 i dam odpowiedz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •