Strona 329 z 1132 PierwszyPierwszy ... 229279319327328329330331339379429829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,921 do 4,935 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #4921
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    no tak zalozylem te multi i wiedzialem ze kiedys ktos to odkryje i da mi bana ale jest napisane ze 1 przewinienie 14 dni jakbym wiedzial ze bedzie bezterminowy ban to bym nigdy nie zalozyl tego cholernego multi
    "Będę mieć multi, będę grać, zarobię. Jak mnie ktoś złapie to tylko 2 tygodnie kary za miesiące zarobku." - ZiemianoKL
    Jak ma być dobrze w tej grze skoro większość osób ma takie podejście?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #4922
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b1165d292

    Czemu miks speeda nie zniszczył mu dubla? Dlaczego teraz spowolnienie i przyspieszenie działają tak nieintuicyjnie?

  3. #4923
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b1165d292

    Czemu miks speeda nie zniszczył mu dubla? Dlaczego teraz spowolnienie i przyspieszenie działają tak nieintuicyjnie?
    Miksy speeda bardzo bardzo rzadko niszczą dubla przed faktem. Ja osobiście nie miałem walki, w której tak by się stało.

    PS. HonsonX to okrutny hiter. Trzeba się nastawić full def.

  4. #4924
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    Sic uwierz mi ze duzo osob tak robi znam osoby z 60+ lvl co tak robia i jakos nie maja tego bana a ja 1 tydzien i od razu dostalem bana
    Miesiace haha nawet nie tygodnie tylko dni

    Deathpool nie chce mi sie od nowa zbierac eq bylo ich okolo 150 +3 i z 40 jednokierunkowych zbieralem eq okolo 4 miesiecy

    a ja myslalem ze jak jest napisane ze za 1 przewinienie 14dni to 14 dni a nie bezterminowo

    powinni edytowac ten kodeks
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze Ash ; 13-07-2015 o 17:43

  5. #4925
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Sic uwierz mi ze duzo osob tak robi znam osoby z 60+ lvl co tak robia i jakos nie maja tego bana a ja 1 tydzien i od razu dostalem bana
    Miesiace haha nawet nie tygodnie tylko dni

    Deathpool nie chce mi sie od nowa zbierac eq bylo ich okolo 150 +3 i z 40 jednokierunkowych zbieralem eq okolo 4 miesiecy

    a ja myslalem ze jak jest napisane ze za 1 przewinienie 14dni to 14 dni a nie bezterminowo

    powinni edytowac ten kodeks
    Bezczelnie i świadomie łamałeś regulamin i jeszcze masz pretensje?

  6. #4926
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    tak mam pretensje bo jest napisane 1 przewinienie 14dni

  7. #4927
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To myślałeś, że Ci się upiecze, a się nie upiekło. Bardzo dobrze, aż serce rośnie.

    W wykazie kar jest gwiazdeczka, że każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

  8. #4928
    Pirrat
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b1165d292
    Czemu miks speeda nie zniszczył mu dubla? Dlaczego teraz spowolnienie i przyspieszenie działają tak nieintuicyjnie?
    Moment nałożenia nie jest równoważny posiadaniu statusu -> Działanie statusu jest aktywne dopiero w następnej turze po nałożeniu na siebie. Tak samo po wykonaniu ruchu w którym znika nam status, nadal jesteśmy pod jego wpływem (wpływa na przeciwnika i całą walkę).

  9. #4929
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Sic uwierz mi ze duzo osob tak robi znam osoby z 60+ lvl co tak robia i jakos nie maja tego bana a ja 1 tydzien i od razu dostalem bana
    Miesiace haha nawet nie tygodnie tylko dni

    Deathpool nie chce mi sie od nowa zbierac eq bylo ich okolo 150 +3 i z 40 jednokierunkowych zbieralem eq okolo 4 miesiecy

    a ja myslalem ze jak jest napisane ze za 1 przewinienie 14dni to 14 dni a nie bezterminowo

    powinni edytowac ten kodeks
    To po coś brał przykład z niektórych?

  10. #4930
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    i mowi to osoba ktora przezywa randomy i prawdopodobnie nie ma za to zadnej kary a wyzywasz duzo osob od debili idioci itp

    gwiazdka oznacza to:
    *) Kara dotyczy konta na którym znajduje się postać o najwyższym poziomie. Pozostałe konta są blokowane bezterminowo.
    ale niestety tak to jest jak sie zna adminow



    zmien nick na Antyfriends




    Your nightmare: chcialem sie dorobic a byla akurat licytacja amuletu kajana +3 i banickiego kapeluszu +3 a nic innego nie przyszlo mi do glowy
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze Ash ; 13-07-2015 o 18:11

  11. #4931
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    i mowi to osoba ktora przezywa randomy i prawdopodobnie nie ma za to zadnej kary
    Meeh, a kto przejmowałby się wyzwiskiem przez internet? I tak btw. Wyzwiska są tu na porządku dziennym

  12. #4932
    Pirrat
    Konto usunięte
    Chcesz konkretów to pisz do Tomiego, a nie wdajesz się w dyskusje ze społecznością forum, która tylko potępi

  13. #4933
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2014
    Postów
    91
    Your za wyzywanie jest ban na 1/3/30 dni ale jak widac lepiej jest banowac graczy z multim tak samo pisze ze ban jest za sprzedawanie/kupowanie rankq ale niestety to nie prawda bana mozna dostac chyba tylko za multi widac ze admini nie interesuja sie tym

    Pirrat Tomi mi napisal ze mam bana za multikonta i KROPKA zapropnowalem nawet ze zaplace $ badz $ w grze za te mf i juz nie bede zakladac multi a odno 0 sprzedalem wiec moglbym oddac

    zmiencie ten kodeks napiszcie ze ban jest tylko za multi i od razu bezterminowy ;v

  14. #4934
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Your za wyzywanie jest ban na 1/3/30 dni ale jak widac lepiej jest banowac graczy z multim tak samo pisze ze ban jest za sprzedawanie/kupowanie rankq ale niestety to nie prawda bana mozna dostac chyba tylko za multi widac ze admini nie interesuja sie tym

    Pirrat Tomi mi napisal ze mam bana za multikonta i KROPKA zapropnowalem nawet ze zaplace $ badz $ w grze za te mf i juz nie bede zakladac multi a odno 0 sprzedalem wiec moglbym oddac

    zmiencie ten kodeks napiszcie ze ban jest tylko za multi i od razu bezterminowy ;v
    To w końcu 1 multi które miałes kilka dni czy multikonta (l. mnoga)?
    Bo jak dużo to mogłeś miec kumulację i stąd bezterminowy...Szczególnie jeśli dobrze na tym zarabiałeś. Aha próba przekupstwa też jest karana.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #4935
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał ZiemianoKL Zobacz post
    Your za wyzywanie jest ban na 1/3/30 dni ale jak widac lepiej jest banowac graczy z multi
    Oczywiście, że tak.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •