Strona 583 z 1132 PierwszyPierwszy ... 834835335735815825835845855936336831083 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,731 do 8,745 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #8731
    Łukasz
    Konto usunięte
    Gdzie mieśći się przekładnia do torów do szybu by iść do pajeczej groty ?

  2. #8732
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Gdzie mieśći się przekładnia do torów do szybu by iść do pajeczej groty ?
    Stara kopalnia: poziom 2, tam gdzie się kopie

  3. #8733
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Pytanie dotyczące kowalstwa. Ile wynosi bonus do celności i uników za każdy plus?

  4. #8734
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    Pytanie dotyczące kowalstwa. Ile wynosi bonus do celności i uników za każdy plus?
    1% uników/cela = 3% bonusu
    ***** ***

  5. #8735
    Kuzan
    Konto usunięte
    Pytanie jest następujące. Mam konto pod typową fabułę żeby rozeznać się w grze itp. Czym najlepiej bić bossy i minibossy? Topór, buława, miecz, włócznia?

  6. #8736
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Pytanie jest następujące. Mam konto pod typową fabułę żeby rozeznać się w grze itp. Czym najlepiej bić bossy i minibossy? Topór, buława, miecz, włócznia?
    Wszystko jest dobre,zależy co lubisz i ile masz lucka (w przypadku buławy i włóczni bicie bez lucka nie ma sensu tak naprawde)

  7. #8737
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Pytanie jest następujące. Mam konto pod typową fabułę żeby rozeznać się w grze itp. Czym najlepiej bić bossy i minibossy? Topór, buława, miecz, włócznia?
    Jak fabuła to i defy pewnie, więc broń najlepiej bez ujemnej celności. Topór najlepszy, mieczyk też dobry. Ale wybór zależy od ciebie, ja zawsze zamiast miecza brałam włócznie ze względu na pasywki późniejszych broni.

  8. #8738
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Pytanie jest następujące. Mam konto pod typową fabułę żeby rozeznać się w grze itp. Czym najlepiej bić bossy i minibossy? Topór, buława, miecz, włócznia?
    Nie bij atrybutem, którego dany potwór używa. Najlepiej mieć nabite dwa atrybuty (Przykładowo: Miecz i Topór), dzięki temu będziesz zawsze mógł go zmienić przed walką.
    Na bossy, jeśli nabijasz atrybuty, to najlepiej byś nie bił tym samym atrybutem, i atrybutem przeciwstawnym. Przykład: Kalvador #2 bije toporem, a Ty nabijasz na niego atrybut Topora. W takiej sytuacji najlepiej być bił Mieczem/Włócznią bądź rękawicami.

    Ogólnie broń powinna być dobrana pod statystyki i uzbrojenie. Jeżeli ono daje sporo szczęścia, bez obaw możesz bić włócznią/buławą. Do tego unikatowe bronie mają zdolności specjalne, które też warto wziąć pod uwagę.

  9. #8739
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Czy można zresetować statystyki na każdej postaci czy tylko na jednej (darmowo)?

  10. #8740
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Czy każdy przedział będziw teraz mieć swoje medale dla top3 ?

  11. #8741
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Czy każdy przedział będziw teraz mieć swoje medale dla top3 ?
    Tak.

  12. #8742
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Czy można zresetować statystyki na każdej postaci czy tylko na jednej (darmowo)?
    gddgf

  13. #8743
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Czy można zresetować statystyki na każdej postaci czy tylko na jednej (darmowo)?
    Jak obniżasz lvl to reset masz od razu w pakiecie, oprócz tego jest tylko jeden darmowy res na całe konto (wydaje mi się, że to błąd, ale tomi musiałby odpowiedzieć)

  14. #8744
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Czy pojedynki tworzone nie poprzez nową opcje tez nie beda zuzywac mikstur ?

  15. #8745
    Lamusek
    Konto usunięte
    Jaki ekwipunek daję +100%AP lub +100% Częst.walk?
    Podaje przykład:https://mfo3.pl/view/a/595
    Znacie jakieś inne rzeczy, takie które dają AP lub %częst. walk?
    (Ile maksymalnie mieć %częst. walk? 300%? 400%?)
    Ostatnio edytowane przez Lamusek ; 08-02-2017 o 10:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •