Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Sabot

  1. #1
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149

    Sabot

    Do jasnej ciasnej, zrobicie coś z tymi sabotami? bo aktualnie to nie są igrzyska śmierci Tylko igrzyska sabotów, nie długo każdy zacznie sabotowac, bo to się bardziej opłaca niż uczciwa walka.
    Jeżeli macie to gdzieś, gra będzie upadała.
    W szczególności, że igrzyska są raz na tydzień to jeszcze 30% sabotów, jaki ma to sens?
    Żaden. Was Tylko interesuje, że ktoś kupuje MF nic więcej, taka jest prawda, bo sami nie gracie.
    Gra z każdym iś upada, za 3-4 mieś nie będzie się opłacało chodzić na iś, ponieważ większość to będą saboci, którzy mają więcej zapłacone za pierwszego sabota niż 1/3 za wygraną.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Saboty od dawna są bardziej opłacalne niż uczciwa walka na IŚ. Dopiero teraz to zauważyłeś?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    ile razy jeszcze będziecie do ch wafla płakali i ile razy Tomi będzie wam odpisywał ŻE TAK TO KU^^^ MA BYĆ. ZROZUMIANO?????

  4. #4
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Teraz to zrozumiałem, bo NIGDY nie sabotowałem!
    To jest popier...one

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Sam sabotować nie umiesz że innym bronisz?

  6. #6
    nie ma co spinać, nagrody nie są jakieś wielkie, prestiż też zerowy, baw się tak jak inni i kombinuj z sabotami
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie ma co spinać, nagrody nie są jakieś wielkie, prestiż też zerowy, baw się tak jak inni i kombinuj z sabotami
    Początkowo prestiż był, i nagrody cieszyły. Teraz to tylko żenujące zmagania, które według mnie powinny zostać usunięte. Chcę zauważyć że wszystko zmieniło anulowanie akceptacji pomocy, ewidentnie przekombinowaliście ;-)

  8. #8
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Początkowo prestiż był, i nagrody cieszyły. Teraz to tylko żenujące zmagania, które według mnie powinny zostać usunięte. Chcę zauważyć że wszystko zmieniło anulowanie akceptacji pomocy, ewidentnie przekombinowaliście ;-)


    Potwierdzam, poprzdnie igrzyska były bardziej interesujące i co lepsze bez sabotów.

  9. #9
    vegoo
    Konto usunięte
    Nic z tym nie zrobią. Szkoda Waszego zachodu. Jest proste rozwiązanie: nie chodź na iś, unikniesz sabotów.

  10. #10
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Sabotowałem zanim to było modne, pozdro.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Sabotowałem zanim to było modne, pozdro.
    Ty zrobiłeś to modnym, pozdro.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    a ja mu w tym pomogłem, nie dziękujcie
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #13
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Bez sabotów nie ma zabawy.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Bez sabotów nie ma zabawy.
    Aha, fajnie.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Bez sabotów nie ma zabawy.
    Potwierdzam choć sam często byłem po stronie poszkodowanej. Niekiedy trzeba się nieźle wku.... żeby się później móc zemścić/odwdzięczyć/zabawić podobnie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •