Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Mimic -> ukąszenie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2012
    Postów
    66

    Mimic -> ukąszenie

    Czy zdolność Mimic' a, mianowcie ukąszenie została wzmocniona jesli chodzi o obrażenia? Jesli chodzi o ciosy krytyczne rzadko kiedy obrywałem powyzej 1000hp, a dzis dostalem za prawie 1300 hp. Ubiłem koło 50 i pierwszy raz taka sytuacja mi sie zdarzyła mimo, ze ekwipunku, gemow i statystyk od poczatku przygody z mimic nie zmieniałem i sprawdzilem to dokladnie kilka razy zanim napisalem tutaj. Dobrze byloby wiedziec bo złapałem strasznego zonka jak zaliczylem miasto i tylko straciłem mima. Oto walka: https://mfo3.pl/r/bf9daf6d3 , Dla porównania proszę zobaczyc wczesniejsze walki.

  2. #2
    W sumie też miałam takie podejrzenia ;D ubiłam 100 i chyba bez padnięcia a tu nagle mnie zaczął zaskakiwać i padałam co drugi ;P

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2012
    Postów
    66
    Ale przydaloby sie dowiedziec czy tak zeby wiedziec na jakim poziomie trzymac hp.. bo jesli tak to bez komentarza.. nie dosc , ze trudny i nieoplacalny to jeszcze to jeszcze bardziej próbuja zniechecic do bicia go..

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mimic = stracone nerwy.

  5. #5
    Przyglądam się walką i jeżeli jesteś w stanie potwierdzić, że w czasie ich nie zminiles eq/ nic Ci się nie zepsuło itp to tak:
    bossy w walce mają powiedzmy 5% rozrzutu każdej ze stat
    Cios ma +/- 10% rozrzutu obrażeń

    Więc jeżeli średnio boss bije Ci po np. 750 z tego, to w ekstremalnej sytuacji może sieknąć krytem za 1276.
    W drugą stronę jeżeli chcemy uzyskać najslabszy hit krytyczny to: 897.

    Tak więc trzeba mieć tu pewien zakres tolerancji dla tego typu spraw nie panikować po pojedynczym incydencie

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2012
    Postów
    66
    Liczyłem tylko na to zeby ktos mi to wyjasnil bo skoro tak i dopiero przy 70 podejsciu (licze tez przgerne) sieknal mnie tak mocno to musi to zdarzac sie naprawde bardzo rzadko, no i zeby az tak? Ze prawie o 300 obrazen wzrósł? Tak , jestem w 100% pewny, ze nie zmienialem eq jak i rowniez bylo one naprawione Jezeli to pojedynczy incydent to juz inna sprawa. O ile bedze sie zdarzał pojedynczo.

  7. #7
    Przeglądam raporty twoje:
    Ukąszenie + kryt non stop zadają Ci ponad 1k dmg.
    1091 - 1243 itp
    Od samego początku zadają one bez kryta dmg z przedziału 750 - 850. Kryt z tych wartości to około 1000-1200, ale jak wspomnialem moją zdarzać się sytuacje ekstremalne

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •