Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Potwory od czego zależy ich widoczność?

  1. #1
    Użytkownik Avatar Matthew
    Dołączył
    21-05-2011
    Postów
    142

    Potwory od czego zależy ich widoczność?

    Nie grałem w mfo sporo czasu, wróciłem może z tydzień temu, ale zauważyłem że na postaci która ma 2 lvl widzę potworki (no króliki, osy, żaby etc) a na postaci z 36 czy 52 te potwory są nie widoczne. Od czego to zależy? Czy od któregoś lvl one znikają? Czy może to zależy od tego kiedy została stworzona postać, i np. te postaci nowe będą miały widoczne potwory już zawsze, a te starsze nie. A może to się jakoś zmienia? Możecie mi to objaśnić, bo nie ogarniam... :P

  2. #2
    Widoczność potworów możesz zmienić w ustawieniach - "zębatka".

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Możesz sobie sam ustawić czy je widać czy nie. Domyśla opcja to to że są widoczne.
    Ustawienia (te zębate kółka na górze ekranu)
    Widoczność potworów daj nie
    I potwory znikną :>
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Heh, wróciłeś po prawie 3 latach, cóż za sentyment Jeszcze trochę a twoje konto by pewnie zostało skasowane.
    Co do widoczności potworków to w ustawieniach zmień na widoczne lub nie, jak potrzebujesz.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Matthew
    Dołączył
    21-05-2011
    Postów
    142
    Po 3 latach? Cóż grałem jeszcze po update Eliar jak wbiłem max lvl. to jakoś mi się znudziło Ale wbijałem co najmniej raz na 2 miechy żeby oblukać czy coś się dzieje Dzięki temu uzbierałem trochę kasy na głównej postaci, kasa za niewbijanie przez ileś tam :P
    Dzięki za odpowiedzi, będę mógł przestać marnować energię...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •