Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: średnie ceny po upku

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    średnie ceny po upku

    po upku ceny wielu zdolności wzrosły i mimo że sprzedają się drożej na targu ceny średnie nie zmieniają się co wprowadza w błąd kupujących... dostaje często spam typu eufemistycznie mówiąc "zwariowałeś". ja i tak wiem że sprzedam za tyle co wystawiłem bo po upku zdolnośći są potrzebne na bossy, ale sama idea średnich cen ma chyba informować nieobeznanych jak jest sytuacja a nie wprowadzać w błąd może warto by było pomyśleć nad zmianą liczenia cen średnich?

  2. #2
    Pirrat
    Konto usunięte
    Średnie ceny dla przedmiotów sprzedawanych hurtowo z założenia beda bardzo dlugo obowiazywac, szybciej jak za kilkadziesiąt dni nie wzrosna, bo wikeszosc cen jest sprzed upka. Z jednej strony dlugi termin liczenia niweluje szanse na duza przebitke podczas upka. Jedno co mi sie nie podoba to wyliczanie sredniej dla jednej oferty, przez to gdy trafimy na okazje szansa na zysk drastycznie spada , bo srednia jest wartością zaburzona. Możnaby wprowadzic trend dla ostatnich x ofert dla rzeczy hurtowych
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 24-02-2015 o 09:37

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Jak dla mnie, to średnia cena powinna być tylko dla zerowych uzbrojeń, ewentualnie tych z +1. Jak ktoś ma +2/3 z czystym bonem i próbuje sprzedać to większość się dziwi, gdy im się mówi cenę bo " przecież średnia to 200k, a ty chesz 800, noob".

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •