Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Multikonto

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2013
    Postów
    10

    Multikonto

    Nazwa:  WLGHyEi.png
Wyświetleń: 276
Rozmiar:  6.7 KB

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2014
    Postów
    58
    Po 1 nie jest to multi konto tylko sprzedaż konta. Po 2 jest już temat gdzie można to zgłosić

  3. #3
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Artemida Zobacz post
    Po 1 nie jest to multi konto tylko sprzedaż konta.

    1. Jest to multi konto.

  4. #4
    PanBartek
    Konto usunięte
    17:15
    Smyracz sprzedam konto mam 35 lvl i 54 mam 3kkk i 60mf za kartę peysofcart lub za 1 sms

    linka


    i co z tym oszustem ? Bo nadal spamuje

  5. #5
    kup to przestanie xD

  6. #6
    PanBartek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    kup to przestanie xD
    no nie wiem czy przestanie

    bo chciałem uzyskać potwierdzenie że rzeczywiście ten 54 lvl posiada. Niestety nie mógł się przelogować, bo hasło tam ma za długie, a po prośbie o screena, nawet bez danych co do postaci, tylko samej kasy i mf-ów, to najpierw twierdził, że się nie da tego zrobić. Jak mu pokazałem że się jednak da i zdziwiłem, że w przedszkolu takich oczywistości nie uczą, to się rozpłakał, że by mi już sprzedał, ale teraz nie bo co za dużo kombinuję

    Więc ja się dziwię postawie administracji, koleś spamuje już parę dni bezkarnie, jest rzeczą oczywistą że żadnego konta na 54 lv nie posiada, a tylko chce kasę wyłudzić, i to realną kasę. Nikogo kumatego nie oszuka, ale tutaj też grają dzieci i ktoś się połaszczy, zostanie naciągnięty na ileś tam zeta, rodzic się wku.... i mogą być nieprzyjemności. Więc chyba raczej w samym interesie gry jest, żeby taki element usuwać i dbać o swoje dobre imię. No chyba, że to całe mfo to firma krzak i jak coś się dzieje to zwijamy interes i w nogi :-)

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2014
    Postów
    11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •