Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Znikajaca dynia i pole sadzenia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56

    Znikajaca dynia i pole sadzenia

    Dzisiaj około 22:15 graczowi WeLoveThisGame znikła dynia, ktora posadzil a wraz z nia pole do sadzenia

    Screen prawy gorny rog pod konewka.
    https://scr.hu/6tl/nl26k

    Gracz WLTG wnosi o zwort pestki badz dyni.

    Pisze za niego bo ma za duzo reputow na - i nie moze pisac.

  2. #2
    Na rekompensatę bym raczej nie liczyła, w końcu gra jest w beta - testach, takie rzeczy mogą się zdarzyć zawsze.

    Ale naprawić by się przydało. Ale to na spokojnie.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Mi się zdaje, że te wszystkie ostatnie błędy pojawiają się przez ten nowy silnik. Takich problemów rok temu nie było. A teraz to co chwilę się pojawiają problemy takie jak "Utknąłem w murze, nie mogę się ruszyć" itp.. Czy w ogóle ten nowy silnik był testowany na serwerze testowym?
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 06-11-2014 o 23:13 Powód: Bo mogę ^^

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Nie ma to jak zgłosić błąd i dostawac reputy ujemne i zaraz ja też nie będę mógł pisać.
    Jedna wielka paranoja z tymi reputami.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Błędy ze zmian w silniku (te które się dotąd ujawniły) to te kilka błędów na mapkach oraz trochę mocno specyficznych problemów z nowymi opcjami skryptów.

    Natomiast dynie to jest całkowicie niezwiązana z tym sprawa. Podobne błędy były z poletkiem w zeszłym roku, tylko wtedy dynie się "mnożyły" przy wspólnym wyrywaniu z tego samego powodu z którego teraz znikają sporadycznie pestki (kolizje przy sadzeniu). To było robione jako eksperyment (wspólne sadzenie, pielęgnowanie itp) i błędy były tu niejako wkalkulowane. Pewnie zrezygnujemy z tego kolejnym razem (jeśli będą dynie to 100% samodzielne), o ile w międzyczasie ten element silnika nie zostanie dopracowany. W tym momencie "naprawiać" już tego nie będziemy (takie grzebanie na żywym organizmie może pogorszyć sprawę), myślę, że da się to przeżyć do niedzieli.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    wtedy dynie się "mnożyły" przy wspólnym wyrywaniu
    Teraz też się mnożą
    Jakiemuś typkowi skończył się czas na wyłączność i jego dynię zerwały 4 osoby.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Teraz też się mnożą
    Jakiemuś typkowi skończył się czas na wyłączność i jego dynię zerwały 4 osoby.
    Po zakończeniu wyłączności zrywanie jest przepuszczane właśnie przez skrypt z zeszłego roku, także możliwe są te same "bonusy"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •