Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Temat: Remis na Igrzyskach- dlaczego nie odpadli? Celowe wykorzystywanie błędu w grze.

  1. #46
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Tą kwestie Tomi poruszy, jak nie dostanie przelewu od Platynowego za Październik.
    Trafiony-Zatopiony. Taki spam się tu już szykuje, ale może to skłoni Tomiego do szybszego podjęcia decyzji xd

  2. #47
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Kwestia przelewania ranku jeszcze została do rozstrzygnięcia .
    W kwestii ranku już pisałem. Nic się nie zmieniło.
    Nie bądźcie hipokrytami - chyba nie ma osoby walczącej PvP, która nie miała by na koncie walk "pod żetony" w większym lub mniejszym stopniu, a w myśl regulaminu i za jedną można by ukarać. A Ty już najlepiej powinieneś wiedzieć, że nie zawsze stosuję regulamin w 100%, bo już byś dawno nie miał konta za tyle przewinień, ile się wtedy nazbierało. Podobnie jest w przypadku Fatala - tylko cofniecie korzyści, a mogło być zupełnie inaczej - takie moje prawo. I jeszcze jedno - te lamenty, nagonki i dyktaty co powinienem zrobić, a czego nie w kwestii nadawania kar mają zazwyczaj odwrotny skutek

  3. #48
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    W kwestii ranku już pisałem. Nic się nie zmieniło.
    Nie bądźcie hipokrytami - chyba nie ma osoby walczącej PvP, która nie miała by na koncie walk "pod żetony" w większym lub mniejszym stopniu, a w myśl regulaminu i za jedną można by ukarać. A Ty już najlepiej powinieneś wiedzieć, że nie zawsze stosuję regulamin w 100%, bo już byś dawno nie miał konta za tyle przewinień, ile się wtedy nazbierało. Podobnie jest w przypadku Fatala - tylko cofniecie korzyści, a mogło być zupełnie inaczej - takie moje prawo. I jeszcze jedno - te lamenty, nagonki i dyktaty co powinienem zrobić, a czego nie w kwestii nadawania kar mają zazwyczaj odwrotny skutek
    Hmmm... Czyli skoro ponad 20 walk w ciągu 15 dni to nie jest nawet przewinienie... To co nim jest? Ile tych walk musi być, abyś uznał że "coś" dzieje się nie tak?

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał stolec Zobacz post
    Mapy, Ty w tej sprawie nie masz nic do powiedzenia, prawda jest taka że próbujesz stać za regulaminem, ponieważ dostajesz ostre wciry od nas, dlatego masz powód co interwencji do rzekomego "przestępstwa", więc daruj sobie niezbedne komentarze...
    A co do "kary" - dla Fatala, wdl mnie nie jest fair, została przyznana od razu (3dzień) , a co do Platyny, za oszustwa a także nieprawidłowości w postaci "przelewaniu ranqa" oraz innych gorszych przestepstw niż ten incydent, nadal nie otrzymał kary a co lepsze nawet ostrzeżenia.
    W każdym przewinieniu jestem za stosowaniem regulaminu, szkoda że tego jeszcze nie zauważyłeś.

    Sprawa jest już zamknięta, ponarzekać możecie gdzieś indziej, bo tutaj będzie wszystko zamiatane i tuszowane. Admina poczynania znam już lat 9, wiec zapewniam was, że jak admin coś postanowi to już na amen, każde mącenie może zostać przez niego zakończone z "hukiem".

  5. #50
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Tą kwestie Tomi poruszy, jak nie dostanie przelewu od Platynowego za Październik.
    Niepoinformowany? On już wpłacił za następne 3 miechy, więc musicie jeszcze poczekać.

    To ja się tak rozpisze na połowę strony.

    Ja nie rozumiem tego, że skoro jest system PvP, zostały dodane żetony za walki to nikt nie pomyślał o tym, że ktoś będzie to nadużywał.
    Czemu nie przydzielicie jakiemuś modowi dodatkowych praw, chociażby do banowania póki nie ma panelu by zajmował się sprawą PvP.
    Temat o nadużyciach jest to jaki byłby problem? Jest kilka osób bezstronnych, które chętnie by się tym zajeły. Co prawda panel będzie (mam nadzieje) niedługo, ale zobaczcie ile w tym czasie przybędzie osób nabijających żetony. A potem im tylko ujdzie to na sucho.

    To teraz temat: Odebrania nagrody nie rozumiem, bo skoro wszyscy wiedzieli o tym błędzie przed igrzyskami to dlaczego nikt nie napisał o tym tematu? A teraz płacz i zgrzytanie zębów.
    Jakbyście czekali na to, aż oni wygrają i napisanie o tym na forum - by dobić.

    JAK MI KTOŚ ODPOWIE NA TO NAD TYM ZDANIEM TO OFICJALNIE SIĘ ZAMKNĘ.

    W sprawe graczy przelewających rank się nie mieszam bo nie obchodzi mnie PvP na tyle, by narzekać. Dodaliście żetony? To teraz płaczcie.

    A sposób dla adminów na fałszywych PvPowców mam, jakby chcieli wiedzieć to można pisać.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 14-10-2014 o 20:32

  6. #51
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    W kwestii ranku już pisałem. Nic się nie zmieniło.
    Nie bądźcie hipokrytami - chyba nie ma osoby walczącej PvP, która nie miała by na koncie walk "pod żetony" w większym lub mniejszym stopniu, a w myśl regulaminu i za jedną można by ukarać. A Ty już najlepiej powinieneś wiedzieć, że nie zawsze stosuję regulamin w 100%, bo już byś dawno nie miał konta za tyle przewinień, ile się wtedy nazbierało. Podobnie jest w przypadku Fatala - tylko cofniecie korzyści, a mogło być zupełnie inaczej - takie moje prawo. I jeszcze jedno - te lamenty, nagonki i dyktaty co powinienem zrobić, a czego nie w kwestii nadawania kar mają zazwyczaj odwrotny skutek
    Wpadłem na jeszcze jeden genialny pomysł. Należy ukarać wszystkich według winy. Właśnie tak. Wtedy każdy będzie zadowolony (ja na pewno). Dziękuję, nie napiszę nic więcej w tym temacie (jak to z kimś pisałem zasady i "zasady").

  7. #52
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Moim zdaniem, temat zamknięty. Jeśli gra, głównie na tym zarabia, po co mają co kolwiek robić? Zarabiają i o to chodzi.

  8. #53
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Hajs się zgadza po prostu. No co zrobisz? Nic nie zrobisz :/
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 14-10-2014 o 21:08 Powód: Co cię to interesuje?

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Skończcie lamenty, błąd chociaż naprawiony? Czy następny remis na IŚ skutkuje powrotem do miasta?

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Admin ma cały tydzień na naprawę tego błędu, a właściwie obsługi tego wyjątku, mam nadzieję że przy okazji nic innego nie zostanie zepsute.

  11. #56
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Remis = teleport do miasta

  12. #57
    musaraj
    Konto usunięte
    "To błąd", To BŁAD!!!" - przystopujcie, jeśli ktoś dalej tak uważa. Tomi czy Jacek czy ktokolwiek w tym grzebał, specjalnie zaplanował ten remis, by gracze, którzy byliby gotowi zaryzykować mogli działać właśnie w ten sposób - niezgadzających się odsyłam do oryginalnych Igrzysk Śmierci (książki, filmy są słabe), gdzie również ostateczną taktyką była próba swoistego "remisu".

    Nie wpadłeś na taki pomysł? To na pewno błąd.

  13. #58
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jak dla mnie to Asasyni nie powinni zostać zbanowani ( Stolec oraz Fatal ) pod odkryciu takie błędu jak dla mnie poprostu LND jak i Icki poprostu płaczą że na takie coś nie wpadli pierwsi i że przegrali iś. no jak widać bez sabotów nie dacie rady wygrać a teraz na wasze saboty już są sposoby. więc według mnie zamknijcie ten głupi temat i zakończcie rozmowy bo już nie wspomnę złamań regulaminu graczy : Ice Axe Platynowy(DamianC , Skazanek i **** kim on jeszcze był) oraz innej ich bandy.

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Internetu explorer używasz, czy jak? Sprawa dawno rozwiązana.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •